Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 051
  • 3 614
# 270
И един мармот завива шоколад....🤣
Виж целия пост
# 271
А на тази снимка, зад Кало Рен , двамата щурмоваци се твърди,че са именно принцовете Уилям и Хари,които тайно са се снимали в осмата част на Star Wars - “ Последните Джадаи”.
Това и аз го четох някъде Hands Plus1

Джихадистката групировка „Ислямска държава“ за пореден път отправи заплаха към Испания. Този път терористичната групировка заплаши краля на Испания Фелипе VI, съобщиха испанските медии .

Във видеото, публикувано на сайта на групировката, се вижда снимка на Фелипе VI и върху нея надпис: „Ще умреш, прасе“. Терминът „прасе“ се използва от екстремистите за квалификация на християните.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 272
Предаването на живо свърши преди да се появят Кеймбридж...
Виж целия пост
# 273
Друг линк
https://youtu.be/qujkX8lfBw0
Да се надяваме, че тук ще ги покажат
Ето я
Виж целия пост
# 274
https://twitter.com/WhatKateWore/status/1224040520713932800
Виж целия пост
# 275
Ами не ми харесва тази рокля, като героиня от Малката булка е....
Виж целия пост
# 276
Сложила си е пръстена, но от роклята не съм очарована.
Виж целия пост
# 277
Роклята е обличана в Малайзия през 2012.
Виж целия пост
# 278
Виж целия пост
# 279
Катрин определено има и по- хубави рокли от тази.  Харесват ми двамата заедно.
Виж целия пост
# 280
Ееее, жалко, и на мен не ми харесва тази рокля... Греда...
Иначе си изглежда супер Кейтито, ама да беше сложила друга роклА Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Тази рокля ми е много “дворянска”, като царкинята-лебед, не ми харесва.
Виж целия пост
# 282
Но пък прическата е хубава, отива й вдигната коса. Бижутата също ми харесват.
Виж целия пост
# 283
Роклята е обличана в Малайзия през 2012.
Това са цели 8 години... Все пак модата се мени. Мен лично не ми харесва и бижутата изглеждат евтини. Може би не е искала  да акцентира върху себе си, и с тези налагания за устойчивост... Щеше ми се да я видим в нещо ново и залеметяващо..
Виж целия пост
# 284
Можеше да облече някоя нова рокля. Беше една от малкото, която се съобрази с дрескода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия