Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 052
  • 3 614
# 2 790
Не само палтата  са му много устойчиви ,а и костюмите.
Виж целия пост
# 2 791
Виж целия пост
# 2 792
С качествените дрехи е така, могат да се носят десетилетия, че и с поколения Simple Smile

Палтата на Чарлз ми напомнят Ботушената теория на командир Ваймс, Есме със сигурност я знае Simple Smile

http://www.sas-he.net/blog/2011/08/%D0%B1%D0%BE%D1%82%D1%83%D1%8 … 1%87%D0%B5%D1%82/
Виж целия пост
# 2 793
Виж целия пост
# 2 794
Mirror твърди, че Баба е използвала топ адвокати, за да блокира използването на думата Royal от Хари и Маркъл:

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/meghan-markles-sussex-royal-brand-21551171
Виж целия пост
# 2 795
Mirror твърди, че Баба е използвала топ адвокати, за да блокира използването на думата Royal от Хари и Маркъл:

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/meghan-markles-sussex-royal-brand-21551171

Започва да ми дожалява за Хари. Ще си развали тотално отношенията с баба заради грандоманските амбиции на жена си. Убедена съм, че в семейството му командва жена му и тя решава всичко. Кога ли ще му писне и тя ще прекрачи границата? Да оставим другото, но ако той заеме позицията на жена си, ще настрои и общественото мнение срещу себе си. Явно Мегън е като подарък за критиците на монархията. Но ми се струва, че кралицата ще излезе победител в цялата работа. На нейната възраст Хари така да й къса сърцето.

Обаче на мен ми е по-интересна предстоящата сватба на Беатрис.
Виж целия пост
# 2 796

Обаче на мен ми е по-интересна предстоящата сватба на Беатрис.

Това ще е първата сватба след тази на Уилям & Катрин с прием в Бъкингамския дворец.

Няма дори още клюки, кой точно ще присъства на сватбата. На мене ми е интересно, колко от супер богатите английски аристократи (онези, които са в пъти по-богати от Баба), ще присъстват.
Виж целия пост
# 2 797
Това ще е първата сватба след тази на Уилям & Катрин с прием в Бъкингамския дворец.

Вчера четох из руските клюкарски сайтове, че били решили сватбата да бъде в Италия.
Виж целия пост
# 2 798
Да, голям жест от страна на кралицата партито да е в Бъкингамския дворец. Явно компенсация, че няма да има церемония в Уиндзор. Аз се чудя дали баща й няма да отсъства, за да не засенчи булката? Затова ли преместиха венчавката в по-малка църква?
Виж целия пост
# 2 799
Не смятам, че баща й ще отсъства. Какъвто и да е, той й е баща и ако са в добри отношения защо да не е там?!
Виж целия пост
# 2 800
Разбрах, че новите опорни точки са Меган Перящата пари Wink Добрееее Joy
Интересно откъде им ги спускат на някои.

60годишен юбилей като кралица:

Наистина изглежда внушително Hands Plus1
Виж целия пост
# 2 801
Баща й ще я предаде на младоженеца, както си му е редът.

Виж целия пост
# 2 802
И аз така мисля.
Виж целия пост
# 2 803
Поредната простотия от устата на Мегън.
"Кралицата нямала права над думата "royal".
Тази жена е расла в гората🙄 Никакво възпитане и такт.
Хари си заслужава жената.
Виж целия пост
# 2 804
То пък голямата известност на Мегън, да ти се смее половината свят. Цял живот да драпа към върха,  да се качи и да се изплюе. Много загубена жена Joy честно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия