Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 051
  • 3 614
# 2 925
И защо да е по-често тогава след като са почивали само през лятото в Европа?
Изобщо не виждам как почивка на о-в Мустик ще е по-евтина от почивка в Европа.
Ver4eto, те са се преместиха в Канада, не са обикаляли курортите.
В САЩ нали бяха на гости на Серина.
Кое тогава им е по-скъпото в почивката?!
Виж целия пост
# 2 926
Нали говорим за почивка? Преди да се преместят и да обявят, че напускат, бяха на ваканция в Канада за 6 седмици.
Виж целия пост
# 2 927
Говорим за кое е по-скъпо.
И кое е по-скъпото - да се наеме вила на о-в Мустик или да се отседне във вилата на приятел?
Виж целия пост
# 2 928
Ееее, туй беше неплатена, по принуда отпуска. Joy
На мен ми е любопитно, плащат ли наем за имението в което са отседнали Х&М. И кога ще си купят техен дом тия толкова богати ....шоумени. Не знам вече как ще се наричат. Вместо да се бутат в на хората къщите. Stuck Out Tongue Winking Eye Май са временно в Канада. Не им се установява за постоянно там.
Виж целия пост
# 2 929
Какъв приятел? Нали бяха в имението на някакъв руски олигарх? Нямам идея, дали им е приятел, или им го е дал под наем. Те си знаят.
И както казах няма значение кое е
по - скъпо.
Виж целия пост
# 2 930
Няма значение, докато не се напише, че едните търсили блякъка, а другите си ходили на село с децата.
В случая по-бляскави и скъпи почивки правят тези, които сега са решили да си заведат децата на село за 3-4 дни.
Виж целия пост
# 2 931
За да бъдем честни разговорът тпъгна кой колко пъти в годината почива, а не кой колко плаща.
Виж целия пост
# 2 932
Аз никъде не видях, че Съсекс търсят блясъка, ама както и да е.
А и ние не знаем къде и какво са правили в Канада и САЩ. Нито има снимки, нито нищо.
Виж целия пост
# 2 933
Не, точно на това се наблегна, че едните имали бляскави почивки, а другите предпочитали да си почиват на село, което не е вярно.
Виж целия пост
# 2 934
Кеймбридж наистина ходят "на село" често и явно им харесва. Имат си и имение в провинцията Anmer Hall. Преди имаха и много хубави снимки от ски ваканциите им. Жалко, че няма нови.
Виж целия пост
# 2 935
The and is , още по зле за него,щом на адвокатка и се налага да прави такива стъпки за да се свърже с него...
За мен си е кофти подигравка, но заслужена.
Ето я статията.
https://www.nbcnews.com/news/amp/ncna1140326
Виж целия пост
# 2 936
Адвокатите ако искат, има начин да се свържат.
Цялото нещо е изключително гнусен, черен ПР.
Виж целия пост
# 2 937
Няма начин фбр да иска да говори с някой и да не може да го намери.
Измишльотини са това.
Виж целия пост
# 2 938
Към Андрю не са повдигнати обвинения и той не е задължен да говори с ФБР, въпреки че трябва.

Между другото членовете на БКС имат ли някакъв политически имунитет?
Виж целия пост
# 2 939
Зара и мъжът й на ски:

https://apple.news/A-fgTZXh2R9mhYqtmZgdLsA
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия