Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 046
  • 3 614
# 3 000
Но роклята е много хубава, даже и шапката
Виж целия пост
# 3 001
Евана, Въобразяваш си.
Виж целия пост
# 3 002
Анализът на Хари Маркъл е точно в десятката.
Виж целия пост
# 3 003
Точно така, никой не е длъжен да говори с журналистите! Нито да ги търпи Wink
+ 1
А Андрю, че не е длъжен, не е, но не даде ли сам той едно самосъсипваща го интервю, след което баба го изтегли от кралски задължения. Явно когато е решил, че му изнася, ходи и говори с журналистите.
Виж целия пост
# 3 004
Това, че е идиот и го показа в интервю, не го прави автоматично виновен. За второто трябва осъдителна присъда.
Виж целия пост
# 3 005
Значи, той не е обвинен, не е осъден, по никакъв начин не е застрашен, освен че го разнасят насам натам. Даде интервю и обясни, че отстъпва от задълженията си, за да не накърнява престижа на короната и толкова. Като го осъдят, като го накажат, тогава вече може някой от нас да го сочи с пръст. За сега няма нищо насреща.
Виж целия пост
# 3 006
Невинен до доказване на противното. Но доказването май няма да е лесно...
Виж целия пост
# 3 007
И какво по-различно е направил Андрю от милиони мъже с пари и положение? Спал с 17 годишна курветина преди 20 години. Нищо нечувано и невиждано. Тя и жена му тогава какви ги вършеше, не е за припомняне. Най-развратното поколение е тяхното. Не е за хвалба, но не е чудо невиждано, а най-вече сега . Така че за промяна на посоката на вятъра, трябва нещо по-впечатляващо. Андрю има много по-голями трески за дялане от това, че си е топил чушката в нещо младо.
Виж целия пост
# 3 008
Само че виновен в какво? Че е спал със 17-годишна к*ветина? Това не е незаконно, тъй като на тази възраст те могат вече да дават съгласие. За други случаи не знам, май само тази го обвинява и то за нещо, което уж е станало преди 20 години. Покрай metoo изскочиха много жени, недоволни от житейските си решения отпреди десетилетия и решени да ги монетизират, обвинявайки, къде правилно, къде - не, разни мъже. Така се отвлича вниманието от истинските проблеми на трафика и сексуалната експлоатация на деца и възрастни, която тече с пълна пара и сега. Скоро никой няма да вярва на истинските жертви на тези престъпления, точно поради подобни кампании, тип "лов на вещици".
Виж целия пост
# 3 009
Фондацията на Малроуни, Shoebox Project Foundation, е регистрирала домейн sussexglobalcharities.com в сряда:

https://who.is/whois/sussexglobalcharities.com



Малко инфо за фондацията:

https://www.charitydata.ca/charity/the-shoebox-project-for-shelt … /833095045RR0001/

Сумите са смешни.

Чакам университета в Съсекс да се оплаче заради Sussex Global.
Виж целия пост
# 3 010
Сумите са наистина смешни. За претенциите, които имат...
Виж целия пост
# 3 011
И какво по-различно е направил Андрю от милиони мъже с пари и положение? Спал с 17 годишна курветина преди 20 години. Нищо нечувано и невиждано. Тя и жена му тогава какви ги вършеше, не е за припомняне. Най-развратното поколение е тяхното. Не е за хвалба, но не е чудо невиждано, а най-вече сега . Така че за промяна на посоката на вятъра, трябва нещо по-впечатляващо. Андрю има много по-голями трески за дялане от това, че си е топил чушката в нещо младо.
На мъжете всичко им се прощава, а жените за всичко биват обвинени... Дааа , нищо не се е променилп на този свят.. уви..
Виж целия пост
# 3 012
Напротив! Къде съм написала нещо подобно?! Но не можем да избагаме от фактите. На мъжете ангелите са им слаби, факт!
Виж целия пост
# 3 013

На мъжете всичко им се прощава, а жените за всичко биват обвинени... Дааа , нищо не се е променилп на този свят.. уви..
Откъде си я изсмука тази глупост?

п.п.Света не се е променил спрямо каква отправна времева точка?Ти била ли си съвременник на някакъв по- стар период от съществуането на света,че правиш такива заключения за неговата промяна?Joy

Напротив! Къде съм написала нещо подобно?! Но не можем да избагаме от фактите. На мъжете ангелите са им слаби, факт!
Май визираше този пост

Само че виновен в какво? Че е спал със 17-годишна к*ветина? Това не е незаконно, тъй като на тази възраст те могат вече да дават съгласие. За други случаи не знам, май само тази го обвинява и то за нещо, което уж е станало преди 20 години. Покрай metoo изскочиха много жени, недоволни от житейските си решения отпреди десетилетия и решени да ги монетизират, обвинявайки, къде правилно, къде - не, разни мъже. Така се отвлича вниманието от истинските проблеми на трафика и сексуалната експлоатация на деца и възрастни, която тече с пълна пара и сега. Скоро никой няма да вярва на истинските жертви на тези престъпления, точно поради подобни кампании, тип "лов на вещици".

А fallon_fallon,е напълно права.Сетила се Мара да се побара..Да спиш с някого и да го съдиш след години,че те е изнасилил е баш  лафа за к*рвите и с к*рвенските им работи
Виж целия пост
# 3 014
Напротив! Къде съм написала нещо подобно?! Но не можем да избагаме от фактите. На мъжете ангелите са им слаби, факт!
Да бе да слаби. Разглезени от майките си синчета го правят така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия