Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 30 277
  • 742
# 510
А тествала ли си база Мишей с топа на Коди два слоя печен по 2мин?
Аз го правя с рейнфорс,но си мисля,че и с Мишей ще се получи.

Ще го пробвам задължително, а какъв реинфорс използвате? Видях Nevena Virolan  да препоръчва 2 китайски марки по-напред в темата.
Виж целия пост
# 511
Единият от тия на Неви е моят Grinning на GDCOCO. Ама и двата са един дол дренки китайчета.
Виж целия пост
# 512
За да допълня поръчката с кремчета се поддадох на Neess Simple Smile Някой да е купувал 7428? Мнения? Благодаря и се извинявам, ако е писано за цвета!

Скрит текст:

A, Нат е писала, че й харесва  - благодаря!
Виж целия пост
# 513
Почти безобидн@

Аз никъде не проверявам цветовете на Neess, каквото се вижда в Makeup, и после чакам изненада! 😂 Поръчах сега още 3 цвята, иначе влезнах в сайта за маска за коса, но не обичам да плащам доставки и реших да допълня кошницата за безплатна! 😂 Луда работа!
Като дойдат ще ги сложа на мостра и ще ги пусна, да видите какви са цветовете всъщност!
Nad_tab,  успя ли да вземеш 7433?



Благодаря! Отнесох го. От тези дето си взела 7482 не е много покривен, аз бях писала, на мен 7428 повече ми харесва. 7455 и 7479 са разкошни .

Аз взех тези:


Виж целия пост
# 514
Lucky@Mamma, благодаря! Това мнение открих Simple Smile
Виж целия пост
# 515
Тази камуфлажна база на фокс много, много ми харесва! 🙂 Това сътворих, имах и още да добавя като идея, но не ми стигна времето, този френски ще ми изяде главата! 😂
Скрит текст:

Виж целия пост
# 516
Момичета, кой номер е бял цвят на Neess ?
Виж целия пост
# 517
Може ли карето да се направи с цветен обикновен лак?
Виж целия пост
# 518
Аз търся бял гел или боя за декорация, за френски маникюр. Има ли Нес или нещо друго бюджетно? Не ми се купува специално за френски цял бял гел.
Виж целия пост
# 519
Може ли карето да се направи с цветен обикновен лак?
Може, стига обаче гел лакът ти да е достатъчно покривен. Аз пак да попитам някой ползвал ли е настолната лампа от лидл. Дали ще изпече гел лака докато се лакирам?
Виж целия пост
# 520
Krasi, какви са ѝ параметрите на тази лампа ит Lidl. Дори и да няма някой, който я е ползвал по параметрите може да се прецени.
Виж целия пост
# 521
Krasi, какви са ѝ параметрите на тази лампа ит Lidl. Дори и да няма някой, който я е ползвал по параметрите може да се прецени.
Пише 25 000  h.
Виж целия пост
# 522
И аз й се чудя

Виж целия пост
# 523
Може ли карето да се направи с цветен обикновен лак?
Може, стига обаче гел лакът ти да е достатъчно покривен. ....
Подкрепям.
Веднъж сложих матов светло сив за каре, който покрих с червен лак и за изненада дори с 3 слоя леко прозираше карето.

Черно със златен стикер и фолио - отново не особено перфектен, но на живо не личи чак толкова Blush
Скрит текст:

***
Едва ли ще изпече лака. Аз се лакирам с друг модел, отново от Лидл и нямам проблем. Лампите вкъщи също са лед.
Виж целия пост
# 524
Страхотна е лампата. Ползвам я от миналата година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия