Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 249 378
  • 3 695
# 1 455
Фети сякаш се е назобила с весели хапченца 😆🤣😃
Виж целия пост
# 1 456
И аз пуснах лайфа от любопитство, спрях го буквално на 30-тата секунда.
Отивам да гледам Любо, докато е “топъл хляба” и после Пепе, ако остане време. 🥱
Виж целия пост
# 1 457
Случайно попаднах на този инста пост за червеното кадифе и плочките. 😀

Постът е на Лора Капустина, харесвам си доста нейни рецепти, а и има не лоши снимки, затова я следя.

+ и аз бях втрещена от избора на снимка на Наум, макар че тази на Теа/я разцепва по нелепост и липса на идея.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 458
Преди време отново една дама беша изразила възмущение от Пепе, но нямам спомен - тази същата ли беше?
Виж целия пост
# 1 459
Влога на Пепе и на Галя шопинга ги претъркалях набързо. На Пепе имаше някои интересни за мен неща, обичам "зад кадър".
Видеото на Галя тоалетното пате обаче ми обтегна нервите... "купих си, ще си купя, взех си" и после "не съм доволна, не сме доволни" казано пред десетки торби с покупки. Аз не съм от тия дето ще звънят на струната "знаете ли колко деца нямат дори свои обувки" и прочее сърцераздирателни, но, майка му стара, ми бъди малко пък благодарен за разточителството си, ми махни го това намусено кокоше дупе от лицето си, усмихни се на тоя живот. Страхотен проблем, че нямало очакваното голямо намаление или че не си си избрала още 10 или 20 парцала/обувки/чанти за претъпкания ти гардероб... Може би напоследък съм си по-изнервена, хахаха. Или пък просто завиждам. Ще си купя тоалетно пате да се доближа до ляйфстайла ѝ (само това мога да си позволя).
Виж целия пост
# 1 460
Тейченценценцето разхождала Амайченценцето за 30 мин. И за това си пускала таймера на тела. И като минат 30 мин се прибират. Още повече не можела да носи коша на количката за това я вози във стола за кола. Понеже доста и тежала тя с операция била.
Ей тъй като почнат все едно за болни. Родила си не си болна, коша е макс 2 кг няма да ти паднат ръцете. Кво се лигондрят направо.
Виж целия пост
# 1 461
И аз гледах Галя и, естествено, не останах изненадана от видяното/чутото. Както Бона каза, все не е доволна, все не е имало нищо интересно, все не е впечатлена, ей аман се рече. Кога ли ѝ се е угодило на тая жена изобщо. Като отидат някъде на почивка по същия начин-все не е доволна от хотела, от кухнята, от шезлонгите, от пясъка, от водата, от жегата, от слънцето, от облаците, от всичко. "Не съм доволна", казано с торба Майкъл Корс на рамото и пресичаща булеварда да се нахака в магазина на Лиу Джо. И аз не съм от хората, които ще кажат, "а колко страдащи хора има, не могат обувки да си купят", има си явно богат мъж, нека, неин си е, нека ѝ дава пари, ама редуцирай го малко това мрънкане, ейй... Все нещо не е доволна. Направо да я съжалиш, завайкала се, че шопингът не ѝ отговарял на окачванията. Да ти имам проблемите!
Виж целия пост
# 1 462
По-късно ще гледам видеото на Любо, само видях, че участва една сладурка, която познавам 🥰

Теа защо разхождала Амая по 30мин?
Виж целия пост
# 1 463
Като бяха в Икеа пак ли само 30 Мин я разхожда?
Виж целия пост
# 1 464
Разхожда я 30 мин., понеже я мързи по-дълго. Човещинка...
Виж целия пост
# 1 465
Отварям ютюб - Валери. Превъртях  да видя какво готви. Само ще кажа, че е много забавна 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 1 466
Аз си пуснах началото на пепиния влог и ми стана смешно, защото като я гледах в предаването се питах защо при всички връзки и колаборации не е отишла на грим и прическа, все пак е национална телевия, и хоп - тя била в салона на Мърфи, въобще не личеше.  Обаче го разбирам, защото и моята коса е същата - скоро имах повод, хора, правиха ми косата два часа и повече сигурно, отсам, оттам, аз се изпотих за жената не знам и накрая....нищо. Поне се успокоих, че и в турбо гъзарските салони се случва същото.Joy

Гледах и аз малко от Капитонова (дано не греша). Хубаво момиче, ама не ме заинтригува. Пак отивам към моите категории, но няма чар, по никакъв начин не ме грабна. Единственото, което ме впечатли е как изпи някакъв пакетиран сок/нектар, защото бил с малко калории, калориите броим иначе, но какъв бълвоч влиза в тялото ни няма значение.
Виж целия пост
# 1 467
Тази Ипси Ипек ли се казва, че за пореден път виждам така да я наричате? И според мен е чела темата и сега “печели точки”
Е, добре де, какво лошо има да чете и да се учи?  В смисъл, не сте само клю-клю, имате градивни критики, па макар и груби.  400 човека следят тази тема, имат мнения, имат значение, има пълна логика да търсиш и да четеш за себе си, най-малкото за барометър. Тъпо е да се преструваш, че не четеш тук. Нищо лошо няма в това. "Ауу, аз тука не чета, но знам какво говоряг за мене." Снобарска история.
Виж целия пост
# 1 468
Хайде пак онова меме.Джей Ло и Николина на една възраст ли са? - Да.Американската изглежда ли в пъти по младолика и сексапилна от Николина? - Да. Е,къде е проблема? Фактите говорят.
Викате Николина преборила рак,ок,а вие запознати ли сте с медицинската история на Лопез?
На пръв поглед не смятам,че цвета на косата и прическата на Николина й отиват(разгледах една купчина снимки гугъл - млада,стара,преди рак,след рак..),ама вие си въртете една и съща плоча.
Също е видно,че фитнес за нея е обидна дума,докато американката не излиза от там и тн тн тн..
Виж целия пост
# 1 469
Тейченценценцето разхождала Амайченценцето за 30 мин. И за това си пускала таймера на тела. И като минат 30 мин се прибират. Още повече не можела да носи коша на количката за това я вози във стола за кола. Понеже доста и тежала тя с операция била.
Ей тъй като почнат все едно за болни. Родила си не си болна, коша е макс 2 кг няма да ти паднат ръцете. Кво се лигондрят направо.

Е та тя нали се снима в топ форма съвсем наскоро? Пък сега коша не можела да носи. А защо да го носи изобщо, количката нали се бута, не се носи?! 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия