Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 249 189
  • 3 695
# 2 040
Преди малко засякох Валери сама в Парадайс център, ходеше си сама с апарата в ръка и снимаше всичко възможно. Като едно голямо непораснало дете ми е.
Виж целия пост
# 2 041
Преди малко засякох Валери сама в Парадайс център, ходеше си сама с апарата в ръка и снимаше всичко възможно. Като едно голямо непораснало дете ми е.

Аз преди време така засякох друга блогърка (не си спомням името й,но ако я видя ще я позная) и тя така ходеше и си снимаше всичко. Нищо лошо де,ама са ми малко смешни така. Grin
Виж целия пост
# 2 042
Мисля, че аз нещо не разбирам... Пица с червено зеле?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 043
Е как, това е запазената марка на Елица!😁
Пица отгоре със сто вида салати, щот' така е модерно! А това зеленото какво е - прилича ми на коприва...🧐😁
Виж целия пост
# 2 044
Да се изкажа и аз сакън да не пропусна важните теми днес. Joy
Снощи видях статията в Инфармация, но стигнах до катастрофата и видеото и се отказах. Две неща обаче искам да кажа относно написаното:
Много внимателно трябва да се употребяват думите: “Не заслужава”. Кой какво заслужава в този живот не го определяме ние. И второ - при шокова ситуация, каквато е една катастрофа хората реагират по различен начин. Така съм учена и аз - емоции, реакции и чувства не се сравняват, всички сме различни. Ако ти си решил да помогнеш - помагаш, но не се цупиш и не обвиняваш тия, които по една или друга причина са решили нещо друго. И 100 човека да слязат да помагат на ранените ако нямат нужната апаратура и знания само ще създадат хаос. Искрено се надявам да се разберат правилно думите ми - искрено поздравявам и насърчавам добрите хора, които търсят начини да помогнат, но просто съм и наясно, че винаги има хора, които или се гипсират, или просто не знаят какво да направят в подобна ситуация.
Относно Пепе - според мен мааалко се преиначават думите ѝ. Малко на “развален телефон” ми напомня това.
Виж целия пост
# 2 045
Това, че е сложила салатата върху пицата, няма да я направи по-здравословна.
Виж целия пост
# 2 046
Е как, това е запазената марка на Елица!😁
Пица отгоре със сто вида салати, щот' така е модерно! А това зеленото какво е - прилича ми на коприва...🧐😁

На мен ми прилича на кейл, who knows. Grinning
Виж целия пост
# 2 047
 Аз съм си правила пица отгоре с авокадо и беше страшно вкусно. Пицата със салати и зелении отгоре на мен доста ми допадат. Иначе това зеленото е вид къдраво зеле, така както гледам. Не съм сещала да сложа зеле, но ми се вижда като интересна идея и бих пробвала.
Виж целия пост
# 2 048
На мен са ми странни тези пици, които Ели прави - пици с картофи отгоре, пици с патладжан и тиквички, пици със салата... Не ми се връзват вкусово такива комбинации, но пък не ги консумирам аз, че да я вълнува моето мнение Grinning Влога от Осло не ми хареса, твърде кратък и скучен, можеше да включи доста повече в него. Качи доста story-та от там, явно имаше материал за снимане, а накрая резултатът е за отбиване на номера.
Виж целия пост
# 2 049
Не гледах видеото с катастрофата на Надя и нямам намерение. Обаче и вярвам, че е имало хора, които са правили клипове, снимки и селфита на място докато други са помагали. Да си извадиш телефона и да снимаш не е признак на гипсиране и смятам, че трябва да подлежат на санкции подобни лица. Но това не е тема на темата.
Пепе не я знам каква позитивна промяна постига и какво/кого променя. Не забелязвам и да снима много за Ютюб. Но утре може да се променят нещата, кой знае.
Виж целия пост
# 2 050
Колко много неща може да промени, а тя горката за косата се е хванала 🤔
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 051
За да промениш обществото към добро, позитивно и така нататък трябва да имаш смислено и полезно съдържание за хората. Колко високопарно звучи сякаш "професията" и е с кой знае какво велико и хуманно значение, та чак за България заговорила, за промяната.
Виж целия пост
# 2 052
Галка малка трие коментари под последното си видео, някаква ѝ беше писала, че е смешно да коментира как всяка жена можело да си позволи Шанел и Диор, предвид това, че тя дори не работи.. и сега гледам дали има отговори на коментара. Изобщо него го няма. Ахахаха
Виж целия пост
# 2 053
Когато Гергана качва видео, разопаковане нана чанта, струваща колкото МЕСЕЧНИЯ й доход, а после си мисли, че я разпитват, защото завиждат, а не защото всичко е тотално нелогично и съмнително...
Виж целия пост
# 2 054
Преди малко видях ПепИ и ФифИ , хванати за ръчичка в центъра на София. Заприличаха ми на дечица, тийнове. Гледаше много лошо наша Пепка и не беше с дежурната усмивка.Последното което бих си помислила, че е много ведра и позитивна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия