Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 249 099
  • 3 695
# 2 700
Интересен ми е механизмът. Тези от Лондон всеки, с който работят явно изпращат, защото нещо не ми се вързва образът с маркетинга.
Виж целия пост
# 2 701
Значи си е най-обикновено шоу,  за което си купуваш билетче. А защо й изпращат чанта? Наистина ми е странно как момиче като нея колаборира с толкова а висок клас брандове. Сама ли се бута, те ли я търсят и на базата на какво?

Видях, че е отговорила на съфорумката за тоалета за ревюто. Знае ли някой какъв е бил дрес кодът на Джими Чу тази година? И да питам Гергана, на нея не й вярвам. Ще каже - розова рокля и еспадрили. Joy

Чак най-обикновено шоу не е, не всеки може да стигне до "каналите", по които се продават билети. Ако работи с ПР агенции, може би, но то тези агенции работят с много хора и тя ще е една от многото. Включително мои познати са там, но не са канени "специално". А местата им на ревюто на Плейн са трииииста пъти по-добри от нейните Laughing

Иначе Гергана просто се е ръснала много пари, за да отиде и да си създава аура на ексклузивност. Откъде идват тия пари - друг въпрос. Подозирам, че и с нашите "ВИП"-ове като Николета Лозанова случаят е същият. Не знам кой ги би поканил тия абсолютни недоразумения на седмицата на модата и това, че тагват Плейн и Джими Чу като изоглавени, не значи, че са там по тяхна покана.
Виж целия пост
# 2 702
Видеото с 50-те факта на Маги е интересно , макар че доста факти знаех. Хареса ми и самата тя.
Редактирам си поста, понеже стигнах до края на видеото - Маги все едно е в кампания срещу Пепе Joy с тези изказвания как не може двама души да си гледат детето, а им трябва помощ от две майки и баби. Аз не съм много съгласна с тази част и ми хрумват разни язвителни забележки, които ще спестя, понеже са породени от събития в моя живот. Нямам и деца, което прави мнението ми още по-малко валидно, но исках да си кажа.
Другото беше как е задължително да се гладят дрехите до 40-ия ден. Чела съм спорове по тази тема и чак ми се прииска Маги да се аргументира по някакъв начин.
Все пак продължавам да смятам, че е хубаво видео.
Виж целия пост
# 2 703
Гергучи по едно време нали беше купила някакъв апартамент в Благоевград? Сигурно го е продала и сега инвестира парите в скъпи протмонета и смешни дрехи от аутлети. Може и кредит да е теглила, за да си купи Луи.

А иначе модата на Фичо Плейн ми е като карнавални дрехи от Манията. Даже там има по-добри находки. Няма никаква концепция този човек. Като мутра в модата е, а и поканил мутреси като Николета например, която все повече заприличва на шестата сестра Кардашиян/Дженър между другото.
Виж целия пост
# 2 704
Разгледах и сторитата на НиЛо Grinning За нея има и чантичка с името й от PP. Тя все пак му е рекламно лице, така че за нейната ексклузивност там съм по-склонна да вярвам.
Виж целия пост
# 2 705
Много ми хареса видеото на Тони и Джош за любимите му продукти. Нямам търпение да започне да снима и качва видеа на сватбена тематика, смятам, че ще бъде полезна и интересна.
Петканови отново със забавно видео, Габриелчо и Никола на Мона са ми любимите бебета, прекрасни дечица. Heart Eyes
За Живот със синдром на Даун нямам думи, просто страхотни!
Виж целия пост
# 2 706
Гергучи по едно време нали беше купила някакъв апартамент в Благоевград? Сигурно го е продала ...
Беше споменавала, че е под наем там.
Виж целия пост
# 2 707
Гергучи по едно време нали беше купила някакъв апартамент в Благоевград? Сигурно го е продала ...
Беше споменавала, че е под наем там.
Благодаря за уточнението! Явно ми е убягнал този момент Grinning
Виж целия пост
# 2 708
От известно време наблюдавам иг профила на Мелани Ширкова (майката на детето на Венци Венц. Прави ми впечатление,че много грижи полага за малката и непрекъснато е с нея, за което и се възхищавам. Някой има ли представа дали д Венци са заедно?

Доколкото знам - не са, но и никога не са били. Четох някакво интервю на Венци, в което обясняваше, че имал някакво заболяване, за което не се знаело как ще се развие и дали ще има възможността/времето да създаде поколение (нямам спомен какво беше то), а Мелани била негова асистентка и най-добра приятелка. Разговаряли по темата за децата, и двамата много искали да си имат и били готови (тя е набор 98), но не били открили подходящи партньори, затова решили да си направят тяхно общо и да го отглеждат като алтернативно семейство май се води, модерно казано.
Виж целия пост
# 2 709
Капитонова забравих...
Приятелят и по-голям на възраст,ама тя винаги си падала по по-големи,запознали се е небезизвестно заведение,където се посещава от видни,многобройни бръмчалници,но поне си призна,че я подпомагал финансово.Гледам и сторитата,няма вечер да не е сама с кучето си,развява се през деня по фитнеси,масажи,"вечерки"...но нали,аз доматите с колците ги ям и ще и повярвам,че работи и изкарва пари от поддръжката на нейния иг,както и на кучето 'и,дам.
Световнонеизвестната Капитонова.
Иначе е хубава,но капацитет та дрънка,завършила Американския,ама какво е държала по Енглиш-"Тойфел или нещо си друго" било.
Извинявай коя е Капитанова ? Съгласна съм с мнението относно Ивана и Валери. Покъртителен стил, неорганизираност и липса на въображение.
Идвам да се редактирам . Grinning Grinning  Гледам, ама какво виждам... то девойчето Капитонова, а не Капитанова.
Виж целия пост
# 2 710
И един мармот... Много му се иска на Венци да е алтернативен и интересен и тази историйка звучи много прогресивно, но съм убедена, че всичко е много по-банално. Friends with benefits, които без да искат са се размножили и са решили все пак да задържат детенцето, което е много хубаво само по себе си, но определено не е толкова интересно, колкото тиражираната версия.
Виж целия пост
# 2 711
И един мармот... Много му се иска на Венци да е алтернативен и интересен и тази историйка звучи много прогресивно, но съм убедена, че всичко е много по-банално. Friends with benefits, които без да искат са се размножили и са решили все пак да задържат детенцето, което е много хубаво само по себе си, но определено не е толкова интересно, колкото тиражираната версия.
Твърдят, че само веднъж са опитали и някак се е получило, целенасочено, обсъдено. Сега.. Не знам, всичко е възможно, така е. Но поне полагат грижи за детенцето, особено тя, не може да се отрече.
Виж целия пост
# 2 712
Гледах няколко видеа на Капитонова. Опредено е много красива и има страхотно тяло, за което и доста се старае като гледам. Имаше и клипове как си чисти грима и има много хубава и чиста кожа, наистина е много поддържано момичето, за разлика от нашите инфлуенсърки.

За сметка на това останах с впечатление, че е доста надута- по цял ден ходи на разни процедури и тренировки със скъпата си кола ( която паркира на Билла, за да не плаща паркинг). Личи си, че разполага с доста пари, гледайки колата, която кара и апартамента, в който живее сама с кучето. В новия квартал до Парадайз е и със сигурност плаща висок наем, но жилището не е кой знае какво. Съмнявам се, че и тя чисти. Главата си залагах, че има някой "спонсор" и сега като казахте ми е интересно къде и кога е споделила и има ли негови снимки? Тъй като по социалните мрежи се показва все сама и независима, уж. Мисля, че има нещо общо и с този сайт Прозис, все го споменава и рекламира, има код за отстъпка...
Виж целия пост
# 2 713
Капитонова има наистина хубаво тяло, но много се набиват неестествено белите зъби и празният поглед.
Виж целия пост
# 2 714
Да, добре изглежда, спор няма, но и тя е смешна. Както bgmama4 каза, че кара супер скъпото Ауди мисля, но спирала на Била, за да не плаща паркинг 😂 Плача! 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия