Лидл 136 - Винено-любовна февруарска

  • 108 492
  • 2 011
# 1 605
В дом.фурна се съмнявам, че ще докараш същия вид Simple Smile та..аз съм пас.
Виж целия пост
# 1 606
Те са полуготови. Там на конвектомата само ги обдухват. И вкъщи стават същите - брецели замразени съм вземала..от топлата витрина. Предполагам и гевреците ще са така..
Виж целия пост
# 1 607
Знам ли...? Понеже с конвектомат е друга работа, та... Simple Smile
Виж целия пост
# 1 608
До нас има цехче,  в което правят хляб, кроасани, закуски и ги доставят в такива магазини, където само си ги пекат. Давали са ми багери полуготови. Същите стават, даже по-вкусни, щото са топлички.
Виж целия пост
# 1 609
Проверявайте си бележките, онзи ден незнайно как се бях сдобила със салата айсберг, а въобще нямах зеленчуци взети. Добре че веднага след касите проверявам. Не е имало опашки, че толкова да е бързала, аз и един дядо бяхме на касите. Взеха много грешки да правят напоследък.

От големите форми за печене няма на Лидл Възраждане, Битоля и Владислав - тези съм проверила. Имах мерак за тях, но това е положението. Поне да не ме е яд много - голямата форма ставаше ли за 3 души или е малка?
Видях грешка на касиерка та и то за втори път. Казах и още на касата на таблета. Преключи ми сметка та платих грешка та и чак после я оправи. Естествено забавих всички чакащи на опашката. Жената след мен ми каза :,, смотана,,. Казах и госпожо не ме обиждайте продавачка е сбъркала. Нищо не ми отговори.
Защо ? Злоба ли ? Какво?
Виж целия пост
# 1 610
Усмивчица,защото си я забивала сигурно.
Лампи при нас нямаше днес след обяд вече.Мен ми трябваше една такава,че нашата нощна изгоря,но към 15 часа бяха изчезнали.
Виж целия пост
# 1 611
Момичета, в някой от магазините дали изобщо са заредили от доматите в консерва? Обиколих 3 магазина - в никой нямаше. Сега виждам, че в брошурата ги има, но в секция "актуално" ги няма.
Виж целия пост
# 1 612
Давали са ми багери полуготови.
Посмях се от сърце Blush , но те разбрах де Blush
Днес видях крутони- нови май, но са с палма:

Намален с 30% бекон в покъртителен вид, а някой клиент си е дегустирал грозде и е изхвърлил отпадъка наблизо...

Видях тези млечни десертчета с мътеница:

Объркала съм се, няма сангрия.
Мортаделата от ит. седмица как е? По състав поне е по-добре от редовната шунка 500 гр за към 13 лв/ кг. Поскъпна с близо 3 лв редовната шунка, а и по-зле ми  изглежда и не купувам оттогава...изобщо.
Виж целия пост
# 1 613
Моите кротони са други в пликче,ама и в тях има палмово, взех ги за зор заман  за малкият,че хич не яде супа, така поне малко се лъже.
Виж целия пост
# 1 614
Да, 2 вида имаше. А в нашият филиал са само от кръглите. Тези на кубчета бяха поне 2 вида.
Виж целия пост
# 1 615
И двата вида са с палмово масло.
Четох им етикетите, че исках да взема, ама не взех.
Виж целия пост
# 1 616
Взехме вчера от кремчетата тирамису. Много се харесаха.
Виж целия пост
# 1 617
Аз се включвам да похваля тестото за пица, най-накрая взех и аз от него. Също така тези десертчета с мътеница, които dolce miele показа, вкъщи са на почит. Много ги харесваме, но напоследък рядко ги засичам да са хубаво заредени, повечето пъти има само от един вид. Имат един лек, приятен вкус и не са много сладки, аз взимам с малина и ванилия, с ягода и с вишни.
Виж целия пост
# 1 618
От четвъртък ще има спортни клинове. Стават ли? Какви са ви наблюденията?
На моя спортен клин от лидъл му изпопадаха буквите, развлачи ластика, но за тези пари , толкова.
Имам същия, на 40° го пера, обърнат наопаки, нищо му няма. Видя ли клин, не мога да се сдържа, досега всичките лидълски са ми много любими.
Виж целия пост
# 1 619
Меравиля, и аз исках да купя крутони, но палмата ме отказа...
Мнение за мортаделата от ит. седмица? Thinking По състав е приемлива...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия