Хайде на театър - 7

  • 73 636
  • 740
# 315
Вирусът само в non essential места се прихваща. Никак не си го представям. Не е моя работа това.
Виж целия пост
# 316
Опитвам се да Ви кажа, че и без друго ще има затруднения и икономически последствия. Затварянето на ГТ е много крайна мярка. Засега няма ебола. Театър и кино не са с такава важност като ГТ. Освен това средното време в ГТ е по-малко.
Виж целия пост
# 317
А аз се опитвам да кажа, че да се заразиш с вируса не е въпрос на 2 ч. или 20 мин. Можеш да се заразиш и за една спирка в трамвая/метрото. Струпването на хора е съпоставимо 🙂
Не възразявам на мерките, но според мен са половинчати, като всичко друго, което се прави тук.
Виж целия пост
# 318
А аз се опитвам да кажа, че да се заразиш с вируса не е въпрос на 2 ч. или 20 мин. Можеш да се заразиш и за една спирка в трамвая/метрото. Струпването на хора е съпоставимо 🙂
Не възразявам на мерките, но според мен са половинчати, като всичко друго, което се прави тук.
А кое за теб не са половинчати мерки?
Аз мисля, че са даже свръх, като се има предвид епидемиологията на вируса.
Виж целия пост
# 319
Тук спор не би трябвало да има!!
Съвсем нормално е да се ограничи каквото може първо: театри кина и др!!
Вместо да се ходи в мола да се блее, вкъщи с книжка Simple Smile
Виж целия пост
# 320
Напротив, Звънче. Точно това обясняват - за близък контакт, който увеличава риска от заболяване многократно, се счита да си седял срещу заразено лице за повече от 15 мин. или да си бил в едно помещение със заразен повече от 2 часа.
Виж целия пост
# 321
Темата е за театър. Нито имам намерение да убеждавам някого в това, което мисля, нито тук е мястото някой да ме убеждава в противното.
Виж целия пост
# 322
Съжалявам много за Веско Ешкенази. Този концерт едва ли ще се пренасрочи. Всичко друго не е такъв проблем. Изпускаме и постановка. Дано да не продължи дълго, че за след ваканцията имаме за още 3 представления.
Няма да умрем без театър, кино или концерт за 15-30 дни. А който иска да не ходи на работа с градски транспорт намира алтернативи или си стои у дома. Мерките са свръх, но по-добре с тях отколкото без нищо.
Виж целия пост
# 323
Да, то така се намира алтернатива да ходиш на работа без ГТ...
 Както и да е, да не разводняваме хубавата тема. И моите планове се провалиха за довечера и ми е много тъпо, ама какво да се прави. А ако някой мисли, че ще се ограничат посещенията в мола- според мен много се лъже.
Виж целия пост
# 324
Хубавото е, че като гледам ще възстановяват пари за билети/ ще презаверяват.
Ние смена 15-ти с приятелки в Народния, но вероятно няма да се промени до тогава ситуацията.
Виж целия пост
# 325
Аз бях с ваучери от Грабо, писах им, казаха, че до няколко дни ще ми отговорят.
Виж целия пост
# 326
Аз мога да си върша работата и от къщи, но Бг работодателят ми много държи да вися в офиса...
В момента имам билети само за концерта на Веско Ешкенази.
Виж целия пост
# 327
Аз не мога, с толкова много хора контактувам на работа, на ден пътувам 4пъти с градския транспорт, та дали в театъра или  на/ по пътя за работа все тая...
Виж целия пост
# 328
Аз се чудя горките актьори и персонала в театрите и кината как ще се прехранва
Виж целия пост
# 329
Аз мога да си върша работата и от къщи, но Бг работодателят ми много държи да вися в офиса...
А аз всячески се опитвам да измисля начин да Не! върша никаква работа, нито от вкъщи, нито в офиса, ама засега нещо не ми се получава Sweat Smile
И за днес имах билети "За мишките и хората", за утре за "Името",а за "Полет над кукувиче гнездо", като се започна - хайде 2 билета днес, утре още 3....и накрая си взех 9 билета Simple Smile)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия