Хайде на театър - 7

  • 73 636
  • 740
# 360
Всъщност в кината обичайно има доста по-малко хора от големите сцени на големите театри. Отдавна не съм била в пълен киносалон, докато на постановките, на които ходя, билетите са свършили доста преди самото представление. Съответно и залата винаги е пълна.
Виж целия пост
# 361
Тя заповедта включва и киносалоните, но да не забравяме, че държавата е България все пак... изпълнението и контролът са отделна тема.
Виж целия пост
# 362
Киното в Ринг мол не работи, поне аз не му виждам програмата, но в България мол си има програма.
Не разбирам логиката и аз.
Виж целия пост
# 363
Имаме билети за неделя и се чудя да ходим ли в Народния в тази зала, която е откъм гърба на театъра. Не вярвам да спазят това за през ред и място, защото билетите са продадени. Чудя се дали част от хората ще предпочетат да не отидат заради грипа и коронавируса или ще си е пълно.
Виж целия пост
# 364
Сатиричният театър също възобновява представленията си от 18.03, ако не греша.
Виж целия пост
# 365
Малко е грозно това от страна на театрите. Сега ще си измият ръцете и просто няма да върнат парите, пък който не иска, да не ходи. Сметки на дребно и излагане.
Виж целия пост
# 366
Аз ги разбирам театрите, защото едва ли им е розово финансовто положение. За себе си бях решила да не връщам или презаверявам билети. Няма и да отида обаче.
Виж целия пост
# 367
Аз няма да отида на Чамкория на 15.03. Ако има желаещи имам два билета
Виж целия пост
# 368
Толкова дълго време мечтах за тези билети за "Чамкория"  и сега, когато най-после успях да си взема, най-вероятно също ще се откажа. Не се притеснявам толкова за себе си, но нося отговорност за моите близки в рисковата група. Така че също предлагам 2 билета за 18.03.20
Виж целия пост
# 369
Аз също мисля да не връщам билети. Вижда ми се предателско. Те труда са го положили много преди аз да купя билетите. Бих презаверила.
Само в Народния бих върнала билети. Много се дразня от високите цени и липсата на намаление за ученици за вървежните спектакли, вкл. "Хъшове". От избушените столове.  От голите хора по сцената. И най-вече от спирането на спектакъла "Жана"!
Виж целия пост
# 370
На мен ми се вижда крайно безотговорно възтановяването на представленията точно е този момент!!
Виж целия пост
# 371
Какъв беше смисълът да ги спират изобщо за 3 дни, или ги спираш или не...
Народният обявиха, че все пак няма да имат представления...
Виж целия пост
# 372
Кога това? Днес писаха, че от утре ще имат в двете камерни зали.
Видях го сега на сайта им. Пускам линк:
https://nationaltheatre.bg/bg/novini/vazhno-sobshenie-or-11-mart-2020-g
Това поне ще ми спести драмата, че имам билети за 15-ти и за 24-ти.
Но не става ясно от изявлението как ще се процедира с билетите - ще се презаверяват ли, връщат ли... Кога трябва да се случи това.
Виж целия пост
# 373
Извинявам се за грубостта, но целия свят не знае какво да прави в тази пандемия, вие искате театрите да имат ясна позиция....
Виж целия пост
# 374
Извинявам се за грубостта, но целия свят не знае какво да прави в тази пандемия, вие искате театрите да имат ясна позиция....
Присъединявам се. Толерантна съм. Няма да обвинявам никого за непостоянството в поведението в тази форсмажорна ситуация. Няма да си връщам билетите, ако имам възможност ще презаверя за по-нататък.

Но не мога да не изразя възхищението си от трупата на Театър "Възраждане"! Признавам, не съм оценявала високо досега този театър, но тяхната безкористна самоотвержена позиция ме възхити! Онлайн излъчването на "Вуйчо Ваньо" е имало над 4000 гледания. Въпреки че този начин на излъчване си има разходи, те не са се съгласили на предложенията от зрители да направят излъчването платено. Може да го направят по-нататък, като идеята им е да не спират с този начин на предлагане на представления. Ако го направят, те ще бъдат пионери в нов начин за достъп до изкуството, което е чудесно. Браво на тях!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия