Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~ЗАВИНАГИ~202

  • 35 175
  • 741
# 360
Мили момичета, честит празник! Бъдете щастливи и много обичани!!!
Виж целия пост
# 361
Здравейте,почти обедно! Wink Hug

Честит 8-ми март,момичета!
Бъдете здрави,щастливи и обичани  от всички около вас!



Гости Hug Ани Hug SSSM Hug,благодаря ви!Честит празник и на вас! Flowers Hibiscus

Довечера сме на кино! Започва в 19 ч. наше време!
Нашия оператор не пуска турски програми така,че на лаптопа!Но ми е рано 19 ч.,тогава вечеряме!Така,че ще изпусна началото! От другата седмица ще има озет и ще успявам!



Мурат и Ясемин Дуденли - промо снимки




всички снимки на линка
https://vk.com/erkanpetekkayafan?w=wall-58520450_36312

Сиси Hug,видях снимките от линка който си пуснала!
Скрит текст:
Дано има подобрение при лечението! Hands Pray

Приятен празничен ден на всички! Tropical DrinkWine Glass
Виж целия пост
# 362
Любими момичета, честит празник.  Желая ви крепко  здраве,  много радости и много семейно щастие.
Обичам ви.
Виж целия пост
# 363
Злати добре, че напомни за часа, че не съм гледала скоро онлайн и забравих, че комшиите не си сменят времето....И щях да гледам от 20.00 часа наше време....
Честит празник на всички дами около теб....



Снощи е била премиерата на сериала "Камериерки" в който участва Неслихан Арслан  - Дилара от Невестата...Гледах фрагмана, героинята й изглежда е дама от висшето общество...Прекрасна!
Виж целия пост
# 364
https://vk.com/erkanpetekkayafan?w=wall-58520450_36312
Моля за прошка, ако не съм го поставила добре.
Виж целия пост
# 365
Виж целия пост
# 366
Птивет! Hug

Ани Hug Сиси Hug Лу Hug

Ето репортажа с актьорите от Gel Dese Aşk!Търсих го в ЮТуб,но не е качен!
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456240491%2F0c … pl_wall_-58520450

Конкуренти на сериала довечера са: ''Savaşçı/Воин''- по FOX,''Guvercin /Гълъбица''-Star Tv..,''Sampiyon/Шампион''- TRT 1!Има и Сървайвър по тв.8!
Проверих където се прави платената озвучка на първите няколко епизода - онлайн,а след няколко  е закрита!Нищо не пише за АПЛ!Преполагам няма да има!По-късно ще видя и при безплатната!

Линкове на АТV....изпробвах ги работят в момента
http://kesintisiz.tv/atv-canli-yayin
https://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin
https://www.canlitv.mobi/atv-canli-izle
https://www.canlitv.video/atv


От темата за Илайда Чевик в Контакта намерих озета на руски ез.Най-после,що ровене и търсене направих! Grinning
Цитат
💥 Озет к 1 серии "Если позовет любовь" :

Бахар никогда не видела своего отца, росла с матерью. Повзрослев она узнает где и чем занимается отец – его зовут Барлас, она направляется в офис, чтобы встретиться с ним. Однако Барлас выставляет ее за дверь. В офисе она случайно знакомится с Муратом, деловым партнером отца. Мурат впечатлен этой энергичной бесшабашной девушкой. И он тоже производит впечатление на Бахар своей солидностью и серьезностью. Мурат и Бахар с первого взгляда влюбляются друг в друга. Однако перед ними стоят много препятствий – во-первых; Мурат женат, у него две дочери и жена, правда с которой они несчастны, живут вместе лишь ради дочерей, а во-вторых; между ними 20 лет разницы, она ему в дочери годится. Готовы ли Мурат и Бахар бросить вызов обществу, побороться за свое счастье?
Виж целия пост
# 367
Честит празник, жалко, че и в 21 век равноправието е все още повече на теория между половете.
Виж целия пост
# 368
Хаштага за 1-ви епизод е както обикновено  като името на сериала-#GelDeseAşk-Ако те повика любовта





Еркан ни приканва да гледаме сериала
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456240492%2F2c … pl_wall_-58520450

и Илайда
https://vk.com/club135047242?z=video-135047242_456239467%2Ffac8e … l_wall_-135047242
Виж целия пост
# 369
Злати мерси за линковете за гледане, озета, снимките и всичко...Ще гледаме картинки, ама като не знаем турски, така е....
На линия съм и чакам......
Виж целия пост
# 370
Сладури, благодаря ви за подсказката.
В 19 часа съм тук.
 Дано и другите момичета да се появят.  Една част от тях  знаят турски и могат да ни подскажат нещо.
Благодаря.  Чакам.
Виж целия пост
# 371
Привет!
Естествено изтървах половината Angry
Съжалявам! Дано да има повторение, ако не ….
Виж целия пост
# 372
Този сериал няма ли реклами?

Бризче, мехлем си за очите ни.

До сега няма  реклами, няма прекъсване..
Приятно гледане.
С обич.
Виж целия пост
# 373
Бризче Hug

Цитат
Този сериал няма ли реклами?
Сиси, 1-ви епизод е без реклами!Забравила си да гледаш онлайн! Wink

И аз вече гледам,но все още като 1-ви епизод не мога да се ориентираме!Имена,семейства!

Актрисата,която играе голямата дъщеря Дерин съм я гледала в ''Навсякъде ти'',а приятелят й  Онур в ''Никой не знае''
Виж целия пост
# 374
Гледам от самото начало, но мога да направя само преразказ по картинки...
И аз още не мога да се ориентирам кой, кой е, не мога да запомня и имената....
Ясемив, съпругата на Мурат изглежда е домакиня. Едже малката дъщеря има здравословен проблем. Спа при майка си, а баща й спа на детското легло....Малката отиде при баща си и двамата си играят. Ясемин отиде да събуди голямата дъщеря...Тя свири на пиано, но има проблем с дясната ръка....
На закуската, не разбрах защо, но Ясемин поиска халката на Мурат и той я свали от пръста и я даде...
На работа има един с опашка - изглежда двамата с Мурат са колеги...Дойде боса...говориха....
През това време Бахар се опитва да влезе в сградата, дойде един млад мъж, и тя влезе с него. Отиде в кобинета на онзи с опашката...седнала е на бюрото му говориха нещо и той я изхвърли от кабинета си....
Тя се е качила на покрива на сградата, а Мурат е пред офиса и говори с някого по телефона, изваднъж пада една дамска обувка...Той се оглежда, пада и втората...Тогава вижда, че на покрива има една дама...Затича се нагоре и я пита защо е там...Говориха, той донесе кафе....двамата тръгнаха и се разхождаха цял ден и цяла нощ...Осъмнаха на брега на Босфора....
По-късно ще продължа....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия