Ясновидки/врачки - тема 38

  • 143 342
  • 802
# 465
Момичета здравейте!!, Интересувам се дали някой е ходил или се е свързвал лично с тези от Феномени М Захариев,Радина,маг Вили, Ани,Дора....
Някой може ли да ми даде малко повече информация, изобщо познават ли тези от този център или само събират пари , има ли ефект ,? Къде точно се намират в София?


Ей, рекламата тук май не спира.....
Виж целия пост
# 466
Здравейте, търся врачка, маг, ходжа или нещо подобно във връзка с откриване на причина за поява на силна негативна енергия и закачането на същество към мен и моето семейство (кръстихме го Пешо 🤣). Както и за премахването на енергията.
Имах съмнения за тази негативна енергия, защото се чувствам от години зле - умора, меланхолия, лесно раздразнение, все повече и повече влошаване здравословно и т.н. Разбира се, не само това, но няма смисъл да изпадам в ненужни подробности.
Наскоро съмнението ми се потвърди, когато мои приятели ми казаха, че покрай мен се чувстват отпаднали, уморени и им е лошо. Очевидно вече достигнах до там да съм и енергиен вампир......

Не съм се занимавала досега с такива неща, никога не съм ходила при такъв тип човек и наистина нямам идея към кого да се обърна. А имам нужда от помощ.....Ще съм благодарна, ако някой може да ме насочи какво да направя и към кого да се обърна! Благодаря предварително!

P.S. Ако може да е в София, ще е бонус 😁
Виж целия пост
# 467
Здравейте, търся врачка, маг, ходжа или нещо подобно във връзка с откриване на причина за поява на силна негативна енергия и закачането на същество към мен и моето семейство (кръстихме го Пешо 🤣). Както и за премахването на енергията.
Имах съмнения за тази негативна енергия, защото се чувствам от години зле - умора, меланхолия, лесно раздразнение, все повече и повече влошаване здравословно и т.н. Разбира се, не само това, но няма смисъл да изпадам в ненужни подробности.
Наскоро съмнението ми се потвърди, когато мои приятели ми казаха, че покрай мен се чувстват отпаднали, уморени и им е лошо. Очевидно вече достигнах до там да съм и енергиен вампир......

Не съм се занимавала досега с такива неща, никога не съм ходила при такъв тип човек и наистина нямам идея към кого да се обърна. А имам нужда от помощ.....Ще съм благодарна, ако някой може да ме насочи какво да направя и към кого да се обърна! Благодаря предварително!

P.S. Ако може да е в София, ще е бонус 😁
Али Шуган но не е от София по принцип идва в София
Виж целия пост
# 468
Здравейте! Някой ходил ли е при Станка Ангелова, какви са ви мненията за нея ?
Виж целия пост
# 469
Здравейте! Някой ходил ли е при Станка Ангелова, какви са ви мненията за нея ?

Това бабата на Азис ли е?
ако да ходила съм
Виж целия пост
# 470
Мисля, че не
Виж целия пост
# 471
Здравейте, търся врачка, маг, ходжа или нещо подобно във връзка с откриване на причина за поява на силна негативна енергия и закачането на същество към мен и моето семейство (кръстихме го Пешо 🤣). Както и за премахването на енергията.
Имах съмнения за тази негативна енергия, защото се чувствам от години зле - умора, меланхолия, лесно раздразнение, все повече и повече влошаване здравословно и т.н. Разбира се, не само това, но няма смисъл да изпадам в ненужни подробности.
Наскоро съмнението ми се потвърди, когато мои приятели ми казаха, че покрай мен се чувстват отпаднали, уморени и им е лошо. Очевидно вече достигнах до там да съм и енергиен вампир......

Не съм се занимавала досега с такива неща, никога не съм ходила при такъв тип човек и наистина нямам идея към кого да се обърна. А имам нужда от помощ.....Ще съм благодарна, ако някой може да ме насочи какво да направя и към кого да се обърна! Благодаря предварително!

P.S. Ако може да е в София, ще е бонус 😁
Али Шуган но не е от София по принцип идва в София

Може ли някакви координати? Благодаря за отговора!
Виж целия пост
# 472
Здравейте! Някой ходил ли е при Станка Ангелова, какви са ви мненията за нея ?

Това бабата на Азис ли е?
ако да ходила съм


 Ще може ли малко повече инфо , мисля че имаше средно доволни , нещо в поведението ги беше притеснило

на мен ми се е представяла  жена да е бабата / лелята може да беше също  докато пътувах веднъж ама тогава тия неща не ги разбирах , прекалено млади ми се видяха тогава ама не обърнах внимание

на място казва ли нещо съществено или .......
Виж целия пост
# 473
Здравейте, търся врачка, маг, ходжа или нещо подобно във връзка с откриване на причина за поява на силна негативна енергия и закачането на същество към мен и моето семейство (кръстихме го Пешо 🤣). Както и за премахването на енергията.
Имах съмнения за тази негативна енергия, защото се чувствам от години зле - умора, меланхолия, лесно раздразнение, все повече и повече влошаване здравословно и т.н. Разбира се, не само това, но няма смисъл да изпадам в ненужни подробности.
Наскоро съмнението ми се потвърди, когато мои приятели ми казаха, че покрай мен се чувстват отпаднали, уморени и им е лошо. Очевидно вече достигнах до там да съм и енергиен вампир......

Не съм се занимавала досега с такива неща, никога не съм ходила при такъв тип човек и наистина нямам идея към кого да се обърна. А имам нужда от помощ.....Ще съм благодарна, ако някой може да ме насочи какво да направя и към кого да се обърна! Благодаря предварително!

P.S. Ако може да е в София, ще е бонус 😁
Али Шуган но не е от София по принцип идва в София

Може ли някакви координати? Благодаря за отговора!
В интернет има доста за него мисля че и номерът му беши там ,напишете Али шуган контакти и ще излезе.Доста е добър и силен.Горе долу като Ходжа е ,по принцип в неговото село като се Отиде и всички го знаят като ходжата.
Виж целия пост
# 474
http://stankaangelova.com/ Някой ако я е посещавал може ли даде мнение ?
Виж целия пост
# 475
Да преди много години.,ами не ходете там Grinning
Виж целия пост
# 476
Здравейте на всички прекрасни дами! Искам да ви помоля за малко помощ и съдействие... ако може да ми препоръчате ясновидка, с която моганда се свържа чрез телефон без лично ходене, тъй като не ми е никак удобно да пътувам... благодаря предварително
Виж целия пост
# 477
Здравейте, някой който е ходил при Лидия от Хаджи Димитър ,може ли отзиви доволни ли сте?
Виж целия пост
# 478
Току що ми попадна тази статия https://www.varna24.bg/novini/varna/Devnenka-s-optimistichna-pro … W4KSDUQVKDPw2Z7z8 . Някой чувал ли е за тази жена?  Не правя реклама,само да уточня.
Виж целия пост
# 479
Здравейте, търся врачка, маг, ходжа или нещо подобно във връзка с откриване на причина за поява на силна негативна енергия и закачането на същество към мен и моето семейство (кръстихме го Пешо 🤣). Както и за премахването на енергията.
Имах съмнения за тази негативна енергия, защото се чувствам от години зле - умора, меланхолия, лесно раздразнение, все повече и повече влошаване здравословно и т.н. Разбира се, не само това, но няма смисъл да изпадам в ненужни подробности.


Интересно, защо смятате, че към вас се е закачило същество? Как го установихте, освен тези признаци, за които споделяте?
Казвам го, защото се чудя вече дали не е някаква нова мода сред врачките да говорят за такива същности. Така де, времената са други, магиите са демоде, трябва нещо по-така, sci-fi паранормално и достатъчно плашещо, за да се хване клиента. Преди известно време, една гадателка казала на мой близък точно същото, към него се е прикрепило негативно същество от друго измерение Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия