Пазаруване от Amazon - тема №88

  • 65 385
  • 743
# 255
Нали работи и с батерии и на ток?
[/quote
Да, така е. Купих си зарядното към него:
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07PFFF8HY/ref=dp_ob_neva_mobile
Аз си купих адаптор за апарат Омрон  за около 15лв от България. Погледнах сега, че има варианти между 13-16лв.
Виж целия пост
# 256
И аз ползвам такъв, въобще не знаех, че може на ток Grinning
Виж целия пост
# 257
В немският, в дневните сделки има четки за зъби на Филипс. Погледнете ги, ако търсите.Тази  ми се струва, че е на хубава цена.
Виж целия пост
# 258
Привет, знам че е обсъждано, но да питам пак.
Как се създава фирмен профил ?
Създаваш го с името и данните на фирмата, като бизнес акаунт. Трябва време да го проверят и одобрят и после си ок.


Колко време одобряват знаеш ли ?
Виж целия пост
# 259
Не помня, може би няколко дни.
Виж целия пост
# 260
Здравейте!
Ето това поръчах аз днес:
https://www.amazon.de/gp/product/B07N447D65/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1 - рокля Desigual, размер S, 17.63евро;
https://www.amazon.de/gp/product/B077GBMQ78/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1 - колие Swarovski, 40.75евро;
https://www.amazon.de/gp/product/B07RMZLMJJ/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1 - пози за Instax Mini, 8.54eвро.
Виж целия пост
# 261
Здравейте, получих куфарите от немския сайт. Поръчах 3 броя различни размери и очаквах обемна пратка, но всичко дойде супер компактно - трите куфара едно в друго наредени - все едно е само един куфар.
За качеството не мога да коментирам все още - един брой American Tourister и 2 броя Franky.
Донесоха ми ги Speedy. Пет работни дни от изпращането.
Виж целия пост
# 262
От Franky какво ти е впечатлението, изглеждат ли устойчиви?
Виж целия пост
# 263
Едното Franky е това:
https://www.schulranzen-onlineshop.de/franky/franky-pp9/franky-pp9-beautycase
Не е моето. Ще го помисля какво да го правя.

Другото Franky е това: https://www.amazon.de/dp/B07Z7VK8QL/?tag=lz-taschen-21&ascsu … &linkCode=df0
В сайта вече го няма, цената беше 15 евро. На мен ми харесва. Като за 40 лв до входната врата е ок за момента. Ще видим колко ще издържи на натоварване. Ето реални снимки:

Виж целия пост
# 264
Колко ти излезе транспортът до Бг?
Виж целия пост
# 265
Цената е фиксирана в сайта на пратка до БГ - 15.95 евро.
Виж целия пост
# 266
Гифт картата важи за съответната версия на амазон. Не може с гифт карта от американския, да се пазарува в европейските.
В 99% от случаите нещата са изпратени от САЩ. Не знам дали има опция за такъв вид филтър (аз лично гледам съответния продавач откъде шипва). Безплатна доставка няма.
Има global shipping , с който всички такси се удържат предварително от амазон (транспорт, мито и ддс, ако има), като един вид , ти упълномощаваш амазон да плати тези такси от твое има на съответните митнически органи и не се занимаваш, а пратката пристига у вас.

Благодаря за отговора Simple Smile Това до някъде също ме устройва... Ще се поразровя да видя. В краен случай, до колкото разбрах, гифт картата няма краен срок за ползване, така че мога и да я използвам ако имам някой познат в САЩ, който да ми донесе пратката до България, което пак си е вариант...
Всичко това е така, но това не означава, че пратката е освободена от митница в България. Предната седмица получих такава пратка с предплатени митнически такси, дойде с DHL и пращах сканирани ЕОРИ, пълномощно, описание на пратката, фактура(ордера от поръчката). DHL ме представляваха пред митницата и освободиха пратката.
Виж целия пост
# 267
Отказаха ми тавичките  Le Creuset, а все още ги дава налични. Поръчах ги пак. Някой получи ли ги?
Виж целия пост
# 268
Никъде не съм написала, че пратката е освободена от митница. Получателят е освободен от ходене на митницата, да си освобождава сам пратката и да плаща всичко на място.

“With respect to each item for which Import Fees have been calculated, you authorize Amazon Export or Merchant (as applicable) to designate a carrier ("Designated Carrier") to act as your agent with the relevant customs and tax authorities in the destination country, to clear your merchandise, process and remit your actual Import Fees for such item.“
Виж целия пост
# 269
Яке Columbia на добра цена

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07RCGJW79/ref=ppx_yo_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия