Пазаруване от Amazon - тема №88

  • 65 385
  • 743
# 420
И все пак не забравяйте, че темата е Пазаруване от Амазон. Споровете може да си ги продължите на лични съобщения. Моята банка - твоята банка.
Моля да ме извините за спама!
Виж целия пост
# 421
Тъй като засега няма  амазон.бг, а ни се налага да плащаме с бг карти и левове поръчки в чужди валути в другите амазони, повдигнатите въпроси за превалутирането са в интерес на всички поръчващи от БГ!
Виж целия пост
# 422
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07W4KVGJM/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1
Намалено LEGO Duplo
Поръчах 2 кутии за зверчетата.
12.50 кутията
Виж целия пост
# 423
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07W4KVGJM/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1
Намалено LEGO Duplo
Поръчах 2 кутии за зверчетата.
12.50 кутията
Изпуснали сме го, браво
Виж целия пост
# 424
За малко го изпуснахте, до преди 30 мин беше на 12,5
Виж целия пост
# 425
И в момента е 12.50 .
Виж целия пост
# 426
Странно, ето как го виждам аз
Виж целия пост
# 427
Йоана, вече правилно виждаш, вчера при споделянето цената беше по-ниската, но се е изчерпала промоцията явно
Виж целия пост
# 428
Получих си и последната поръчка от Амазон. Нямам намерение да поръчвам засега, та ми е едно такова леко тъжно...
Виж целия пост
# 429
Брат ми днес е взел последната от UK, веднага поръчах нова де
Виж целия пост
# 430
Какво поръчвате , похвалете се Simple Smile
Аз чакам слънчевите очила от предпоследния си пост и имам в готовност още две. умувам един кухнески робот

Как да търся малка прахосмукачка за почистване на кола
Виж целия пост
# 431
С последния курс на ГГБГ си взех кафе и чай. За първи път използвах S&S. Вероятно ще я прекратя.
Имам и други набелязани неща, но засега се въздържам.
Виж целия пост
# 432
Добре де, не ви ли притеснява неяснотата на положението в момента, та поръчвате електроуреди и други големи/скъпи неща?
Ние решихме да свием потреблението на семейството до храна и стоки от първа необходимост, докато се уточни докога ще продължи тази лудост в момента. Предпочитам да си пазим средствата в момента, докато можем (ако, не дай си Боже, кризата се усили, никое работно място няма да е гарантирано).
Виж целия пост
# 433
И аз се притеснявам как икономически ще ни се отрази това положение. Изобщо не влизам да ровя в сайтовете, че ми е слаб ангела. А и цените много нагоре скочиха. Дебна си само термометъра в кошницата и нищо странично.
Виж целия пост
# 434
Днес поръчах тези за ММ https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07QWZLF5Z?ref=ppx_pt2_mob_b_pr … mp;th=1&psc=1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия