Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 26

  • 35 848
  • 727
# 90
Сега в Замунда се е появил първи епизод на нов сериал по Кинг - Amazing stories. Едва ли ще го гледам, защото и аз не обичам хоръри, а предполагам, че част от историите ще са от този жанр.
https://www.imdb.com/title/tt5165368/
Стивън Спилбърг е изпълнителен продуцент.
Ee,супер!!!Чаках го този сериал.Дано да има страхотии!Обожавам ужаси,но трудно се впечатлявам.Даже все ги гледам посред нощите и на тъмно и пак нищо не успява да ме стресне ,камоли да ми наруши съня после :)Ta да видим този какво ще предложи Simple Smile
Виж целия пост
# 91
Вчера изгледах шестсерийният The little drummer girl. Не беше зле,но донякъде ме изнерви,защото действието се развива в годините на соца,1979 година,а изпитвам непоносимост към онзи период. Иначе историята,сюжетът,бяха интересни и заради това го изтърпях. В сериалът става дума за борбата на отряд тайни агенти от Израел да заловят палестински терорист и няма да кажа друго, заради спойлерите,освен че за пореден път у мен се затвърди убеждението,че евреите явно действително се изживяват като някакви мъченици,народ от страдалци,които все са отхвърляни и мразени,едва ли не само защото са евреи.А в конфликта с Палестина със сигурност и техните ръце не са чисти.Затова и се нарича конфликт,нали така?И не става дума изобщо  кой е по-крив или по-прав,но и двете страни не са невинни,щом взимат участие в конфликта.Поне така си го обяснява моето невежо съзнание,не ме съдете прекалено строго,моля!Не разбирам от политика,просто съм лаик.





Къде го гледахте?
Виж целия пост
# 92
Сега в Замунда се е появил първи епизод на нов сериал по Кинг - Amazing stories. Едва ли ще го гледам, защото и аз не обичам хоръри, а предполагам, че част от историите ще са от този жанр.
https://www.imdb.com/title/tt5165368/
Стивън Спилбърг е изпълнителен продуцент.

Къде видя, че е по Кинг?
Спилбърг - да, но за Кинг не прочетох никъде.
Изгледах първа серия, изобщо не е страшна, чиста фантастика.
Между другото според imdb това е 4-та серия, а не първа!?
Виж целия пост
# 93
Извинявам се, сигурно съм сгрешила. Вчера потърсих малко информация за сериала и в една статия май пишеше, че е по Кинг, но сега не мога да я открия, може да съм се заблудила.
Виж целия пост
# 94
Сега в Замунда се е появил първи епизод на нов сериал по Кинг - Amazing stories. Едва ли ще го гледам, защото и аз не обичам хоръри, а предполагам, че част от историите ще са от този жанр.
https://www.imdb.com/title/tt5165368/
Стивън Спилбърг е изпълнителен продуцент.
Ee,супер!!!Чаках го този сериал.Дано да има страхотии!Обожавам ужаси,но трудно се впечатлявам.Даже все ги гледам посред нощите и на тъмно и пак нищо не успява да ме стресне ,камоли да ми наруши съня после :)Ta да видим този какво ще предложи Simple Smile
И аз така бях до към преди 10 години. Даже, ако беше ден си затъмнявах стаята Grinning Гледах ужаси от 10 годишна, но в един момент ми дойдоха в повече и вече не мога да гледам ужасии Simple Smile
Иначе този сериал няма нищо общо с Кинг.
Виж целия пост
# 95
Netflix са пуснали нов сезон за Хаканчо, днес забелязах. Grinning
Виж целия пост
# 96
Кой е този Хаканчо?
Виж целия пост
# 97
Изгледах 11.22.63 , мерси за препоръката, приятен беше. А и много харесвам костюмни филми, особено от онези години. Има ли друг сериал по СК, освен Другият? Или пълнометражен филм интересен? Но не с много ужаси.

Сериалите са ти ги изброили. Аз се разочаровах ужасно от Under the dome, че и със съгласието на Кинг бяха промените, които водеха до смях и недоумение сред феновете му.
Много харесвам Мъглата на Дарабонт и ефектите бяха супер изпипани - https://www.imdb.com/title/tt0884328/
Сега се сетих, че още не съм гледала втората част на IT...и май няма да я гледам Smiley
Виж целия пост
# 98

Hakan: Muhafız/The Protector
https://www.imdb.com/title/tt7668518/
Виж целия пост
# 99
Още не съм превъртяла сезончето на Хаканчо, но четох мнения и някои са писали, че това е най-добрия сезон. Joy
Truth be told е получил одобрение за втори сезон. Попи ще се завърнеее и щяла да разследва друг случай. Grin
А тук един турски сериал, който ще почне утре вечер. Ии откраднали идеята за постера от Аферата. Smile
Скрит текст:
Виж целия пост
# 100
Започна новия сезон на Better Things - страхотно попадение за мен. Изпипано от-до.
Виж целия пост
# 101
Ще има сериал по някаква известна видео игра и Николай Костер Валдау се спряга, че ще участва - The Last of us

Oт създателите на Чернобил

https://www.cnet.com/news/hbo-is-turning-ps4-game-the-last-of-us … into-a-tv-series/
https://edition.cnn.com/2020/03/05/business/last-of-us-hbo-series/index.html

Виж целия пост
# 102
Дайте някакви предложения за крими/трилър от платформата на HBO ?
Нещо от сорта на "Отворени рани", "Злокобна нощ", "Истински детектив"...

Това "Убивайки Иив" става ли ? Четох, че имало елементи на пародия и това ме отблъсква...
Виж целия пост
# 103
Сега в Замунда се е появил първи епизод на нов сериал по Кинг - Amazing stories. Едва ли ще го гледам, защото и аз не обичам хоръри, а предполагам, че част от историите ще са от този жанр.
https://www.imdb.com/title/tt5165368/
Стивън Спилбърг е изпълнителен продуцент.
Ee,супер!!!Чаках го този сериал.Дано да има страхотии!Обожавам ужаси,но трудно се впечатлявам.Даже все ги гледам посред нощите и на тъмно и пак нищо не успява да ме стресне ,камоли да ми наруши съня после :)Ta да видим този какво ще предложи Simple Smile
И аз така бях до към преди 10 години. Даже, ако беше ден си затъмнявах стаята Grinning Гледах ужаси от 10 годишна, но в един момент ми дойдоха в повече и вече не мога да гледам ужасии Simple Smile
Иначе този сериал няма нищо общо с Кинг.
Да,жалко!Изгледах първата серия.Далеч е от всякакви ужаси,наистина!Даже и не ми хареса изобщо.Може би,понеже очакванията ми бяха други.
Виж целия пост
# 104
Започна новия сезон на Better Things - страхотно попадение за мен. Изпипано от-до.
А къде го гледаш? За първите сезони няма никакъв сийд в замунда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия