СЕПТЕМВРИЙЧЕТА 2019г. - тема 2

  • 24 282
  • 753
# 690
Здравейте следя ви редовно, Октомврийче е нашето момче. Как сваляте температура? 38,8 вдигна през деня свалих я с панадол до 37,6 - но не знам как ще е тази вечер, утре сме на преглед за да разберем от какво е.
Виж целия пост
# 691
Здравейте следя ви редовно, Октомврийче е нашето момче. Как сваляте температура? 38,8 вдигна през деня свалих я с панадол до 37,6 - но не знам как ще е тази вечер, утре сме на преглед за да разберем от какво е.
Аз давам панадол. Имаме и ибопруфен, но не съм давала.
Виж целия пост
# 692
Пффф, не го виждам да се случи скоро спирането на нощното ядене. Цока по 28282 пъти.
Уффф, при нас минимум 2 пъти, ама много искам да спре вече.
Виж целия пост
# 693
Има ли заместил сутрешна закуска или вечеря?
Виж целия пост
# 694
Дам, искам да спре това нощно кърмене, но и аз не виждам как ще стане.
Аз не съм заместила сутрешната или вечерята, с 3 заместени е все още.

Да допълня с един въпрос - как е дневното спане при малките?
Моята девойка (маймуна на 10+) последните дни спи 30 мин сутрин и 30 мин следобяд.
Поне вечер да беше нормално, но ти си е както и преди - буди се малко след като заспи нощен сън и плаче, буди се нощем и плаче, буди се нощем за ядене.... Мисля да се гръмна в скоро време. Grinning
Виж целия пост
# 695
От около седмица и ние имаме проблем със спането през деня. Комбинацията от жега и шумни съседи (правят сериозни ремонти) води до 30-40 минутни дрямки. Мисля че това и пречи и на нощния сън, в момента е 11 вечерта, а ние още се приспиваме. И като включим и ние 500 кърмения за денонощие и на мен ми идва да се гръмна 😅
Виж целия пост
# 696
Здравейте. И аз не виждам как ще спрем да се кърмим нощно време, затова и спрях да го мисля, все някога ще стане и ще започнат да спят по цяла нощ. То през нощта аз почти не се будя, само вадя цици и той се обслужва Joy
През деня сме на моменти, ту спи повече, ту са само дрямки. Сега сме на море и тук поспиваше повече - поне между 1 и 2 часа сутрин на плажа и още толкова следобед. Доволна съм. Явно се изтощава. Ще видим как ще е като се приберем.

Температурата само с панадол и нурофен (ибупрофен). След като мине прегледа, лекарят ще каже какво друго може да се дава. Преди това ако се влияе от панадола, само с него през 4 часа и така.
Виж целия пост
# 697
А при мен Бебка вечер заспива на гърда и се чудех като я отбия как ще заспива 🤔🤔🤔
Виж целия пост
# 698
На мен една вечер ми се наложи да я приспиваме без мляко, беше с разстройство и педиатъра ми забрани да ѝ давам храна.
Е, аз ѝ дадох да хапне малко сухари и понеже не виждах как ще заспи ѝ направих чай от мента.
Много ме изненада,заспа от раз и спа цяла вечер, а аз се бях приготвила, че няма да мигна цяла вечер🙂

С каква козметика мажете бебоците на плажа?
Виж целия пост
# 699
На мен една вечер ми се наложи да я приспиваме без мляко, беше с разстройство и педиатъра ми забрани да ѝ давам храна.
Е, аз ѝ дадох да хапне малко сухари и понеже не виждах как ще заспи ѝ направих чай от мента.
Много ме изненада,заспа от раз и спа цяла вечер, а аз се бях приготвила, че няма да мигна цяла вечер🙂

С каква козметика мажете бебоците на плажа?
Бочко
Виж целия пост
# 700
Аз ползвам душгела на бочко, иначе за мазила, доизхабявам едно на Адерма и на мустела някакви мострички все още имам. След тях ще взема сигурно на бочко
Виж целия пост
# 701
Привет, мамчета, как сте?
Искам да ви питам, всички ли успяхте да си върнете килограмите или има и други като мен дето си ходят с шкембета🙂

Имаме ли вече кръстени бебчета?
Виж целия пост
# 702
Здравей, на мен коремът ми се прибра доста бързо, но качих килограми първите няколко месеца след раждането и сега си имам 10 кг. До влизане в старите дрехи, които много ме тормозят. Не очаквах, че ще е толкова трудно да се свалят килограмите след раждането.
Ние още не сме кръстили нашето момче. Честно казано представях си го около рождения ден, но май се очаква пак да се затегнат мерките с пандемията и изобщо не знам кога ще е.
Виж целия пост
# 703
Бени, аз имам още 2-3кг да махам, но шкембе си имам. Вече се чудя дали не е диастаза или просто трябва да се взема в ръце и сериозно да започна да тренирам. За диастазата уж доки провери 3 месеца след раждането, а и аз като проверявам ми се струва, че нямам, но знам ли вече.... Не мога да го прибера този корем и това е.

И от мен въпрос - от събота малката започна да се извива на дъга. Не знам дали е притеснително или просто от инат го прави. Да допълня, че само в моите ръце го прави. Simple Smile  Някакви идеи?
Виж целия пост
# 704
Дара, аз забелязвам, че вече започва да се сърди ако не е неговото и да се тръшка. Тогава понякога и той се извива на дъга.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия