Кралски работи и клюки - март 2020

  • 183 742
  • 4 957
# 30
Летисия е кожа и кокали направо, така й е опънато лицето, че за мен е плашещо.
И аз не я харесвам.
Виж целия пост
# 31
Успокоих се, че не е златотърсач Моцко.
Виж целия пост
# 32
Ех, Моци да си хванеш в този живот...
_____________

Попаднах на тази снимка онзи ден. От 30-я рожден ден на Виктория. Маделин определено има доста по-грубовато лице. Явно и там е играл скалпелът.

Виж целия пост
# 33
Мда, Моци си е на оферта.
Виж целия пост
# 34
Хари наистина ли е пял или само е имитирал пеене?
Виж целия пост
# 35
Липсваше ми темата.
Много харесах Меган в бялата рокля. А прическите на Кейт уж все еднакви, ама с различни акценти.
Виж целия пост
# 36
Мерси за темата.
Летисия и Маделин най-много ми харесват.
Виж целия пост
# 37
Меган ще остави бебето в Канада
Дните не са никак малко, поне 10
Това ще увеличи разходите за охрана с още 50 хиляди
https://www.thetimes.co.uk/edition/news/sorry-great-grandma-but- … is-trip-pfsmkrpmh
Виж целия пост
# 38
Моци и Беа се очертават като новата ми любима двойка  има нещо много мило в двамата когато са заедно . Мисля че брака е по любов .Очаквам красива сватба и дано никакви скандали не я помрачат.
Виж целия пост
# 39
Честита БАБА Марта!
Виж целия пост
# 40
Не се изненадвам, че няма да вземат Арчи, нормално, къде са го водили с тях?!

Искрено се надявам да няма скандали на сватбата. Това е много специален ден и всяка двойка заслужава да бъде обградена от позитивизъм.

Честита баба Марта!
Виж целия пост
# 41
Аз съжалявам, ако не го вземат, имаше шанс да го видим на читава снимка.
Виж целия пост
# 42
Ама Съсексови ще присъстват ли на сватбата? Аз ако бях, нямаше да ги поканя втори път. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 43
От една страна, случаите на коронавирус предполагат колкото се може по-малко пътувания на бебета и малки деца, от друга, това е удобна причина да не го вземе със себе си. Честно да ви кажа, аз се учудвам, че тя ще идва.
Виж целия пост
# 44
Ще повярвам като видя Мегън в ЮК.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия