Лидл 137 - По женски...

  • 137 183
  • 2 174
# 165
Аз питах за кокосовото мляко. Просто в момента търся заместител на прясното мляко. Благодаря Ви.
Виж целия пост
# 166
То зависи за какво ще го заместваш? На мен кокосовото не ми харесва, по-скоро бих го заместила с бадемово или някакво друго от сорта на овесено, ечемичено и прочие. Но всичко е въпрос на вкус.
Виж целия пост
# 167
В повечето случаи за кафе. Искам да взема няколко вида и да реша кое ще ми хареса повече. А бадемово не съм виждала да се продава.
Виж целия пост
# 168
Има, ама в лидл не съм сигурна дали продават. За кафе пробвай по-скоро кокосова сметана, тя е по-гъста и една идея по-вкусна за мен.
Виж целия пост
# 169
В повечето случаи за кафе. Искам да взема няколко вида и да реша кое ще ми хареса повече. А бадемово не съм виждала да се продава.
В дм има не лоши млека, може да погледнеш там
Виж целия пост
# 170
Днес видях, че пак има от жълтата ряпа - 2.79 лв.
И нов вид червени чушки - малко бурканче, вътре белени, малки чушки. Не видях дали са люти или не. На етикета пишеше чушки Пикильо или Пекеньо, около 2 лв.
Виж целия пост
# 171
Има, ама в лидл не съм сигурна дали продават. За кафе пробвай по-скоро кокосова сметана, тя е по-гъста и една идея по-вкусна за мен.
От Б ли я купуваш,или ?И аз искам да спря млечните, ама нещо много ще ми се намали списъка с неща дето да ям.
Иначе ядкови съм си правила и сама, до сега обаче адекватно мляко заместител не съм намерила.
Виж целия пост
# 172
Миленски, мисля, че от ДМ бях взела последно, но и в Б има при диетичните неща.
Виж целия пост
# 173
Днес купих контрафиле на 7.89лв за килограм. В Лидл-Княжево имаше круши на 1.49лв.
За тези, които купуват тоалетната хартия Милде, видях, че има игра
Виж целия пост
# 174
Днес видях, че пак има от жълтата ряпа - 2.79 лв.
И нов вид червени чушки - малко бурканче, вътре белени, малки чушки. Не видях дали са люти или не. На етикета пишеше чушки Пикильо или Пекеньо, около 2 лв.

Пикийо са чушките и в Испания са или такива или огромни като за пълнене, но 2-3 пъти по-големи. Пикийото ги използват за пълнене със скариди и други подобни или както са опечени и обелени за декорация на паея и др. от сорта. Като нашите пълнени чушки с ориз и кайма не се правят.
Виж целия пост
# 175
Добро намаление има на ски екипите. От гледане за децата, забравих да си взема долнище за мен. Хайде утре пак.
Виж целия пост
# 176
Мнения за тази четка?
Виж целия пост
# 177
Мисля, че четката не се одобри в темата.
Виж целия пост
# 178
Зависи каква ти е косата и какъв ефект искаш. Ако косата ти е с тънък косъм се получава ефект на подреждане. Не на преса. Ако косъмът е плътен и тежък, ефект няма.
Аз я имам и я харесвам. След нея косата ми, която не е нито права, нито чуплива е подредена.
Виж целия пост
# 179
+1 Имам четката, както са ти написали зависи от косата, моята е жилава и леко чуплива, подрежда я ,но не може да я изправи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия