Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е целта на последната фетална морфология?
Кога трябва да се направи последната фетална морфология?
Какво се изследва по време на последната фетална морфология?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е целта на последната фетална морфология?
Последната фетална морфология е важна, тъй като се изследват органите на бебето и се оценява позицията му, както и развитието му по отношение на раждането. Това позволява да се потвърди дали бебето се развива правилно и да се открият евентуални проблеми, които могат да бъдат разгледани предварително.
-
Кога трябва да се направи последната фетална морфология?
-
Какво се изследва по време на последната фетална морфология?
-
Кои са препоръките за избор на педиатър?
-
Какви са впечатленията от д-р Арбаджикова?

А и освен за физическото си здраве и благополучие, трябва да се грижим и за психическото - да не се натоварваме с негативни мисли, да гледам приятни филмчета и да четем разпускащи книжки, или пък други неща, които да ни правят щастливи. Аз вече си имам ритуал всяка сутрин да пускам за поне половин-един час класическа музика на бебето. И това си е нашето време за общуване. Мъжете, според мен, малко по-трудно осъзнават случващото се. За тях бебето е още далеч, докато за нас - ние си го усещаме, чувстваме и вече сме го приели, осъзнали и обикнали!


Защото си хапвам добре, но нямам достатъчно движение. А то и нямам желание, само ми се присядва. бебчо е 1250 гр. Напречно се е изтегнал все още, добре му е така. Кръвното ми пак е гранично - 140/80.