Щъркелът лети към нас, НОЕМВРИйче 2❤️2❤️ чакам аз - Тема 1

  • 42 081
  • 760
# 120
Честито ❤
лека бременност от мен

Здравейте момичета Simple Smile Аз съм Тони на 26 години и в момента съм в 5 г.с. и 3 дни. За първи път съм бременна и вълнението е много силно. На 11.03, 12.03 и 15.03 си направих тест за бременност и всичките са положителни ( първите два бяха с бледа втора черта, но следващия беше с наситена). Във вторник (когато ще съм 6г.с.) ще отида на преглед за първи път и се надявам всичко да е наред. Simple Smile иначе се чувствам много добре, само главоболие от време на време ме мъчи и съм доста сънлива и гладна Stuck Out Tongue пожелавам на всички лека бременност! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 121
Може ли да ми помогнете с изследванията по седмици и какво ви е мнението, какво ни очаква нас бременните в близките месеци с въпросния вирус, много съм песимистично настроена ?
Виж целия пост
# 122
Здравейте момичета, казвам се Мирослава и съм на 33 г. от Варна. Правим опити за бебче и вече 4 теста отчитат положителен резултат. Ще ми е първа бременност и много се притеснявам,защото имам ИР и Хашимото. Би трябвало да съм в 4 г.с и 5 дни. От вчера имам и леко кафяво зацапване,за което ми изписаха Утрогестан 2х2. Много се надявам всичко да е наред. Ще отидем на преглед вероятно края на другата седмица,защото още май е рано нали?
Виж целия пост
# 123
Да, рано е, няма да се види нищо сега. Дано всичко е наред!
Виж целия пост
# 124
Да, рано е, няма да се види нищо сега. Дано всичко е наред!

Мерси за Диди дано и да гушкаме пухчета ноември 😊
Виж целия пост
# 125
Мими, добре дошла! Може да отидеш и след две седмици на преглед, за да чуете направо и сърчице. Това ако се чувстваш добре и нямаш оплаквания, разбира се. Тъкмо ще си спестиш едно ходене до болница в тази епидемологична обстановка.
Виж целия пост
# 126
Мими, добре дошла! Може да отидеш и след две седмици на преглед, за да чуете направо и сърчице. Това ако се чувстваш добре и нямаш оплаквания, разбира се. Тъкмо ще си спестиш едно ходене до болница в тази епидемологична обстановка.
Добре заварила MrsAlwayssRight 😊
Да и аз се замислям за това,че с това положение в страната всичко стана много трудно. Дано спре кървенето и ще изчакам,за да не обикалям.
Виж целия пост
# 127
Здравейте момичета , минах днес втория преглед . И двете бебчета се развиват добре , видяхме пулсации . Няма да се прави редукция и така ще ставам мама на близначета 😁
Доста съм изплашена , но много се надявам и моля всичко да е наред и да успея да износя  две бебчета възможно най-близо до термин 🙏
Виж целия пост
# 128
Честито !!! Heart Eyes леко износване на сладурите Simple Smile

Здравейте момичета , минах днес втория преглед . И двете бебчета се развиват добре , видяхме пулсации . Няма да се прави редукция и така ще ставам мама на близначета 😁
Доста съм изплашена , но много се надявам и моля всичко да е наред и да успея да износя  две бебчета възможно най-близо до термин 🙏
Виж целия пост
# 129
Момичета и мен ме е страх да не стане като миналата година... а ще ходя на първи преглед едва на 02.04. Тогава се предполага да съм в 8+1г.с. От страх в понеделник си пуснах ЧХГ =22000 mIU/ml, а днес 41000 mIU/ml и прогестерон 45 ng/ml. И аз съм на утрогестан, но 2х1 вагинално. С една тръба съм, което допълнително ме притеснява евентуално при усложнения или анормалност. Отделно почети целия ден ми се гади и драстично намалих храната, гърдите са ми подути и зърната леко болезнени и имам много газове. Имах зацапване и болки в корема само в 5г.с. С док. само по телефона поддържаме връзка и не знам дали да чакам.
Виж целия пост
# 130
Колко страхотно ❤ Леко бременеене
[/i]
Здравейте момичета , минах днес втория преглед . И двете бебчета се развиват добре , видяхме пулсации . Няма да се прави редукция и така ще ставам мама на близначета 😁
Доста съм изплашена , но много се надявам и моля всичко да е наред и да успея да износя  две бебчета възможно най-близо до термин 🙏
Виж целия пост
# 131
Добро утро бъдещи мами,
Знаете ли във Варна къде мога да пусна кръвен тест? Личната го изисква,за да видим какви са стойностите.
Виж целия пост
# 132
Аз моите ги пусках в Лина, но рано сутринта, за да излязат на същия ден. 19 лв беше някъде. Там отидох, защото е до нас и няма много хора. Но почти всички лаборатории имат ЧХГ тестове.
Виж целия пост
# 133
Аз моите ги пусках в Лина, но рано сутринта, за да излязат на същия ден. 19 лв беше някъде. Там отидох, защото е до нас и няма много хора. Но почти всички лаборатории имат ЧХГ тестове.
Благодаря ти,отиваам
Виж целия пост
# 134
Момичета и мен ме е страх да не стане като миналата година... а ще ходя на първи преглед едва на 02.04. Тогава се предполага да съм в 8+1г.с. От страх в понеделник си пуснах ЧХГ =22000 mIU/ml, а днес 41000 mIU/ml и прогестерон 45 ng/ml. И аз съм на утрогестан, но 2х1 вагинално. С една тръба съм, което допълнително ме притеснява евентуално при усложнения или анормалност. Отделно почети целия ден ми се гади и драстично намалих храната, гърдите са ми подути и зърната леко болезнени и имам много газове. Имах зацапване и болки в корема само в 5г.с. С док. само по телефона поддържаме връзка и не знам дали да чакам.


Здравей, Нони. ЧХГ има смисъл да се пуска само в началото, за да се види дали расте добре. На тези стойности вече ЧХГ нищо не говори, вече е важно какво се вижда на ехографа. Аз също съм с една тръба след извънматочна лятото. Сега трябва да сме спокойни и всичко ще бъде наред Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия