Раждане във II САГБАЛ Шейново (2 тема)

  • 66 275
  • 815
# 375
От напъните до финала са плътно над главата ви Simple Smile лекар/и, акушерка/и, ако имате късмет, може и стажанти хаха Simple Smile
Виж целия пост
# 376
Без изрично съгласие на жената нямат право да присъстват студенти, стажанти и др.. Даже при дадено съгласие в "информирано съгласие" пациентката може да откаже.Има това право.
Виж целия пост
# 377
Здравейте! Д-р Вецев е уникален човек и професионалист, няма да сбъркате, ако го изберете Simple Smile Той ме оперира секцио по Щарк. Аз също като вас се следях другаде и към средата на 8ми месец отодох при него в МЦ Феникс, където той преглежда и му завих, че искам да раждам при него, защото много ни го препоръчаха. Ами, щастлива съм, че го избрах за мой лекар Simple Smile Чувствах се обгрижена, спокойна и щастлива през цялото време.
Можете да си запазите час при др Вецев чрез платформата Супердок.

Здравейте. Досега не се бях интересувала от болницата, но попаднах на лекция на др. Иван Вецев и много го харесахме с мъжа. Искам да попитам за впечатления от него.. За естествено раждане и секцио. Практикува ли метода Щарк? Или само др. Велев го прави?
Дали ако не съм се следила там, мога да отида след 30 и някоя седмица за запис на тонове и съответно да раждам при Вецев? Дали ще ме приеме, не знам даже как става този избор на екип..
Следя се в Токуда заради рискова бременност, но за самото раждане харесахме този доктор.
Виж целия пост
# 378
Без изрично съгласие на жената нямат право да присъстват студенти, стажанти и др.. Даже при дадено съгласие в "информирано съгласие" пациентката може да откаже.Има това право.

Възможно е, на мен 2015 ми се случиха стажанти, но аз съм такъв типаж характер, който това не би го притеснило, напротив, зарадвах им се. Пише го в информираното съгласие, да.
Виж целия пост
# 379
Здравейте, бях обещала да дам мнение за Др Виденов след като родя. Изключително благодарна съм за начина, по който мина раждането ми. През цялото време беше до мен, грижеше се да съм максимално обезболена и да се чувствам комфортно. Той ме изроди, а не акушерка и след това дойде специлано той да си ме провери в стаята как съм. Много съм доволна, много мил и грижовен човек е 🤗
Виж целия пост
# 380
Ей браво, много се радвам, че е минало така леко! Д-р Виденов е чудесен Heart
Виж целия пост
# 381
Благодаря ви за коментарите за Вецев! Аз съм пред дилема между Токуда и Шейново. Сигурно ще ви се стори смешно, но не знам заслужават ли си парите за Токуда. Там има оплаквания, че не помагат с кърменето, а и лекарката ми не практикува Щарк (ако се наложи де).
Та моля кажете ми само битови ли са разликите между двете? Неонатологията в Шейново уж е 3 степен, но четох лоши отзиви за самите лекари. Стаите е ясно къде са по-добри. Битовото ще го преживея, стига да не е много зле, но искам отзиви за отношение и лекари.
Всъщност нямам афинитет към някого защото не ги познавам, нито се следя там, така че приемам препоръки и различни от Вецев. Четох и от Велев, че има доволни.
Около 30гс ли трябва да потърся дадения лекар, който съм избрала и да ходя там на запис на тонове или преди раждането? Директно плащам избор на екип и посочвам лекаря?
Виж целия пост
# 382
Др. Велев не преглежда в Шейново. Ако изберете него, трябва да идете на преглед в частния му кабинет.
Виж целия пост
# 383
Шейново е чудесен родилен дом, условията не са никак лоши. Най-важно е да направите добър избор на доктор/акушерка.
Има добро отношение от лекари, акушерки, помагат с кърменето, дават съвети, насоки, показват кое как, пози за кърмене, смяна на памперси. Грижат се за бебета и родилки добре. Тук във форума не веднъж е коментирано всичко, за което питате, разровете се във страниците назад и ще получите много информация.
Относно избора на екип - отивате на преглед при избрания от Вас лекар и се разбирате предварително за раждането. В коя седмица няма значение. Когато моментът настъпи се обаждате на доктора си и той сформира екип. При изписването плащате избора на екип 900лв.


Благодаря ви за коментарите за Вецев! Аз съм пред дилема между Токуда и Шейново. Сигурно ще ви се стори смешно, но не знам заслужават ли си парите за Токуда. Там има оплаквания, че не помагат с кърменето, а и лекарката ми не практикува Щарк (ако се наложи де).
Та моля кажете ми само битови ли са разликите между двете? Неонатологията в Шейново уж е 3 степен, но четох лоши отзиви за самите лекари. Стаите е ясно къде са по-добри. Битовото ще го преживея, стига да не е много зле, но искам отзиви за отношение и лекари.
Всъщност нямам афинитет към някого защото не ги познавам, нито се следя там, така че приемам препоръки и различни от Вецев. Четох и от Велев, че има доволни.
Около 30гс ли трябва да потърся дадения лекар, който съм избрала и да ходя там на запис на тонове или преди раждането? Директно плащам избор на екип и посочвам лекаря?
Виж целия пост
# 384
Благодаря ви! Четох назад, но имаше лоши отзиви за неонатолозите.
В избор на екип включва ли се избор на акушерка или се плаща отделно? Защото бих искала лекар +акушерка.
Също така някой има ли, който е тръгнал с естествено раждане, но се е наложило да се мине секцио? Бързо ли реагират?

ПС:не знам защо преди грам не обръщах внимание на тази болница, мислех, че е като в МД всичко на конвейер и лошо отношение и крещене по родилките, надявам се да не е така
Виж целия пост
# 385
И аз идвам с малко организационни въпроси.
1) Знам, че ВИП стая се заявява предварително само при планово секцио. Когато сме с нормално раждане на кого при постъпване я заявяваме - на регистратура или в кабинет 15?
2) А също така и бележката за отпуск на бащата, която се взима в деня на изписване, на кого трябва да кажем да я подготви?
Виж целия пост
# 386
къде е частния кабинет на Велев ? има ли сайт или ?
Виж целия пост
# 387
Ул.Константин Иречек, 14, в Гугъл има актуален телефон за записване на час.
Виж целия пост
# 388
Избор на акушерка е 250лв ако не се лъжа, плаща се отделно от избор на екип. Вижте в сайта на болницата, би трябвало да пише.
Благодаря ви! Четох назад, но имаше лоши отзиви за неонатолозите.
В избор на екип включва ли се избор на акушерка или се плаща отделно? Защото бих искала лекар +акушерка.
Също така някой има ли, който е тръгнал с естествено раждане, но се е наложило да се мине секцио? Бързо ли реагират?

ПС:не знам защо преди грам не обръщах внимание на тази болница, мислех, че е като в МД всичко на конвейер и лошо отношение и крещене по родилките, надявам се да не е така
Виж целия пост
# 389
Бележката за 15 дни отпуск на бащата се взима от регистратура в деня на изписването, плаща се 20лв.
И аз идвам с малко организационни въпроси.
1) Знам, че ВИП стая се заявява предварително само при планово секцио. Когато сме с нормално раждане на кого при постъпване я заявяваме - на регистратура или в кабинет 15?
2) А също така и бележката за отпуск на бащата, която се взима в деня на изписване, на кого трябва да кажем да я подготви?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия