Кауфланд - тема 41

  • 51 338
  • 747
# 135

Лъки, вашият герой не е за болница, а за затвор. Страшен мърльо. Прогнозите за България са ужасяващи, по-добре да не ги съобщават, в крайна сметка не е сигурно какво ще се случи.

Да въведат глоби за такива пишман пътешественици!
Виж целия пост
# 136
Соул, на кой са тези прогнози?
Български лекар от Европейския център за контрол на инфекциозните болести. Не го чети само да се травмираш. За мен е по-важно, че настоящите заразени, причислени към ВМА, изкарват вируса като лека настинка и на домашно лечение. Трябва да се взимат мерки при първи симптоми и с подготвена имунна система преди заразяване.
Виж целия пост
# 137

Лъки, вашият герой не е за болница, а за затвор. Страшен мърльо. Прогнозите за България са ужасяващи, по-добре да не ги съобщават, в крайна сметка не е сигурно какво ще се случи.

Да въведат глоби за такива пишман пътешественици!
Миналата седмица заминал за Бергамо! В разгара на епидемията, той се разходил до центъра на огнището...
Върнал се с влак до варна Rage...няма такова животно глупаво.Imp Той ще се оправи защото е млад, но колко хора е изпозаразил...

Аз от брошурата много неща харесах, но утре сигурно няма да излизам. Така каза бате Бойко.

Не забравяйте за намаленото раб време.
Виж целия пост
# 138
Дано да няма повече такива "битки"  Smiley

Виж целия пост
# 139
Не се борих аз. Просто направих и трети неуспешен опит днес, но поне се поразходих на студа (чист въздух). Simple Smile
Виж целия пост
# 140
Ама, то от тук нататък ако очакваме да е без опашки, няма как да стане. Нали се пускат само определен брой хора. Във всички магазини ще е така. Вчера не мога да си изляза и вляза във входа. До входа имаме аптека. Вътре пускаха по един. Петнадесет чакаха навън на опашка на дъжда. Чета, че дори в местните месарници пускали по няколко, другите отвън.
Виж целия пост
# 141
В месарския пускаха по 1
Виж целия пост
# 142
При нас нямаше драма, влязох си спокойно. Около 12;30 беше.
Виж целия пост
# 143
А, дано и при нас да е така утре.
Виж целия пост
# 144
При нас в квартален магазин по двама пускаха днеска.Другите навън на опашка,но дистанция не спазваше никой.
В друг пък,пак квартален си работеха нормално,дори без маски и ръкавици.Е,влязох,като видях как работят и си излязох.
Виж целия пост
# 145
Днес няма опашки засега.
Виж целия пост
# 146
Днес няма опашки засега.
То още не е отворено.
Виж целия пост
# 147
Баща ми отишъл в 7 без 10 Joy
Виж целия пост
# 148
Към 8.20 минах с колата на път за работа през Кауфланд Слатина и вече имаше голяма опашка отпред.
Виж целия пост
# 149
Днес отварят от 9 часа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия