👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 2

  • 35 574
  • 738
# 540
Добър ден. 😀
Виж целия пост
# 541
Яд ме е , че в обвързан .
Виж целия пост
# 542
Ангелов:

- Галче, как е спортът?
- Като секса - мираж.
Виж целия пост
# 543
Абе на тая циганка Гергана няма ли кой да й каже, че и тя не е далеч от визията на Чобака?? Аман от нея. 🙄
Виж целия пост
# 544
Страдат, когато ги обиждат и им се подиграват, сега що приказки се изприказваха за размера на куртката на Галя. Сценарий, сценарий, ама ми звучи отвратително.
Виж целия пост
# 545
По никое време ми се приядоха палачинки.
Тази вечер Ивайло май е на мушката.
ПП И не само, май всички са под ножа на шефа.
Виж целия пост
# 546
Скараджията верно по-добре да не говори. 😒
Соня изобщо не я знам какво прави там. А Гергана какво ми се изживява като шеф началник и Робин Худ на кухнята??
Виж целия пост
# 547
Пак постановка.

Реджи ме разсмя. Ивайло отдавна не е за там.
Виж целия пост
# 548
Детска градина стана, Реджи що продължава да лъже... Все едно камери не снимат и Ангелов хич не знае кой е прочел.
Виж целия пост
# 549
Ивайло може да е смешен, но е нагаждач.
Можеше да си затрае, да ама не...
Доносници не понасям .
Виж целия пост
# 550
Аз пък не смятам, че е нагажда. Просто е честен. Одобрявам постъпката на Ивайло! И не одобрявам постъпката на Реджеп!
Виж целия пост
# 551
Аз съм раздвоена,но знаейки, че всичко е сценарий, хич няма да се вживявам кой крив, кой прав. 😆
Виж целия пост
# 552
Реджеп е нагъл до безбожие! С претенции за "великия готвач " пък с пищов в джоба. Галя знае по-вече от него.
Виж целия пост
# 553
Лука:

- Говори, Наско!

Атанас:

- Кое гори?

Скука.
Виж целия пост
# 554
Вярно е скучничко - всеки епизод едно и също. И участниците са абсолютно безлични. И в предишните сезони си знаехме, че всичко е режисирано, но в този сценарият направо отявлено присъства. 🙄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия