👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 2

  • 35 574
  • 738
# 600
Той, той. Тук е много харесван и жален.На мен така и не ми допадна, имало е защо.
Изобщо не ми допадна и на мен.
И не коментирам дали е ром, индиец, пакистанец или какъвто и да е друг, поведението му, характера и това, което показва не ме кефи. Допускам и сценарий, естествено, но това важи за всички останали.
Виж целия пост
# 601
Тези лекции за негримирането бяха отвратително грозни. 👎Едно от най-малоумните неща в кухните -  ''ти що се цепиш от колектива?! 😤 аз като съм грозна и дебела, всички трябва са като мен, че самочувствието ми горкото много страда''.
Отвратително  😷
Виж целия пост
# 602
Кой прокълна за свещите?
Неоправданият Гошко ли?
Явно наистина е бил Гошето маминия, правилно съм разбрала.
Неоправдан, неоправдан, колко да е неоправдан?
Онеправдан се казва, не неоправдан. Grinning
Виж целия пост
# 603
Кой прокълна за свещите?
Неоправданият Гошко ли?
Явно наистина е бил Гошето маминия, правилно съм разбрала.
Неоправдан, неоправдан, колко да е неоправдан?
Онеправдан се казва, не неоправдан. Grinning


А сега сериозно - с Дари се "знаем" от години.
И вместо да се правя на остроумна и да ѝ болдвам някакви грешки, при все, че е ясно какво иска да каже, предпочитам да ѝ вляза в тона и да не се заяждаме за някакви несъществени неща и в тази тема.
Но благодаря за наблюдателността и желанието да посочите пропуските на неграмотните съфорумки като мен.
Чувствам се ласкаво.
А, май беше поласкана....Blush
Виж целия пост
# 604
    Ми не ми стана ясно, повтори се, потрети се...Rolling Eyes И не е случайна грешка, просто някой си мисли, че така се пише. Ще вземете да не го оправдаете накрая е така, от дума на дума, пък той, на всички стана ясно, че не заслужава да бъде Оправдан, та затова. Grin
    Виж целия пост
    # 605
    Може ли линкове на Фбуците им
    Виж целия пост
    # 606
    Joy Ааа, не знам дали е на всички, аз няма да го оправдавам, поне докато не видя точно какво се случва.
    Ама и на база показано досега хич не ми е оправдан. Хич.
    Виж целия пост
    # 607
    Ох, бе.Joy
    Той смисъла се подразбира, но благодаря за поправката на бдителната съфорумка.

    п. п.- смисъл с пълен член ли трябваше да е?
    Виж целия пост
    # 608
    Ами бдителна съм!  Grin Добре е да е с член! За кого става въпрос? Joy
    Виж целия пост
    # 609
    Е, рано е още за обсъждане на членовете.Hug
    Виж целия пост
    # 610
    Моля Вииии, само не членовете. 😀
    За толкова години не успях да вдяна правилата за тия членове. 😔
    Виж целия пост
    # 611
    Кой е чел приказки на Георги, та да знае за граховото зърно!

    Михаела не знаеше, че е занесла карамбола.

    Ужасно е това с клетвите.
    Виж целия пост
    # 612
    Еее.. Много е злобна тази Недялка!
    Доста арогантно отговаря. Дори и да прави грешка след грешка все другите са виновни и "принцеси".
    Виж целия пост
    # 613
    На мен това с тези доставки по домовете и шефа на ресторанта с телефона ми се струват нещо бутафория,защото не виждам как тези аматьорчета ще могат да се справят с многото на брой поръчки.
    Виж целия пост
    # 614
    Аз пък въобще не вярвам да е имало такива поръчки или поне не толкова много колкото представят.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия