Ryanair - 17

  • 52 359
  • 752
# 315
Ясмина, може ли разяснение, каква банкова сметка?

Обикновено когато ползвам ваучери въвеждам код.
Виж целия пост
# 316
Попълних бланка за връщане на парите още в края на март. Сега ми пращат ваучер и ми предлагат да купя друг полет или да поискам рефънд.
Виж целия пост
# 317
effigy82 И аз изгорях с билет София - Варна на България еър. Същото ми казаха, както и на теб - полетът не е отменен, пари не връщат, можело да се сменят датите. Аз първо не знам конкретни дати, защото не се знае докога ще продължи извънредното положение. Второ, БГ еър нямат профил на клиент, и няма как да вляза и да си сменя датите. Пратих им запитване как мога да сменя датите, когато станат ясни новите, но никой не ми отговори, пробвах няколко дни да се свържа с кол-центъра им - пак неуспешно. Та ако знаете как става смяна на дата след като полетът вече е минал, пишете.

Аз също писах мейл, на който не получих отговор, полетът наближаваше и след N на брой обаждания успях да се свържа с оператор и ме дерегистрираха от датата, в смисъл, че няма да ползвам този полет. Все още не знам кога ще летя и не съм искала нова дата, но така и нищо не получих - нито на пощата, нито в профила ми. Ще видим какво ще стане като дойде време да летя, мисля си, че поне нещичко трябваше да имам като обратна връзка, но уви.
Виж целия пост
# 318
Попълних бланка за връщане на парите още в края на март. Сега ми пращат ваучер и ми предлагат да купя друг полет или да поискам рефънд.
Аз нищо ново нямам, но те така могат да протакат до безкрайност. Опцията друг полет или връщане на пари я имаше още при първите мейли.
Виж целия пост
# 319
Попълних бланка за връщане на парите още в края на март. Сега ми пращат ваучер и ми предлагат да купя друг полет или да поискам рефънд.
Аз нищо ново нямам, но те така могат да протакат до безкрайност. Опцията друг полет или връщане на пари я имаше още при първите мейли.

Аз тогава поисках да ми върнат парите. Сега новото е ваучер, ако си искам парите наново трябва да попълвам заявка.

Допълвам с информация от Ryanair в случай, че искам да ми възстановят парите по ваучера:
"You can request a cash refund however bear in mind we will place your request in the cash refund queue until the COVID-19 emergency has passed." Wizzair поне казват, че до 60 дни може да очаквам рефънд, а тук нищо конкретно. Не мисля, че имам полезен ход, защото след като "COVID-19 emergency has passed" ще имам яснота за нови дати, а ако заявя рефънд, то той така или иначе няма да се обработи, докато не мине извънредната ситуация.
Виж целия пост
# 320
И аз получих такова съобщение, но в моето пише следното:

If you do not wish to accept this voucher option and wish to move your flight or request a refund, please click here to contact us. Please note that as our customer care agents are required to work from home to limit the spread of COVID-19 virus, payment security restrictions prevent us from processing refunds as quickly as we would like to.

Няма я частта с "until the COVID-19 emergency has passed". Този мейл го получавам след като вече съм попълнила данните си за връщане на пари от отменен полет.

Ще опитам да им пиша, където са ни дали възможност, за да ни върнат парите. Ако не, и Ваучер е вариант, но дано имаме възможност да го използваме до 1 година предвид положението с границите.
Виж целия пост
# 321
foaming Като натиснеш на "click here" и последваш линка ще видиш този текст най-долу, където може да поискаш рефънд. Срокът за ползване на ваучера е 1 г. Дано да я има авиокомпанията тогава.
Виж целия пост
# 322
foaming Като натиснеш на "click here" и последваш линка ще видиш този текст най-долу, където може да поискаш рефънд. Срокът за ползване на ваучера е 1 г. Дано да я има авиокомпанията тогава.

Разбирам, благодаря! Бях го видяла само от телефона и все още не бях натиснала на линка.
Виж целия пост
# 323
foaming Като натиснеш на "click here" и последваш линка ще видиш този текст най-долу, където може да поискаш рефънд. Срокът за ползване на ваучера е 1 г. Дано да я има авиокомпанията тогава.

Аз най-долу виждам само възможност за връзка с чат. Това ли имаш в предвид ?
Иначе преди месец по мейл пратих искане за рифънд. Нужно ли е наново да търся начин за връзка с тях и пак да искам рифънд ?
Виж целия пост
# 324
И аз получих мейл. Ядосвам се. Искам си парите, не ваучер. Като натисна click here ми се отваря сайта с хиляди хвалби на ваучера, но не мога да се ориентирам къде да си искам парите. Моля за помощ.
Виж целия пост
# 325
*PipiLota*, ninoto И аз бях поискала рефънд преди. Пращат ми ваучер, все едно не съм казала, че искам да ми възстановят парите. Сега ако не искам да ползвам ваучера, трябва пак да се свържа с тях (предполагам през чата им). Предполагам след това следва голямото мотане и попадане в опашката от чакащи, докато не премине COVID-19. Не знам законово имат ли право да бавят толкова много връщането, те не отказват директно все пак.

 Полетите, които ме интересуват за есента, са с променени часове и сега въобще не са ми удобни. Може би ще търся друга авиокомпания, но как да си възстановя парите от Ryan? Някой планира ли да се обърне към фирма, занимаваща се с това? Дали ще стане по-бързо и на приемлива цена?
Виж целия пост
# 326
Пробвах през чата, нищо не постигнах. Успях да отворя формата за връщане на пари, но ми казва че вече има подадена заявка за моята резервация. С две думи или ползваш ваучера, или пиеш една студена вода. Много ме ядосват.
Виж целия пост
# 327
Пробвах през чата, нищо не постигнах. Успях да отворя формата за връщане на пари, но ми казва че вече има подадена заявка за моята резервация. С две думи или ползваш ваучера, или пиеш една студена вода. Много ме ядосват.
Може ли да дадеш линк към връзка с чата, че аз се свързвам само с чатбота.
Виж целия пост
# 328
С бота и аз говорих. С жив човек не успях да се свържа.
Виж целия пост
# 329
Пробвах през чата, нищо не постигнах. Успях да отворя формата за връщане на пари, но ми казва че вече има подадена заявка за моята резервация. С две думи или ползваш ваучера, или пиеш една студена вода. Много ме ядосват.
А може би след като има подадена заявка за връщане и не поискаш ваучер, остава валидна заявката и просто чакаш.
Което не изключва пак да пием една студена вода. 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия