Боя за коса - Blond46 - Клуб на блондинките

  • 49 392
  • 739
# 660
Не минаваме с 12 %по дължините, никога не ми се е случвало. На мивката с вода разпенвам и стоя 2 минути, дължините при самото миене си се матират.
Виж целия пост
# 661
Имах предвид при изсветляването от 5-ца до 9-ка, много по-щадящо е един път с блондор и после само корен с боя и 12% отколкото, така нареченото "плавно изсветляване", което е всъщност много по-травмиращо за дължините, а пък безумния вид, в който трябва да се ходи до следващото боядисване дори не ми се коментира 😊
Виж целия пост
# 662
Имах предвид при изсветляването от 5-ца до 9-ка, много по-щадящо е един път с блондор и после само корен с боя и 12% отколкото, така нареченото "плавно изсветляване", което е всъщност много по-травмиращо за дължините, а пък безумния вид, в който трябва да се ходи до следващото боядисване дори не ми се коментира 😊
Да, аз също забелязах, че тогава косата ми беше доста по изгорена от колкото сега с блондор. Иначе за цвета поне при мен не беше кой знае колко зле между боядисванията, но помня , че мнооого бързо се измиваше
Виж целия пост
# 663
Много зависи от продуктите, които се ползват и при едното и при другото и поддръжката на косата.
Виж целия пост
# 664
много по-щадящо е един път с блондор и после само корен с боя и 12% отколкото
Аз не се сещам някога да съм виждала красиви резултати след такъв сценарий... Дължините винаги се различават...
Виж целия пост
# 665
При мен сложа ли блондор на дължините, резултатът винаги е кошмарен. За моята коса боя с 12 оксидант е по щадящия вариант.
Виж целия пост
# 666
За първи път боядисване, целящо такава драмарична промяна се започва да се боядисва косата от дължините към корена. Сама не вярвам да успееш да се намажеш. Корена се затопля от топлината на главата, което действа като катализатор.
Виж целия пост
# 667
Чета старите теми за блондинки и имам следният въпрос. След като се обезцветих, косата ми стана много порьозна, мога ли с тониране да намаля порьозноста й? Ако да става ли с тонер или задължително трябва да е с  боя?
Виж целия пост
# 668
Щом е порьозна, взимаш porosity equalizer, иначе нищо няма да ти се получи. При боядисване/тониране тя ще глътне всичко и ще стане синя, съответно после всичко ще се измие супер бързо.
Виж целия пост
# 669
Това е цвета ми в момента -оранжев.Моля помагайте,бояга promisse 10.1  добра ли е според вас.Тена ми е жълт и искам светлорусо /но не жълто,може би бежово?Моля кажете към 9ка или 10ка да се ориентирам и кой оксидант 6 или 9
Виж целия пост
# 670
Щом е порьозна, взимаш porosity equalizer, иначе нищо няма да ти се получи. При боядисване/тониране тя ще глътне всичко и ще стане синя, съответно после всичко ще се измие супер бързо.

Благодаря за отговора! За съжаление намирам само това, май няма  голямо търсене.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00S5VBU0U/ref=ox_sc_act_tit … JCNJH95&psc=1
Виж целия пост
# 671
Аз бях с такъв тип коса, тъмен корен надолу сивкаво русо. Беше уникално. Прави ми го моята фризьорка, уникална е във всяко отношение. Та, ефекта беше УАУ още от 1 път, защото косата ми е бяло русо. Боядиса ми корена в по-тъмно, след това 2 тона по светло и накрая по краищата най светло. Беше супер красиво. Ноооо след месец нещата се промениха, трябваше пак същата процедура. След 4 месеца процвдури корена ми толкова израстна, че чак ми се промени физиономията. Не се харесвам така. И реших да се върна към моето си русо-бяло. Наложи се да се изсветлявам със супра 2 пъти и после 3 пъти боя за седмица за да постигна що годе добър резултат. Фризьорката ми нямаше часове, беше около нова година, а аз навия ли си нещо трябва да стане веднага 😁😁 Докарах си моя цвят с много зор. След тъмен корен, боядисан в тъмно едва го оправих. Та, ако искате нещо красиво и различно, давайте, но си подгответе доста парички ииии после нерви за изрусяване, ако искате да се върнете към него. 😉



Виж целия пост
# 672
На мен този тип контраст, който се получава при топъл корен и сивкави краища не ми харесва. Въобще.
Виж целия пост
# 673
На мен този тип контраст, който се получава при топъл корен и сивкави краища не ми харесва. Въобще.
Въпрос на вкус. На мен ми харесва много, но поддръжката е  трудна.
Виж целия пост
# 674
И аз имах такъв период,боядисваха ми корена в пепелна седмица,но падне ли боята с миенето,отдолу си ставаше топъл кафяв нюанс,израстваше и много ме дразнеше,дори и русото някак ставаше по-тъмно и убито с боядисването на корените в тъмно. Та и аз много трудно си върнах цялостния рус цвят, повече не бих си правила подобни експерименти. А твоят тъмен корен с боя или супра го поддържаш сега? Наистина е въпрос на вкус,на мен много ми харесва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия