Анатомията на Грей - Тема №26

  • 52 612
  • 812
# 645
Може ли някой да сподели финалният епизод в скрит текст, з атези които няма от къде да го изтеглят?
Виж целия пост
# 646
Здравейте,от някъде могат ли да се намерят бг субтитри за сезон 17?Благодаря предварително ❤️
Виж целия пост
# 647
Може ли някой да сподели финалният епизод в скрит текст, з атези които няма от къде да го изтеглят?

Виж целия пост
# 648
Да повдигна темата, тъй като току що изгледах последния епизод на сезон 19.
Зелката най-сетне го качиха с БГ аудио, ако има някой, който не го е изгледал.
Прочетох, че през март започва излъчването на Сезон 20 в САЩ.
Освен това Джесика Капшоу се завръща в сериала.
https://worldnews.bg/n/peydjing-na-djesika-kapshou-anatomiyata-n … ite-litsa_120453/
Виж целия пост
# 649
Някакви впечатления от новите сезони след напускането на Елън?
Виж целия пост
# 650
Тя си участва. Е, не е както преди, но участва.
На мен ми хареса последния сезон.
Виж целия пост
# 651
На мен също ми хареса последният сезон.
Виж целия пост
# 652
Здравейте! Гледала съм сериала преди години и много ми се иска да го гледам отново. Новите сезони и не съм гледала. Искам да ви попитам има ли къде да се гледа от начало, от 1 сезон с бг. субтитри или с руски?
Виж целия пост
# 653
По фокс лайф ги почнаха отначало, но вече са на 5ти сезон.
Иначе в Замунда има всички сезони.

П.П. Такъв кеф е да се гледат първите сезони. Това са златните години на Анатомията.
Виж целия пост
# 654
В Зелката са всички сезони с Бг озвучаване.
Че нали Замунда и Зелката са отделно, просто уточнявам. Blush
Виж целия пост
# 655
В Зелката са всички сезони с Бг озвучаване.
Че нали Замунда и Зелката са отделно, просто уточнявам. Blush

Ааа, добре. Моя грешка.
Виж целия пост
# 656
Не, не е грешка, просто уточних, защото като се каже Замунда и се търси в Замунда по дефолт, а Зелката си е отделен сайт с почти същите торенти, но има и разлики. От личен опит, понеже имам регистрация и в двата сайта.
Виж целия пост
# 657
В Зелката са всички сезони с Бг озвучаване.
Че нали Замунда и Зелката са отделно, просто уточнявам. Blush
Добре, обаче да попитам :какво е "зелката" Blush
Виж целия пост
# 658
В Зелката са всички сезони с Бг озвучаване.
Че нали Замунда и Зелката са отделно, просто уточнявам. Blush
Добре, обаче да попитам :какво е "зелката" Blush
Ако може някой да ми напише на лично сайта, за да си направя регистрация, моля!
Виж целия пост
# 659
И на лично да ти се напише форума  ще го блокира адреса.
Давам с интервали
https://z e l k a.org/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия