Къде в Пловдив??? - 85

  • 37 713
  • 735
# 405
Ако търсиш конкретен модел на мотор, а не просто макет на мотор, с обикаляне по Хиполенди едва ли ще стане.. Намери си го онлайн да ти го доставят. Дори такива сувенирни подаръци обикновено имат и опция за гравиране...
Има един хоби магазин на Гладстон срещу Борис Христов - там съм виждала модели на различни транспортни средства, но за цени/бюджет не мога да кажа.
Виж целия пост
# 406
Няколко пъти вече гравирам в едно ателие/студио в Тракия. Изключително доволна съм от обслужването и резултата.
Ако върши работа, утре ще им изнамеря визитката
Ще съм благодарна, търсех точно място с отзиви💗
Виж целия пост
# 407
Ако търсиш конкретен модел на мотор, а не просто макет на мотор, с обикаляне по Хиполенди едва ли ще стане.. Намери си го онлайн да ти го доставят. Дори такива сувенирни подаръци обикновено имат и опция за гравиране...
Има един хоби магазин на Гладстон срещу Борис Христов - там съм виждала модели на различни транспортни средства, но за цени/бюджет не мога да кажа.

Предполагам, че имате предвид Кламер, те отдавна се преместиха в Смирненски на ул. Баучер, може в сайта да погледнете дали има такъв артикул.
http://klamerbg.com/category/228/hobi-materiali.html
Виж целия пост
# 408
Не е Кламер, Хобиленд е, за друг тип хобита. Ето сайта им https://hobbyland.bg/
Виж целия пост
# 409
Не е Кламер, Хобиленд е, за друг тип хобита. Ето сайта им https://hobbyland.bg/
Точно този Simple Smile
Виж целия пост
# 410
Джъмбо работи ли?
Виж целия пост
# 411
Синево, Рамус поне няколко познати са им обърквали пробите - взинат ти гърлен секрет, излиза резултат от носен... и с двете бременности ползвах Синево.
Виж целия пост
# 412
Работи,ние като ходихме преди няколко седмици бяха до 6,сега май са до 8
Виж целия пост
# 413
Rolling Eyes Как пускат на изхода на Пловдив, за да се иде до Джъмбо?
Виж целия пост
# 414
Имаше инфо в пресата, че до Метро2 пускат, така че вероятно и до Джъмбо става.
Виж целия пост
# 415
Гаргамела, благодаря!

Къде в Пловдив в момента мога на място да потърся такъв тип свещник?

Скрит текст:

Виж целия пост
# 416
Да, де...ама как удостоверяваш, че отиваш до Метро или Джъмбо? Следят дали се връщаш...?
Виж целия пост
# 417
Не, не пускат, вчера мъжът ми имаше среща в една фирма точно преди кръговото на бул България бил пункта, искали са му декларация!  До Джъмбо не знам дали пуснат, но може да пишете като основание Метро. Инфо от техния сайт:
Във връзка със заповедта на Министерство на Здравеопазването от 20.03.2020 г., считано от 00:00 ч. на 21.03.2020 г., всеки ден между 8:30 и 10:30 ч. ще бъдат допускани само клиенти на възраст над 60 г.
Ако пътуването ви до МЕТРО налага преминаване през КПП, трябва да попълните декларация и да впишете като основание за пътуване „Пазаруване в МЕТРО”.
Изтеглете образец на декларацията
МЕТРО не гарантира разрешение за преминаване през КПП – зависи от конкретното разположение на магазина във всеки град и приложените мерки за съответната област.
Благодарим за разбирането!
Виж целия пост
# 418
Джъмбо работи до 20ч., спазва се ред на определен брой допуснати вътре, другите чакат отвън. Количики се използват само тези, които са наредили във фойето.
Виж целия пост
# 419
Между Цветница и Великден /когато затягаха мерките/ не ни пуснаха с декларация до Метро, тъй че информацията на сайта им не е особено вярна. Полицаите ни казаха, че може да се пазарува само в Метро в града. Сега не знам още ли е така. От друга страна, Джъмбо в града няма, та най-добре звъннете /ако имат телефон/ и ги питайте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия