🌷ХАЛИТ ЕРГЕНЧ🌷БЕРГЮЗАР КОРЕЛ🌷ЖИВОТ, ТВОРЧЕСКА КАРИЕРА🌷"ВАВИЛОН"🌷"BABIL - THE CHOICE" #287

  • 27 781
  • 736
# 30
Феновете са се затъжили  за Али - ние също. Heartbeat









Да не говорим за бебе Хан - толкова съм любопитна да го зърна поне... Blush
Виж целия пост
# 31


с сина си
Виж целия пост
# 32



Клипче от латинофеновете

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1244532606353518592/pu/vid/ … _UXSXB.mp4?tag=10





Пънар Дениз и Каан Урганджиоолу на корицата на априлския брой на сп. "Marie Claire" - с репортаж и фотосесия.







Цитат
Cовершенно новый, многообещающий сериал приходит в нашу жизнь. Готовы ли Вы перенестись в свободные, радостые и полные любви 90-ые года с сериалом "Любовь 101" производства Netflix. Мы пообщались с Кааном и Пынар, которые сыграют двую влюбленных преподавателей.
Поскольку весь мир переживает чрезвычайно трудные времена, мы надеемся, что этот искренний разговор будет немного приятным.

Скрит текст:
Баба ѝ е починала в болницата, където беше приета със съмнение, че се е заразила с корона вирус. Да почива в мир! Flowers Bouquet

15 март - Онур и Гьозде на благотворителна вечер в Кадъкьой.
"Мне очень повезло с женщинами в моей жизни. У меня две замечательные дочери и со мной любовь всей моей жизни". Heart Eyes



Виж целия пост
# 33
Hearts Добро утро във вторник! Хубав ден! Hearts



              

                
                 
                   https://vk.com/video136478071_456240440

             От фенове - Аржентина
             https://vk.com/video136478071_456240427
Виж целия пост
# 34


Виж целия пост
# 35
Виж целия пост
# 36
Халит с фенка,....но кой е над тях !... Hearts

Виж целия пост
# 37
Blue HeartЗдравейте! Blue Heart

Сега, когато съм изгледала целия 10 еп. с руската "азвучка",
вече мога да кажа, че съм много доволна от цялостното развитие
на действието. Динамичен епизод, без излишни сцени, без разтегляне за пълнеж,
с последователност във всяка линия, с чудесни диалози! Hands Plus1
Всичко е премислено, плавно, дори  в много случаи забавно.
Не знам дали се дължи и на актьорите, но повечето от тях са очевидно
с прелестно чувство за хумор, което много освежава тежките моменти.
Но и те кара да се замислиш за сериозните неща в сюжета.
Тандемът Ирфан/Егемен все повече ми допада - кара ме да се замисля
за положителните страни на Еге - този уж несериозен мъж/махленски гамен.
Да не говорим за прекрасното изпълнение на почти всички актьори
до най-малкия детайл.  Hands Ok Hand Дори Сафет си е изработил ролята съвсем последователно. Hands Plus1
Като казвам почти - това означава , примерно, липса на всякаква пластика от страна на Акуста (Сюлейман).
Той играе с няколко заучени гримаси; използвани и в други сериали - "Черна роза")
и заучено поведение, с което направо досажда. Може и да  е режисьорско хрумване,
но наистина започва да става скучно...
Преиграването от страна на Кудрет (не си спомням името на актрисата) също натежава
- на моменти ужасно ме дразни със своята бравурност, самонадеяност
и прекалено гримасничене.
С удоволствие си преповтарям последните сцени с Ирфан и Илай -
от пътуването до хотела до последната  сцена в очакване на Сю.
И ужасно съжалявам, че няма да видим скоро развръзката на тази  сцена... Sob





https://www.instagram.com/p/B-XV3q0oLyQ/

Виж целия пост
# 38
Шоуто (според Ирфан) на Илай в ресторанта. Hands Ok Hand

https://www.instagram.com/p/B-RpEFwIF65/



Много красива жена! Gift Heart
Виж целия пост
# 39








Анталия....
Спокойна вечер!..... Hearts
Виж целия пост
# 40
Преди три дни музикантът и певец Халук Левент сложи началото на благотворителна кампания "Дни на солидарност" за помощ на бедни семейства по време на епидемията. Включиха се много на брой известни личности - актьори, музиканти, спортисти, сред които и Халит. Внесъл е сума за подпомагане на 175 семейства, а в съобщението от Халук от днес са имената на още няколко актьори.



Част от благодетелите





"1001 нощ" от блогъра Адолф Тай
Благодарности за превода! Flowers Bouquet



Цитат на: Marina
Сериал был таким же благородным и впечатляющим, как и сказка, от которой он получил свое название, не так ли? Те первые эпизоды, которые мы начинали смотреть с гневом, вскоре уступили место сказочной любви, страсти и впечатляющей атмосфере отношений гордых персонажей.
Халит - это актер, который играет глазами и может выразить свою любовь одним взглядом, и возможно, из -за своей любви к Бергюзар Корель в реальной жизни он сыграл свою роль очень чувствительно. Персонаж Корель был очень благородным, гордым и слегка грустным персонажем, но любовь чувствовалась и через экран. Каст сериала был довольно сильным, кроме Джейды Дювенджи и Тарду Флордуна, многие известные имена звучали в титрах сериала, такие , как Метин Чекмез, Томрис Инжер, Джанан Эргюдер... С другой стороны, это был первый сериал, в котором ведущие партнеры сыграли дуэтом, но не последний.
Годы спустя, актерская пара, которая поженилась и родила ребенка, вновь объединилась в одном проекте "Vatanim Sensin", чем вызвала большой резонанс. Конечно, в этом сериале уже не могло быть такой атмосферы, как в 1001 ночи, но она была близка к нему и наша пара вновь произвела впечатление. Мне очень понравился сериал "Тысяча и одна ночь" с его музыкой и второстепенными персонажами, и я с удовольствием посмотрю его, если он снова выйдет в эфир. Это был сериал, которай не повторялся с точки зрения сценария, а просто создавал многогранные истории, не будучи привязанным исключительно к главным персонажам. Раньше, я думаю, сценаристы предлагали более кропотливую работу аудитории, потому что сейчас, когда вы смотрите на экран, мы видим разные лица, но продолжаем смотреть копии одного сценария. К сожалению, телевизионный мир оказался в порочном круге.
Виж целия пост
# 41
това беше много отдавна
Виж целия пост
# 42
Отлична оценка за нашите звезди! Hands Clap Hands Clap
Кики, няма как да забравим този сериал, който ни отвори очите за точно тези турски звезди! Hands Ok Hand
Включвам се и аз с един много красив колаж Hands Plus1 - но не познавам автора...

Виж целия пост
# 43
Hearts Добро утро  в сряда, момичета!... "1001 нощ" ще е винаги с нас! Hearts  

 

 







Виж целия пост
# 44


Даренията включват:
Халит Бей помага на 175 семейства
Облак Арас 100
Ибрахим Çelikhan 20
Също така броя 360
Kivanć Tarlıtu➤ и съпруга 1000
Мурат Грей 1000
Животът ми е толкова лош 50
Продуцентът на "Hercai" 75
Сердар Йозер (герой) 15
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия