💖"Един за друг"💖 - сезон 1, тема 3

  • 35 963
  • 781
# 45
Йордан: "3 х 10 = 300".
Виж целия пост
# 46
Не мога да разбера защо наричат пресмятането на прости аритметични изрази уравнения, ама нищо, драма да има Simple Smile
Виж целия пост
# 47
Ти гледай Велислав сега... Laughing
Виж целия пост
# 48
Благодаря за темата.
 Интересна игра, не очаквах да има толкова много изложили се.
Виж целия пост
# 49
ММ ги гледа за пръв път и мило каза за Велислав и Симона - не са лоши хора, той изглежда добър човек, ама имат вид на тъпички. Сега ще го дебна как ще окачестви другите. За Данчо забеляза че се оплака, че тъкмо времето свършило и казал верния отговор, пък то не беше точно така.
Пита ме Пламен инженер ли е? Grinning
Виж целия пост
# 50
Мартин: 24-12=10
Виж целия пост
# 51

Това даже не е смешно вече!
Виж целия пост
# 52
На моят му слагам 1000 за кумова срама.Щеше да оповръща света,за смятане хич не го търси 🤪
Виж целия пост
# 53
Дървеният философ Момчил пак само дрънка.

Браво на Деян!

Мартин: "Щом не съм се справил, значи не съм могъл". Титан на мисълта!
Виж целия пост
# 54
Двама по-интелигентни мъже има и двамата се справиха Simple Smile

Анси, като рецитира, беше много сладка! Simple Smile
Виж целия пост
# 55
За Пламен не съм много сигурна в интелигентността. Поведението му е инфантилно за мен.
Искра се радва искрено,страхотно се постараха всички.
Виж целия пост
# 56
Чак сега успях да пусна. Май изпуснах първата игра Rolling Eyes
Виж целия пост
# 57
Мецанче? Дупчиш ли? Joy
Виж целия пост
# 58
Хубава изненада за Искра.
Виж целия пост
# 59
хубава игра. Марти е титан несравним. 190/2=40 ……
Браво на Деян.
страхотна изненада за Искра, истински се трогна момичето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия