Кралски работи и клюки - април 2020

  • 96 405
  • 2 228
# 255
Между Катрин и Мете-Мерит - определено Катрин. Стои и прекрасно роклята.
От зелените - и двете са ми ОК.
Виж целия пост
# 256

Летисия, но вероятно защото обожавам зелено Simple Smile На София ужасно много харесвам цвета, но на Мегън стои по-добре.
Ех, дано свекъра на Южени се оправи Sad
Виж целия пост
# 257
На Мегън и седят добре панталони. Фигурата и на Спондж Боб не позволява да изглежда добре в рокли. Но в панталони е много добре. И да, втората и сватбена рокля беше може би най-доброто, което е обличала.
На Летито всичко и седи добре, стига да не изгърми с материя или цвят. То с тая фигура....
Виж целия пост
# 258
Ех, да имах аз тази визия, па нека съм Спонж боб Laughing (то освен след раждането никъде не виждам Спонж боб, ама сигурно повредата е в мен). Да и на мен сватбената на Меган ми харесва повече, макар че и София е много красива. Мете Марит в момента няма много фигура за сравнения, но между Кейт и София, определено София - има по-женствена фигура и е доста по-красива. Кейт със зелената е плоска като дъска и права като правоъгълник. Още две еднакви рокли.
Виж целия пост
# 259
За фенките на Даяна



[/img]
Виж целия пост
# 260
В случаите с еднаквите рокли ми е любопитно, коя е била първата която я е облякла.
Виж целия пост
# 261
Зелената рокля на Кейт от Уимбълдън за мен е най-лошият й избор на тоалет изобщо. Много грозен силует създава.








Виж целия пост
# 262
Чарли открива виртуално... падам!

https://www.facebook.com/151274568227715/posts/3080346031987206/?d=n
Виж целия пост
# 263
Чарли ще вземе да открие топлата вода май Grinning
 София, има силует на пясъчен часовник, много секси и стилна
Виж целия пост
# 264
Филмът за слоновете го има в Замунда, ако някой иска да го гледа.
Виж целия пост
# 265
Някой да се жертва и да резюмира. Innocent
Виж целия пост
# 266
АНТ няма какво да се жертва човек, хубав научнопопулярен филм за тези които обичат такива с нормално озвучаване като за документалистика. Аз лично ако не знам че ММ няма да направя разлика с друг който говори.
Виж целия пост
# 267
Някой да се жертва и да резюмира. Innocent
Аз. Изгледах около 40 мин. Ще го довърша някой друг път.
На предната страница писах впечатленя..
Виж целия пост
# 268
Някой да се жертва и да резюмира. Innocent
Не си падам по научнопопулярни филми и да се жертвам, знам, че няма да ме впечатли Simple Smile Daylily вече е писала.
Виж целия пост
# 269
Софи е имала срещи


И видео
https://mobile.twitter.com/RoyalFamily/status/1246371728999268355
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия