Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 126

  • 50 547
  • 737
# 30
Е, то винаги има възраждане на забравена любов, след дълго отсъствие Joy

Ето го днес, лигльо Heart Eyes





Heart Eyes


Виж целия пост
# 31
извинете ме за спама , не мога да намеря нова тема.
кажете някой подобен сериал , моля Simple Smile
Виж целия пост
# 32
Една много красива Нес



Така започна любовта

Виж целия пост
# 33
прекрасни....
Виж целия пост
# 34
Добър ден! Simple Smile

Как сте в това хубаво време? Навън или пред компа? Joy

Едни татко и щерка за разнообразие Grinning

Виж целия пост
# 35
Рени Hug пред компа , ама ........ на работа Confused
Просто не мога да повярвам какво се случва - най-хубавия сезон навън , интересен очакван сериал с Несли , а то - карантина , и зараза ,и гадория Rage
Виж целия пост
# 36
Девойки Kissing Heart

Рени Hug Фили Hug
При нас е топло, но с много силен вятър, направо не се седи навън. Иначе и аз работя от къщи, ама... Не ми харесва Head Band

Санджар и Менекше са много хубава двойка Sunglasses

Виж целия пост
# 37


Санджар и Менекше са много хубава двойка Sunglasses



Другата двойка също! Smirk

Привет от мен Simple Smile

Вие как възприемате действията на Гюлсие от последния епизод?
При мен е доста спорно положението...
Виж целия пост
# 38
Добър ден момичета!   Как върви изолацията?  Вярвам, че сте в кондиция и се подготвяте за момента, в който ще ни отпаднат всички тези ограничения. Използвайте времето за да си свършите тези неща, за които преди това не сте намирали време.            
  

И се пазете                        

Поздрави от Неслиханче. Тя също е под карантина      

Виж целия пост
# 39
Хело, дружки Kissing Heart

Джули, и аз натам бия с двойките Stuck Out Tongue Winking Eye

Относно Гюлсието, не мисля, че е нейна работа да се навира и да върти някакви игри.
Същото се отнася и за Елван и Зехра. Много елементарни ми дойдоха, при цялата ми симпатия към Елван до момента.



Линде Hug
Според мен, това е стара снимка на Неслихан. Беше с тази рокля на някакво тържество семейно, ако не се лъжа.

Днешната изцепка на Ураз



Ако забелязвате, с ризата на Кадир е, която му поиска, Кадир му я прати по Несли, която явно му я е дала, но преди това се разхождаше из Мугла с нея Grinning

От инстаграма на Хивда Heart

Виж целия пост
# 40
Момичета ,забелязали ли сте ,че и приятелите на Несли  и Кадир са откачалки като тях ( разбира се в добрия смисъл ) Ами вижте им инстаграмите .Има задължителните селфита от време на време , но като цяло малко откачени техни снимки и разни други пейзажи или картини .Няма позьорство и кифленски истории .Такива са Несли и Кадир .Такива са Ураз  ,Онур Туна , Мурат Д . ,Каан У . С удоволствие ги разглеждам ,защото винаги са ми интересни и ми става весело и приятно .Въпреки професията им ,в която има доза суета са останали земни и мили хора .
Виж целия пост
# 41
Филе, Онур верно ли обръснал брадата? Мерна ми се из туитър една снимка... Grinning

Яваш, яваш, 9 милиона последователи в Инстаграм за Неслихан Heart Eyes



Едно клипче за разкош Heart

Виж целия пост
# 42
Код:
Еви Hug , за Онур , виж го на какво прилича откачалката - с прическа сякаш е ръководител на Хитлерюгенд Joy а с този ужасен мустак сякаш си е сложил ''другарка '' на устата Stuck Out Tongue Winking Eye УжасТ .


 Леле , от тази карантина някои полудяха малко , а други съвсем изперкаха Grinning Като гледам другарчетата на Несли Ураз и Онур ги е отперил яко волтажа Smiley Satisfied
Да са и честити на Неслиханка 9 -те милиона , макар и без тях тя си има талант , който струва 10Х 9 млн. Heart
Виж целия пост
# 43
Филе, посрЯд нощ ме разсмя, ама много Joy
Ама той е написал сладура, че депресията приближава Joy
На всеки различно му се отразява.

Виж целия пост
# 44
Еви Hug , за Онур , виж го на какво прилича откачалката - с прическа сякаш е ръководител на Хитлерюгенд Joy а с този ужасен мустак сякаш си е сложил ''другарка '' на устата Stuck Out Tongue Winking Eye УжасТ .


 



Жива да си, сестро, за усмивките дето докара Smiley
И чета, и гледам и се чудя.. коментара ли повече ме усмихва или снимката... Много добри, Филе



Успешен и смешен нека е денят ви! Smiley
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия