Жени как гледате на връзката с по-млади мъже?

  • 37 588
  • 904
# 765
Зрелият мъж, който тепърва търси нещо, вече е криза отвсякъде. Само той си знае какви са му мислите и само той се ориентира в тях. Натрупал е багаж от досегашния си живот, ама търси. Какво търси?
Виж целия пост
# 766
Ама аз не разбрах за коя любов говорим точно: тази идеалистичната или другата - опортюнистичната? Grinning
Виж целия пост
# 767
Ама "връзка с по-млад мъж" любов ли значело?! Аз друго си мислех...
Виж целия пост
# 768
Който търси - намира.
Който не търси - го намират Laughing
Любовта е навсякъде и спасение не дебне отникъде.
Виж целия пост
# 769
Защо се приема по подразбиране, че по-младият мъж е задължително с поведение на пеленак и носи памперс. Има и изключения, емоционално интелигентния мъж и на 20 и на 30 е такъв. С жените е същото. Любовта е отделна тема, сексът също.
Виж целия пост
# 770
Ама "връзка с по-млад мъж" любов ли значело?!
В някои случаи е точно любов. В други - не.
Виж целия пост
# 771
Един мъж може да е безкрайно интелигентен, но в същото време да е инфантилен. Същото важи и за жените. Инфантилността не е обида, просто някои хора са такива. Интелигентността няма връзка с инфантилността.
Виж целия пост
# 772
Любовта/ сексът с по- млад имала срок на годност и са вперени в неизбежното. Пък то при някои не идва цял един живот Wink

Емоционалната интелигентност не върви в една плоскост с инфантилитетът, това трябва да е абсолютно ясно.
Виж целия пост
# 773
Интересно ми стана, като един мъж не може да те разбере, не е съгласен с начина ти на живот, как е възможно да те обича? Вече за секс е ясно, там не коментираме.
Виж целия пост
# 774
Мъжете просто полудяват, когато си паднат по някоя жена. Без акъл може всичко Simple Smile
Виж целия пост
# 775
Интересно ми стана, като един мъж не може да те разбере, не е съгласен с начина ти на живот, как е възможно да те обича? Вече за секс е ясно, там не коментираме.
Общо взето не те. И осъждането не върви с любов. Това е полу- любов или не любов.
Виж целия пост
# 776
Зависи от възрастовата разлика, и от това на кой етап от живота съм.
Виж целия пост
# 777
Интересно ми стана, като един мъж не може да те разбере, не е съгласен с начина ти на живот, как е възможно да те обича? Вече за секс е ясно, там не коментираме.
Това е възможно само при любов от идеалистичен тип. При опортюнистичен тип, който се среща значително по-често в днешно време (и от двата пола) - по-скоро не.
Виж целия пост
# 778
Един мъж може да е безкрайно интелигентен, но в същото време да е инфантилен. Същото важи и за жените. Инфантилността не е обида, просто някои хора са такива. Интелигентността няма връзка с инфантилността.

Ето тук съм на 100+ съгласна, мнение  в десетката.
Виж целия пост
# 779
Щото всеки инфантил се смята за интелигент, та дрънка. Смях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия