Сблъскахте ли се " челно " с коронавируса?

  • 3 385 095
  • 50 335
# 27 855
Блгодаря ви много! Страхотни сте!
Значи направо се обаждаш и казваш, че си с ковид и да ти запишат час?

Много ви благодаря, Момичета! Извинявам се темата е много дълга и нямам възможност да прочета. Просто се обаждаш на РЗИ така ли? Навсякъде ли може да се отиде или само на определени места, за Варна питам?

Мони. , сещай се в работни дни, събота и неделя е много трудно
Ето това може да е полезно, не губи време и тръгвай

https://www.varna.bg/bg/news/3075-rodalzhavat-rabota-kovid-zonit … htinskite-DKTs-ta

В ковид кабинет трябва да отидеш, не може на всякъде
Виж целия пост
# 27 856
Може ли да ви попитам: някои писа, че го е карал март месец, и след това се е ваксинирал, но го е повторило.
И ММ има такива епизоди, обаче той НЕ се е тествал за Ковид, като му се появяват епизодите. Питам дали вие се тествахте, или само си. Силите, че сте го повторили?
Благодаря!
Виж целия пост
# 27 857
Може ли да ви попитам: някои писа, че го е карал март месец, и след това се е ваксинирал, но го е повторило.
И ММ има такива епизоди, обаче той НЕ се е тествал за Ковид, като му се появяват епизодите. Питам дали вие се тествахте, или само си. Силите, че сте го повторили?
Благодаря!
Не те разбрах. Тествала съм се поне 5 пъти преди да изляза положителна. При всяка неразположеност пускам тест.
Виж целия пост
# 27 858
Хриси, на кой ден от неразположението пускаш тест? Писано е, но не бих могла да го открия - кога е точният момент, за да се регистрира IgM?
Виж целия пост
# 27 859
Аз продължавам да вдигам температура в болницата и пак казват,че е нормално... Вече не знам.
Снощи приеха ваксиниран с АЗ с втора доза от Май. На кислород е.
Виж целия пост
# 27 860
Андерс, ако можеш (трудно е) не се интересувай от състоянието на другите пациенти. За да бъде поставен на кислород, човекът се е забавил с постъпването в болница. Ти влезе навреме. Всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 27 861
Може ли да ви попитам: някои писа, че го е карал март месец, и след това се е ваксинирал, но го е повторило.
И ММ има такива епизоди, обаче той НЕ се е тествал за Ковид, като му се появяват епизодите. Питам дали вие се тествахте, или само си. Силите, че сте го повторили?
Благодаря!

 За какви епизоди става дума? ММ също отвреме навреме се оплаква от болки в мускулите, стягане в гърдите и усещане за втрисане, но без температура. Също и болки в гърлото. Единия път си прави тест и беше отрицателен. Точно като някакви епизоди на завръщане на вируси приличат, но вече си мисля дали не е на психическа основа от преживения стрес от боледуването.
Виж целия пост
# 27 862
Шарлот в 12 усетих температура, в 4 часа направих тест у дома и беше положителен. ( март месец).
Виж целия пост
# 27 863
Аз продължавам да вдигам температура в болницата и пак казват,че е нормално... Вече не знам.
Снощи приеха ваксиниран с АЗ с втора доза от Май. На кислород е.
За превенция пускат кислород понякога,не мисли другите , не им знаеш хала . Почивай си и мисли положително. Още повече си млад човек!
Виж целия пост
# 27 864
Аз продължавам да вдигам температура в болницата и пак казват,че е нормално... Вече не знам.
Снощи приеха ваксиниран с АЗ с втора доза от Май. На кислород е.
За превенция пускат кислород понякога,не мисли другите , не им знаеш хала . Почивай си и мисли положително. Още повече си млад човек!
Аз го казвам заради вас,понеже дискутирате ваксините. Просто човека е в моята стая и за това споделям.
Моята сатурация е 98.
Виж целия пост
# 27 865
И това е вредно, Андерс, не знаеш как е живял човекът. Ваксината не е вълшебно наметало. Ако няма едновременно с нея дезинфекция, дистанция...нормално е да има пробив. А при това шеметно развитие на настоящата криза, всеки ваксиниран има шанс да опази живота си. Нали би предпочел да си си в дома си и да пишеш в друга тема? Ваксината дава шанс за това.
Виж целия пост
# 27 866
За съжаление, има доста хора с Астра, които не успяват да изградят защита. Андерс, колко ти е температурата?
Виж целия пост
# 27 867
Аз съм с Астра и не се заразих от сина ми. Когато разбрах, че е болен започнах да се пазя, но преди това е имало няколко дни през които сме общували нормално.
Виж целия пост
# 27 868
Шарлот в 12 усетих температура, в 4 часа направих тест у дома и беше положителен. ( март месец).

HrisAni а вие сте се разболяли повторно ли или аз нещо не съм разбрала?
Искам да ви попитам по повод изказването на Кантарджиев, че който го е карал и има имунен отг. има защита. Какво значи точно имунния отговор, има ли връзка с антителата, в смисъл значи ли, че като имаш антитела има имунен отг? Съжалявам ако въпроса е глупав, но взех да разсъждавам. Той каза, че и с ваксините е така. Чесно да ви кажа много се надявам и вярвам (или се успокоявам), че който го е изкарал не се заразява повторно. Възможно ли е хората, който си мислят, че са го изкарали повторно всъщност тестовете им да са положителни, ако са болни и от друг вирус и реално ковид да карат само по веднъж. Вие как мислите?
Виж целия пост
# 27 869
Аз продължавам да вдигам температура в болницата и пак казват,че е нормално... Вече не знам.
Снощи приеха ваксиниран с АЗ с втора доза от Май. На кислород е.
Щом казват, значи е така. Трябва време да подейства антибиотика. Не се притеснявай, все пак си само няколко дни там, нормално е да се бори организма и да пада и се вдига температурата.
Знаеш ли човекът с ваксината дали има други заболявания, млад ли е ..нещо повече кажи.
За него също споделяй да видим какво става с ваксинирани (то вярно индивидуално е, но пак инфо някакво)
ПП. Питай го, ако е удобно дали си е правил тест за антитела след ваксината. Може и да не е изградил такива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия