ОСМИ клас. Изолацията втори месец продължава, пак Евгени сили ще ни дава.

  • 30 747
  • 742
# 165
Ох, разбира се, на мен ми се вклкни в главата fret, може би защото имах предвид моето някогашно куче. И не ми се получаваше с посл буква. Мерси мното!
Виж целия пост
# 166
Абе хора, вие казвате отворена Витоша, преход по Стара Планина, а нас ни запряха на 1км. от къщата ни. Хич не съм чела последно каква е ситуацията. Но тръгнахме с ММ малко да вдишнем - първо уж на една наша си "тайна" пътечка. Тайна, тайна, колко да е тайна - 8 коли паркирани в началото ѝ, направо обърнахме и си викаме ще ходим тогава на "тайната ни полянка". По пътя за натам колона от коли. В дясно от пътя в едни поляни, 10-на каравани и импровизиран къмпинг. Обикновено всички спират на клисурски манастир и сега така, но ние го подминаваме. Направи ми впечатление, че една бяла кола сложила предни гуми на шосето, но нито има надпис "Полиция", нито има преграждение, нито някой ни спря. Надишахме се сам самички, а на връщане - палка. "Къде отивате?" "Ми в къщи се прибираме" - отговаряме ние. Ма как така, ма това било КПП., не можело... то натам където ходихме след 2км., пътя и свършва...какво пазят - не разбрах. Че и като ни спря, от стрес не си сложих маската и полицая без маска ми говори...

Вашите деца, дали ще учат в дните на ДЗИ и НВО? В случай, че толкова много учители са ангажирани за квестори, че нямат време за ДО?
Виж целия пост
# 167
Обявиха, че от неделя ще са отворени Витоша и природните паркове извън града.
Аз днес се разходих да ми оправят очилата и съвсем спонтанно си купих нов панталон. Имам същия цвят. В понеделник сигурно ще го сменя.
Виж целия пост
# 168
И аз днес правих калабалък по магазините. Търсих си сгъваеми столове за балкона, но не намерих точните.

Ходихме до ритейл парка на Ботевградско шосе. Реално нямаше чак толкова много хора. В първия момент окото ти си плаши като видиш опашките, но после съобразяваш, че ако тези хора са вътре, магазинът всъщност няма да е препълнен. А пред някои дори нямаше чакащи.
Виж целия пост
# 169
Спунк, нашите са такива

https://www.ikea.bg/rooms/dining-room/chairs/foldable-chairs/ter … aem-stol/80222441

Ползваме ги и когато имаме гости.
Виж целия пост
# 170
Свободата, Санчо...
Виж целия пост
# 171
Ей не съм писала сигурно от половин година, че сте ме забравили знам.  Появи ми се милото заглавие за Евгени и ме върна в спомените преди година в каквъв екшън бяхме тук. Лягах и ставах с тази тема. Добре,  че не сме седми сега в извънредното...
Виж целия пост
# 172
Добро утро! Да почерпя днес за едно пораснало момиче - на цели 10 Simple Smile



Два броя чийзкейк се охлаждат в хладилника, станах рано да приготвя още някои неща и да украся. Тя живее от празник за празник, от екскурзия/лагер до екскурзия/лагер, а рожденият ден е най-важният ден в живота ѝ (така каза). Ще се опитаме да го направим цветен и забавен въпреки лошото време навън и невъзможността за голям купон, както е свикнала Grin

Ние пък снощи ходихме да купим нов плот за вграждане. Миналата седмица най-големият котлон, който ползвам най-активно, спря да работи. Понеже набързо се разделихме с миялната и фурната, а от нищо новокупено не съм на 100% доволна, реших с този да не бързаме и да си го ремонтираме. Два пъти го връщахме към живот с ММ за по два дни и след като вчера вечерта пак спря, в 19ч. се изстреляхме да купим нов. Не знам какво ни става, но в това ИП изпочупихме сума ти чаши и чинии. Сушилнята (също не много стара) я взеха за ремонт от сервиза миналия понеделник и няма от тях ни вест-ни кост. Простирам като за световно и дебна прогнозите какво ще е времето и дали ще изсъхнат дрехите, а хавлиите са като шкурки Laughing
Виж целия пост
# 173
aniK, да е много здрава, щастлива, енергична и усмихната порасналата ти красавица Flowers Cherry Blossom
светкавица, благодаря ти за тази снимка, прободе ме в сърцето:kissing_heart:
Виж целия пост
# 174
АниК, здраво и щастливо да расте детето!
И без голяма сбирка ще си направите купона Simple Smile
Моите, и те са недоволни. Друга година на Гергьовден събираме доста приятели на агне. Големият на 8ми навършва 20, а наборът все още таи надежди, че на 27.05 ще може да празнува с приятели.
Виж целия пост
# 175
Ани, да ти е жива и здрава, и все така старателна юбилярката!
И моята девойка си живее за празниците. РД е много важно събитие в календара.
Виж целия пост
# 176
Ани, честита да е девойката! Здраве, успехи и прекрасно детство да има❤🎁
Виж целия пост
# 177
aniK да е честита малката юбилярка!Здрава,усмихната и весела! BalloonBalloonBalloon
Виж целия пост
# 178
Ани, да е жива и здрава наборката Kissing Heart Да расте здраво, умно, ученолюбиво и послушно дете и да не се страхува да разгърне мечтите си.
Аз също съм рожденичка май и тази година го бях нагласила да кацнем в една моя много любима страна точно на моя рожден ден, но ще сме си накацали вместо това на дивана в хола.
Ние също чупим постоянно чаши и чинии. Отдавам го на това, че всички сме си вкъщи и ги експлоатираме доста повече. А те са си консуматив. Joy
Виж целия пост
# 179
aniK, живо и здраво, много щастливо да расте момичето! Flowers HibiscusХубав празник да си направите!
И моят рожден ден е скоро, подаръкът ми беше мечтана екскурзия, но и на дивана става,  няма да мрънкам.
Снимката от морето е прекрасна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия