В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 45

  • 68 100
  • 759
# 555
Спешно търся добър шивач в  града за ушиване на официални ризи или физически магазин в който мога да намеря такова облекло. Моля да ми  дадете препоръки.

На ММ официални ризи сме взимали от магазина на Iventi. Единият път дори му ушиха по поръчка, понеже нямаха цвета, който ни трябваше. Може да проверите там. Намира се от пощата в посока Царевец ул."Независимост" 13
Виж целия пост
# 556
Здравейте! Преди няколко години ходих при д-р Георгиев ирисолог, но сега не намирам негови координати. Някой знае ли дали преглежда все още на стадиона, въобще дали е в града? Ако някой има някакви негови контакти ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 557
Къде мога да намеря ъглов корниз за завеса за баня? На сайта на Практикер и практис не намирам.
Виж целия пост
# 558
Къде мога да намеря ъглов корниз за завеса за баня? На сайта на Практикер и практис не намирам.

Аз си взех от Практикер. Ето този е единствения на сайта им, но в магазина им имаше повече модели когато аз купивах.
https://praktiker.bg/bg/Zavesi-i-kornizi-za-banya/KORNIZ-ZA-BANY … 80-90H80/p/447950
Виж целия пост
# 559
Здравейте! Преди няколко години ходих при д-р Георгиев ирисолог, но сега не намирам негови координати. Някой знае ли дали преглежда все още на стадиона, въобще дали е в града? Ако някой има някакви негови контакти ще съм много благодарна.
Преглежда, да. Скоро моя съседка ходи при него.
Скрит текст:
088 741 2562
Виж целия пост
# 560
Предстои ми конизация на маточната шийка. Интересуваме някой има ли впечатления от онкогинекологичното отделение към КОЦ В. Търново? Как са условията там?
Виж целия пост
# 561
Предстои ми конизация на маточната шийка. Интересуваме някой има ли впечатления от онкогинекологичното отделение към КОЦ В. Търново? Как са условията там?
От мои близки съм чувала, че там условията са най-добри от цялата болница.
Виж целия пост
# 562
Някой знае ли дали Точков работи в Неделя?
Виж целия пост
# 563
Къде в града има добър сервиз за компютри, където да оправят софтуерни проблеми бързо?
Виж целия пост
# 564
Някой знае ли дали Точков работи в Неделя?
Работи, обадете му се по телефона за да ви каже кога да отидете
Виж целия пост
# 565
Някой правил ли си е скоро очила? Търся оптика с прилични цени и достатъчно избор на рамки.
Виж целия пост
# 566
Някой правил ли си е скоро очила? Търся оптика с прилични цени и достатъчно избор на рамки.
Аз си правих преди 1 седмица. Взех ги от Vision express и съм много доволна, защото са на много прилични цени. Лекарят също е добър, ако трбява да минават на преглед.
Виж целия пост
# 567
Някой правил ли си е скоро очила? Търся оптика с прилични цени и достатъчно избор на рамки.
Есента си правих в оптики Верея. От общата нагоре вдясно. Малко преди паметника на обесените. Голям избор на рамки и изключителни продавач-консултанти. Не се измориха да предлагат рамки. Много любезни и позитивни. Прегледът в оптиката също беше обстоен и прецизен, където на друго място не съм попадала на такъв.
Виж целия пост
# 568
Сити оптик също са хубави за 180 лева си взех чудесни очила за компютър.
Виж целия пост
# 569
И аз препоръчвам Верея. Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия