Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 155
  • 2 986
# 2 250
Много ми е неприятнa гоcпожa Джaферович
Виж целия пост
# 2 251
Винаги съм се чудила на хората, които я избират за гримьор, аз лично винаги гледам на обущаря обувките първо ....
Виж целия пост
# 2 252
Още една брадърка-Стойка пИпИрудата,с децата.Има собствено предаване по Евроком,всяка неделя от 17-18ч,"Училище за родители"
Скрит текст:

Виж целия пост
# 2 253
Моля за превод.
Жената на Дидо от Д2 опитва да похвали мъжът си
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 254
Да сте чували за грегориански и юлиански календар?
Виж целия пост
# 2 255
"Бащата, който обича да прави палачинки." Рускиня, това е достатъчно да не й обръщаме внимание на правописа. Други са нейните силни страни.
Виж целия пост
# 2 256
Рускиня Други са нейните силни страни.
Кои? Stuck Out Tongue Closed Eyes
Истински звезди - Роми и Ален Two Hearts
Виж целия пост
# 2 257
На мисис Джаферович може и да не й понасят 100-те продукта, които си наложи доста нескопосано, но  нека е от маската...
Виж целия пост
# 2 258
Джаферович не е лошо първо да си оправи ноктите, после да се клепа с хиляда спонсорирани кремчета, че така не хваща никак дикиш.

Дидо от Д2 винаги ми е бил много симпатичен и готин тип!
Виж целия пост
# 2 259
Дидо е симпатичен, за разлика от онази хиена-жена му.
Няма да имам нерви като Джаферович да се клепя от хиляди шишенца и кутийки.
Виж целия пост
# 2 260
Юлия Кулиш не беше ли от Украйна? Много отдавна съм гледала нейни снимки по списанията.
Виж целия пост
# 2 261
Да сте чували за грегориански и юлиански календар?
Какви календари намесваш? Имен ден се празнува на църковния празник, а той е на 11 май.
А пък как обичам да честитя на някого имен ден, ама такъв, дето баш си се отбелязва на точна дата, и отговора е: Ааа, аз днес не празнувам, аз съм на.....(другия календар). 😂 Бабината ти трънкина.
Виж целия пост
# 2 262
Аз празнувам и по стар стил, и по нов - празници да има.
Виж целия пост
# 2 263
На мисис Джаферович лицето и е в тоя вид заради носенето на маска. Да се знае. https://www.instagram.com/tv/CAkIVbtBLQC/?igshid=1f33z63x8dbnc

От личен опит ще кажа, че от тези тъпи маски и на мен ми излязоха пъпки и други несъвършенства по лицето.
Виж целия пост
# 2 264
Венета Райкова била прочела 200 книги за една година, миналата пак толкова! 🙄
https://www.instagram.com/p/CAkDnJCDqgd/?igshid=iil8k098qj6u
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия