Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 154
  • 2 986
# 2 490
Този и той не е в ред. Хепи бърдей то ми! На колко е тоз човек?
Виж целия пост
# 2 491
Преслава куфее в колата Stuck Out Tongue Winking Eye
https://www.facebook.com/PreslavaTV/videos/840664839754559/
Направо ме е жал за нея...

И мен. Точно на Майкъл Джаксън се е докарала Sad
Доскоро я защитавах, ама верно прилича на Джако, особено тук. Абсурд да се харесва така, по-скоро с тия публикации се опитва да се хареса на следващите я, да и направят изкуствен в случая комплимент...
Виж целия пост
# 2 492
Ех, докторе, то запетайка да беше само, ама и точките забравил гОркия. Пунктуацията явно е по-сложна от силикона. Че и самовлюбен изглежда, опитай се да му направиш забележка  Joy Доктор, доктор, но неграмотен. Като клиентите си.
Виж целия пост
# 2 493
Той този мистър е пълен с бисери ама да не ги пишем , че жълтурите не спят Wink
Виж целия пост
# 2 494
Тези самоделни клипчета им играят много лоша шега на всички повярвали си “БГ звезди”. На Преслава не може да се определи, кое е най-зле направено- нос, скули или брадичка. Същинска Maleficent.
Виж целия пост
# 2 495
Галена и син в тик-ток клипче. Много е различна без грим, но е симпатяга. https://vm.tiktok.com/KeFRkS/
Виж целия пост
# 2 496
Много прилича на Преслава. Или пък Преслава прилича на нея.. не знам не знам
Виж целия пост
# 2 497
Много прилича на Преслава. Или пък Преслава прилича на нея.. не знам не знам

Еееее Гaленa имa ноc и то доcтa, вcрaвнение c Преcлaвa. Лидия (от aлфa мюзик) обaче имa cъщото лице кaтп Преcлaвa. Коментирaно е вече в темaтa, но aз не cпирaм дa cе удвлявaм ☺️
Виж целия пост
# 2 498
Русата Златка с малкия:
https://www.instagram.com/p/CAhe2ZCAsTr/

И Силвия Петкова с детето:
https://www.instagram.com/p/CAfdkSbDWBU/

Наум Шопов с дъщеря си:
https://www.instagram.com/p/CAa6wgBDkin/

Виж целия пост
# 2 499
Това ми е най- не симпатичната актриса в момента
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 500
Докторе, докторе, да строиш младо и старо, да ти честити личния празник с буквички, които сам да превърнеш в пожелание..... Поредната, но Голяма излагация. 
Виж целия пост
# 2 501
Роу, където и да съм я гледала по интервюта, само за секс говори. Чак ми става неудобно да я слушам. Не й отива на годините някакси. Та няма да се учудя и да е вярно това за участниците.

Към единия участник - Добата определено поне два пъти го затапи доста тъповато. Той се обяви против веганските ѝ глупости и явно товя я подразни. Нещо от сорта - "ако за жена ти 12 минути/или сантиметри, не помня точно, но определено в сексуален смисъл/ са много, не и завиждам" и другото беше в сферата на това, че явно е под чехъл...
Виж целия пост
# 2 502
Това ми е най- не симпатичната актриса в момента
Скрит текст:
Това пак ли е Силвия Петкова (че от тази коса не съм сигурна)? Снощи я гледах в My playlist, ии...не знам, може би съм твърде критична, но не ми се видя много интелигентна. На въпроса какво ще прави, ако ситуацията с неработещите театри се влоши, отговори десет пъти "Не знам", и един път, че освен да барманства и да играе, друго не може. Толкова ли не можа да измисли нещо по-умно? Точно й отива да бъде барманка! Като актриса не мога да преценя как е, малко съм я гледала.
Виж целия пост
# 2 503
Силвия Петкова, 26-то поколение софиянка.
Тази е тоооолкова досадна, толкова глупава, че е трудно да бъде описана. Запомнила съм я с това, че винаги, във всяко интервю, което съм гледала с нея, не спира да повтаря с повод и без как е 5-то поколение софиянка. Това е най-върховното постижение в нейния живот, към което тя няма никакъв принос.
Виж целия пост
# 2 504
Бъдете идеолози!!


Тази жена е толкова високопарна, че и купа с попара да опише, ще го направи по най-снобския начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия