Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 154
  • 2 986
# 2 865
Е, родителите явно и те присъстват на тази порнография, барабар с децата. Зад кадър не е нищо по-различно, от това, за което биват ползвани Зара, Лилана, Мара и всякакви подобни боклуци. Някои оттях са успели да спечелят кредит на доверие и бизнес, което не изключва ролята им на секс-играчки.
Виж целия пост
# 2 866
Мале, тази Сузанита сега при Карбовски. Този започва много да ме дразни - става мазен чичак, правещ пиарско-рекламни истории за всеки, който му поръча.
Сузанита вика, че ако всички деца били като нея, светът щял да е много по-добро място.

Да показва плеймейтки е win-win ситуация.
От една страна, хем той си прави предаването, хем ги чука тях или те му предлагат приятелки.
От друга страна, плеймейтките вдигат акциите и тарифите си при мащабно медийно представяне.
От трета страна, телевизията си печели рейтинг, защото скандални неща с големи цици е високогледаема тематика.
Виж целия пост
# 2 867
Cирaков е оcтaрял изведнъж, првди беше чичaк, cегa cи е побелял дядкa
Виж целия пост
# 2 868
Добре е, че си е пуснал брада Сираков. Вярно, че прилича на дядка, но има нещо много противно в брадичката и устата, което брадата го прикрива.
Виж целия пост
# 2 869
Диана Найденова в Карай направо всеки път вее едни обици с камъни различни модели, ама все висящи и клатещи се безумно. Маркови ли са, що ли или прави реклама, ако някой знае, да каже.
Виж целия пост
# 2 870
За тези, които ще гледат излитането на Драгон тази вечер, ето линк онлайн: https://www.youtube.com/watch?v=pMsvr55cTZ0
минават чекове на системите в момента
Виж целия пост
# 2 871
При Сузанита тази история е измислица и PR, а понеже родителите й нямат достойнство, затова не са и против да играят това театро. Слушала съм интервюта преди година-две с баща й, в които той говори колко важна е скандалността за кариерата и ще в днешно време това работи. Т.е. те вярват, че това е начина и арогантно се опитват с простотии да се натрапват на всяка цена, а вкъщи сигурно се смеят на всички, които се връзват и шокират...
Виж целия пост
# 2 872
Вие какво очаквате да излезе от родител, който пее за п*тки, мастии, сводници и ц*ци?
Гнусен е Орхан.
16+ https://www.youtube.com/watch?v=cMIFZxN7r5I
Виж целия пост
# 2 873
Вие какво очаквате да излезе от родител, който пее за п*тки, мастии, сводници и ц*ци?
Гнусен е Орхан.
16+ https://www.youtube.com/watch?v=cMIFZxN7r5I

Абсолютна гнус. Мислех си, че Сузанитата е просто тъпо парче ама приказката, че крушата не пада под сливата се доказва изключително в техния случай...
Виж целия пост
# 2 874
Aбе cпоред мен cи е aбcолютнaтa иcтинa цялaтa иcтория
Виж целия пост
# 2 875
Всъщност, има ли значение дали историята е истина или не? Изобщо, на кой му пука за Сузанита?!
Виж целия пост
# 2 876
Каква количка, какво бурканче пюре, Златка не роди ли преди 3-4 години ? Да не сте я объркали ?
Пак ще напиша - на мен ми я показаха. Ако хората са се объркали, значи и аз съм сгрешила. Между другото, детето не беше в количката, а до нея. Според мен се движи на собствен ход. А дали е имало пюре в бурканчето - не знам. Но и не е задължително да е пюре.
Често казано, не се загледах в момченцето, защото не ми беше удобно и защото минахме бързо край тях.
Видях Златка в профил и наистина ми заприлича на тази от тв, затова си мисля, че не сме сгрешили.
Обаче очаквах да е като кон. Ама не е.
Виж целия пост
# 2 877
Сузанита вика, че ако всички деца били като нея, светът щял да е много по-добро място.
Сакън!

Аз се чудя кой прави толкова корекции и татуси по лицето на непълнолетна? Няма ли някакви наредби или поне етични норми?
Виж целия пост
# 2 878
Всъщност, има ли значение дали историята е истина или не? Изобщо, на кой му пука за Сузанита?!

Предполагам, че поне 1/5 от вас си имат по една Сузанита вкъщи. Някои дори без да предполагат. Само името е различно.
В някаква тема от Клюкарника в дна мама беше пуснала снимки на дъщеря си тинейджърка, която приличаше баш на малолетная шалава , с фразата "Готино си кифлеем" или нещо такова.
Виж целия пост
# 2 879
Обикновено крушката си има опашка. И крушката си възпитава опашката по свой образ и подобие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия