Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 150
  • 2 986
# 2 925
Изобщо не коментираме дали пълните хора имат или нямат личностни качества, камо ли да ги сравняваме със старлетки.
Въпросът беше дали много затлъстелите са такива поради болест или преяждане.
Както и да е - живот и здраве и за слаби и за дебели!
Виж целия пост
# 2 926
Затлъстяването е болест само по себе си.
Виж целия пост
# 2 927
Ти не коментираш, аз направих този коментар Simple Smile
Цитат
Въпросът беше дали много затлъстелите са такива поради болест или преяждане.
Може да има и от двата типа, но със сигурност от здравословен проблем може да се стане много пълен.
Виж целия пост
# 2 928
Като преминала не един хормонален дисбаланс и лечение, от самите ми ендокринолози знам, че ако не променяш режима си, можеш да качиш до 10% от теглото си само от лечението.
Друг е въпросът, че някои хапчета предизвикват зверски глад и е трудно да удържиш да не промениш режима си.
Практиката ми показва, че стигам до +15%.
Но така, килограми да се споменават е несериозно, особено пък за лекар. Зависи от какво тегло започваш. Затова се следи процентното съотношение.
И да, за хора, които не са имали такива проблеми, всичко се свежда до тъпченето. Щото не знаят какво е седмица на таратор и ни едно свалено кило.
Виж целия пост
# 2 929
Кортикостероидна терапия дори с неособено високи дози също докарва доста килограми отгоре на 70% от пиещите ги. Променя и метаболизма, така че тези килограми се трупат и в определени зони, а не равномерно. А такава терапия може да наложи да се пие за възпаление, което ти идва от днес за утре. Личен опит от миналия месец. На зверски хранителен и тренировъчен режим съм по повода. А ако закъсаш с бъбреците и протеините ти станат противопоказни, както и спорта, се пиши, не с 20, а с 40 кила отгоре за година.
Виж целия пост
# 2 930
Точно за кортикостероиди си мисля и аз като я гледам Асдис Ран.

По въпроса - има много заболявания и много медикаменти, които водят до напълняване.

Виж целия пост
# 2 931
Разбира се, че има хора преминали през какви ли не терапии, които се борят с всички възможни и неприятни странични ефекти от последните. И дори, точно такива хора са с по-голям шанс, след спиране на приема на хормони или медикаменти, разбира се, да си върнат старата форма, отколкото вечно затлъстелият човек, който се бори с килограмите си цял живот.
Аз съм убедена, че масово хората със затлъстяване са си затлъстели следствие на нездравословно хранене и режим на движение.  И то от най-ранна детска възраст, а не следствие на каквото и да било. Освен това, съществува и генетична обремененост, майка ти е със затлъстяване, много вероятно и ти ще си.
Между другото, бодибилдърите, диетолозите както и доктори, смятат, че няма такова нещо като " бавен метаболизъм", всички го имаме, и при всички си работи отлично, за да ти е скапан метаболизма значи си победил всички закони на физиката един вид, което е възможно, но не и на Земята.
Пак да кажа, че не говоря за хората на определени медикаменти и т.н.
Виж целия пост
# 2 932
https://eva.bg/article/39698-Klint-Istuud-na-90
Клинт Истууд на 90г! Hearts
Виж целия пост
# 2 933
Доктор , доктор ама една запетая не знае къде да сложи...
Д-р.Е
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 934
Северните и скандинавските жени стават доста пухкави с напредване на годините. Всъщност те и като млади са масово едри. Тук там се появява някой по-слаб модел.
Асдис вероятно се е оставила на нормалния ход на природата....
Виж целия пост
# 2 935
Чоловек цел свой жьвот учистя. Кобьилкина.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 936
Колко сладко обяснение. Relaxed
Виж целия пост
# 2 937
Аха! Крещенето чакат 😂 Да се накрещят едно хубаво и да махнат фибите.
Виж целия пост
# 2 938
Е, хубава работа. За Бест някоя фиба преди Крещене няма ли да има?
Виж целия пост
# 2 939
Тоцито изпущи работата, подстрига Бест.  Кобьилкина пред нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия