Звездни компромати - месец Май'20

  • 257 150
  • 2 986
# 45
Да я наричат както искат,много са стилни и двете.Воалетката(или както се казва туй нЯщо на главата) е в повече само.
Виолетката е задължителна за посещение при папата, главата трябва да е покрита. Ама наистина се е докарала като скърбяща вдовица.
Черният цвят също, или поне беше - папа Франциск май е по-либерален. Бяло е позволено да носят някои католическите кралици или княгини и принцеси (за Люксембург и Монако).
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Privil%C3%A8ge_du_blanc
Виж целия пост
# 46
Да я наричат както искат,много са стилни и двете.Воалетката(или както се казва туй нЯщо на главата) е в повече само.
Е как ще е в повече,точно така се ходи при папата,тоалета е за това посещение
Виж целия пост
# 47
Палтото категорично ми е театрално, но като черният цвят бил задължителен + воалетка за посещение при папата, е на какво друго да заприлича Мелания, освен на една скърбяща италианска вдовица.
Виж целия пост
# 48
Палтото на Долче и Габана не е ново. Аз не бих го върнала.
Виж целия пост
# 49
Айде Мелания има къде да го носи, а в нашата реалност къде се носи толкова фрапантна дреха? На бала на топмоделите, да се снима човек наметнат с него и под ръка с Евгени Минчев и най-подир да го изтипосат тук в клюкарника. 😁😁
Може и в хладно време на яхтено парти при братя Диневи.
Виж целия пост
# 50
Палтото е страхотно защото е в комбинация с изчистена рокля. Ако беше някоя нашенска проскела щеше да си купи и рокля, и обувки, и чанта от същата серия. Така, да се усеща изобилието 😎
Виж целия пост
# 51
Ох, заглавната снимка е толкова сладурска Heart Eyes
Виж целия пост
# 52
В повече е воалетката за други събития, при папата си е намясто.
Точно цветното палто е много шикозно и за събития и места, които тя може да си позволи. За нашите ширини и ако случайно е съчетано с друга рокля, ще е селски тоалет.
Виж целия пост
# 53
Винаги е прекрасна Мелания. Абсолютно безупречно си играе нейната си роля и нито веднъж не направи някакъв скандал, грешка, малоумие, всичко това е оставила на съпругът си. Машина е. Всъщност прави ужасно много без да прави нищо.
Има, но ги замитат. Още в началото на мандата беше присвоила реч на Мишел Обама, имаше и няколко изпуснати реакции. Не е безгрешна, просто мъжът ѝ е толкова скандален, че до него всичко ѝ е простено.
Виж целия пост
# 54
Ох, заглавната снимка е толкова сладурска Heart Eyes
От кой филм беше?
Виж целия пост
# 55
Имаше гаф с едно яке на Зара, с надпис I really don't care на гърба. Беше го облякла на посещение в мигрантски лагер. Доста грубичко!!!!
Виж целия пост
# 56
Браво за оформлението!
И пак Валери, ей този човек не спря да се снима. https://www.instagram.com/p/B_nx1apCSfP/?igshid=5cy2jon920cj
Хаха, как ме разсмя Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 57
Имаше гаф с едно яке на Зара, с надпис I really don't care на гърба. Беше го облякла на посещение в мигрантски лагер. Доста грубичко!!!!
Не беше гаф, беше целенасочено. "Посланието" беше за журналистите.
Виж целия пост
# 58
Имаше гаф с едно яке на Зара, с надпис I really don't care на гърба. Беше го облякла на посещение в мигрантски лагер. Доста грубичко!!!!
Не беше гаф, беше целенасочено. "Посланието" беше за журналистите.

Това казаха после! Посланието към журналистите можеше да го отправи в друг ден на друго място. Да облечеш яке с такъв надпис при бежанци и мигранти си е чист гаф!!!
Виж целия пост
# 59
Мелания с якето
Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия