Януарски мами 2021

  • 46 306
  • 765
# 180
Добре че ми каза, че щях да се изложа по телефона 😂❤

Докато сме на тази тема...кои са избраните от вас доктори?

 Търся някоя мила дама, която да се грижи за нас Simple Smile
Виж целия пост
# 181
Моят лекар е мъж Сашо Георгиев се казва в Майчин дом София ще съм
Виж целия пост
# 182
Добре че ми каза, че щях да се изложа по телефона 😂❤

Докато сме на тази тема...кои са избраните от вас доктори?

 Търся някоя мила дама, която да се грижи за нас Simple Smile
Преди малко звънях и Чавеева все още няма график за юни. Можеш да се запишеш при нея между 11 и 13-та седмица за ранна фетална (то не е точно фетална, ама така я наричаме разговорно). Аз ще се следя при д-р Арабаджи в Щерев. На 27ми ми е първия преглед при нея. Много я препоръчвам! Страхотен специалист и след като родих идваше са ме види всеки ден! (Отделно самото раждане протече абсолютно безпроблемно благодарение на нея, а сина ми не беше никак малък - 3770 се роди).
Виж целия пост
# 183
Здравейте!
Може ли да се включа тук- с термин Февруари съм? Hug
Виж целия пост
# 184
Borovinka23 Аз съм от Карлово и АГ ми е тук.
Iligd Разбира се, че може 🥰 аз също се отбих в декемврийските термини в началото 😂

За ядене умирах за тесто ама ми писна и сега минавам на печени филийки. Много ми харесва печена филийка с крема сирене и яйце на око 😂 Месото пак ще е враг номер едно до 4я месец..
Виж целия пост
# 185
Момичета, вече се посъбрахме повече бъдещи мами. Ще си направим ли Фейсбук група? С първото ми дете така направихме и до ден днешен сме си много близки, а с някои мами си станахме и семейни приятели и си се виждаме с децата Grinning
Виж целия пост
# 186
Мисля, че има такава група във фейсбук вече
Виж целия пост
# 187

 Търся някоя мила дама, която да се грижи за нас Simple Smile

С предишната бременност се следях в Шейново при д-р Мирчева. Наистина много мила и отзивчива жена. Тогава ми каза,че има кабинет и другаде, но не помня къде. Тъй като самата ЖК в Шейново не беше нещо особено, но докторката я препоръчвам.
Виж целия пост
# 188
Момичета, вече се посъбрахме повече бъдещи мами. Ще си направим ли Фейсбук група? С първото ми дете така направихме и до ден днешен сме си много близки, а с някои мами си станахме и семейни приятели и си се виждаме с децата Grinning
И аз много харесвам такива групи а и е по лесно да комуникираме.. Има вече 2 направени във фейсбук.
Виж целия пост
# 189
Мисля, че има такава група във фейсбук вече
то групи във Фейсбук бол Grinning Въпросът е кой членува в тях.  В момента във фейсбук има група за термин декември и януари. Нашата ще е само януари ( което не значи че няма да приемаме и с други термини де). Аз само предлагам, защото на мен ли беше много полезна такава група.
Виж целия пост
# 190
Моля кажете, ако направите група или името на съществуваща ❤

Днес корема ми е изключително развълнуван - газове/колики цяяял ден. Имах и малко леки крампи, но сега нали знаете как е...на всичко се обръща внимание.
Виж целия пост
# 191
Здравейте отново и благодаря за топлият прием. Ще ви разкажа на кратко моята история.
Опитвахме от 1.5 г. Подготвяхме се за ин витро всеки момент, защото съм с две стеснени тръби пропсукащи под силно налягане. Уви, съдбата ни изненада и съм в края на 4 г.с. Във вторник съм на лекар, за да потвърдим, че е в матката, а не в тръбите.
Първият ми кръвен тест беше отрицателен и бяхме отписали и този месец, но 5 дни по-късно ЧХГ се повиши до полижително.
В момента съм при д-р Станулов, но той не следи бременности ( мисля, че само до 12 г.с, но ще проверя с него точно как стоят нещата) за това търся подходящият за мен лекар. Харесала съм си д-р Анна Богданова в Токуда или някои д-р в Св. Лазар- виждам хубави мнения за д-р Несторова.
Бъдетв всички здрави, спокойни и успех до финала ( и след това).
Виж целия пост
# 192
Здравейте отново и благодаря за топлият прием. Ще ви разкажа на кратко моята история.
Опитвахме от 1.5 г. Подготвяхме се за ин витро всеки момент, защото съм с две стеснени тръби пропсукащи под силно налягане. Уви, съдбата ни изненада и съм в края на 4 г.с. Във вторник съм на лекар, за да потвърдим, че е в матката, а не в тръбите.
Първият ми кръвен тест беше отрицателен и бяхме отписали и този месец, но 5 дни по-късно ЧХГ се повиши до полижително.
В момента съм при д-р Станулов, но той не следи бременности ( мисля, че само до 12 г.с, но ще проверя с него точно как стоят нещата) за това търся подходящият за мен лекар. Харесала съм си д-р Анна Богданова в Токуда или някои д-р в Св. Лазар- виждам хубави мнения за д-р Несторова.
Бъдетв всички здрави, спокойни и успех до финала ( и след това).
Д-р Станулов е най - невероятният лекар за мен  Благодарение на него имаме сина ни. Получи се на първи опит при него след два неуспешни в Щерев. Уви, не изражда и не следи. Иначе в момента и аз ходя при него, но ще се преместя. Иначе смятам, че д-р Станулов спаси и тази естествена бременност, защото още на втория ден след положителния тест ме накара да си проверя нивото на Прогестерон и ми изписа Утрогестан поради ниското ниво. В последните установи отлепване, което вероятно се е дължало на Прогестерона. Ако не беше той, можеше нещата и да не се развият положително.
Пожелавам ти една прекрасна бременност Heart
Виж целия пост
# 193
Благодаря! Съгласна съм напълно с вас. Истински Човек!
И мен ме помоли за повторно ЧХГ и Прогестерон.
Аз съм и с тромбофилия. Слагам Оскапар 0.400 ( турският Клексан) всяка вечер, пия по една Мета фолиева на ден и Еутирокс 0.25, за да си нормализирам ТСХ.



Здравейте отново и благодаря за топлият прием. Ще ви разкажа на кратко моята история.
Опитвахме от 1.5 г. Подготвяхме се за ин витро всеки момент, защото съм с две стеснени тръби пропсукащи под силно налягане. Уви, съдбата ни изненада и съм в края на 4 г.с. Във вторник съм на лекар, за да потвърдим, че е в матката, а не в тръбите.
Първият ми кръвен тест беше отрицателен и бяхме отписали и този месец, но 5 дни по-късно ЧХГ се повиши до полижително.
В момента съм при д-р Станулов, но той не следи бременности ( мисля, че само до 12 г.с, но ще проверя с него точно как стоят нещата) за това търся подходящият за мен лекар. Харесала съм си д-р Анна Богданова в Токуда или някои д-р в Св. Лазар- виждам хубави мнения за д-р Несторова.
Бъдетв всички здрави, спокойни и успех до финала ( и след това).
Д-р Станулов е най - невероятният лекар за мен  Благодарение на него имаме сина ни. Получи се на първи опит при него след два неуспешни в Щерев. Уви, не изражда и не следи. Иначе в момента и аз ходя при него, но ще се преместя. Иначе смятам, че д-р Станулов спаси и тази естествена бременност, защото още на втория ден след положителния тест ме накара да си проверя нивото на Прогестерон и ми изписа Утрогестан поради ниското ниво. В последните установи отлепване, което вероятно се е дължало на Прогестерона. Ако не беше той, можеше нещата и да не се развият положително.
Пожелавам ти една прекрасна бременност Heart
Виж целия пост
# 194
Аз съм определено за група във фейсбук. Ще ми е много уютно 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия