Любители на Котки - Тема 145

  • 32 426
  • 738
# 255
Прекрасница! Честита да ви е, бъдете здрави всички, за да ѝ "слугувате" по-дълго! 😊
Виж целия пост
# 256
Мира, да е жива и здрава пухлата и дълги години да си се радвате взаимно Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat
Виж целия пост
# 257
Да е жива и здрава Късметка!   newsm59    ura     bigdance2    newsm18 


Не бих нарекла Джаксън Галакси нито дресьор, нито треньор. По-скоро е психолог. Умни съвети дава. И ако се гледат предаванията му, почти винаги може да се намери решение на проблемните ситуации, в които сме попаднали.

Не съм чувала за български аналог. Wink

Скрит текст:
Само да кажа за Еконт. Ако си направите профил (искат ЕГН), могат да се изпратят пари и от къщи - с банкова карта или с E-pay. Таксите са напълно приемливи.
Виж целия пост
# 258
Жива и здрава да е Късметка, да й угаждате още много години!! Grin
Виж целия пост
# 259
Красавицата Късметка (Косматка ❤) става дама(не и личи, на тийн прилича) ! Прекрасна дама!
Здрава да е! Дълги години да я слушкате още!  

От мен един накефен глезльо



Скрит текст:



Виж целия пост
# 260
Мира и от нас ЧРД на Късметка
с цвете от нас Wink
Виж целия пост
# 261
Мира, честит рожден ден на прекрасната Късметка😍 Да е жива и здрава и още дълги години да сте заедно🤗 И да я слушате😉
Виж целия пост
# 262
Честит рожден ден, Късметке! 🥰 Все така да носиш щастие и късмет на твоите слуги❤
Виж целия пост
# 263
Благодаря ви, момичета, за добрите думи Simple Smile Много я обичам, само нея съм отгледала ... Пожелавам ви вашите котаци да са здравички, който има нужда да оздравее, и всички да им се радваме още много, рекордно дълги години Simple Smile Това последното ми е поздрав от днес, веднага и задължително го споделям и пожелавам и на вас Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Мире, да ти е честита, жива и здрава прекрасната Късметка. Animal Heart Eyes Cat Дълги и щастливи години да се радвате взаимно. Flowers Four Leaf Clover
Да нагушкаш пухкавото дунде от мен. Hug
Виж целия пост
# 265
Ето я маскарата Късметка 💝
Виж целия пост
# 266
Ама как се е разплула в разсипаната пръст..
Виж целия пост
# 267
Sharky, така се търкаля, че чак на мен ми се прииска да се наредя при нея 🤣 Дебел, космат, щастлив глист 1:1, ама така по гръб, с чупки, с разпънати лапи, машалла беше работата ... Изтървах момента за снимка обаче 🤣
Виж целия пост
# 268
Аз видях видеото във ФБ Simple Smile. Кълбо любов.
Виж целия пост
# 269
Ох той същи ският търкал беше преди това, ама на - пропуснах. Пак ще я провокирам, имам още цветя да разсаждам, а тя не пропуска пръстта Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия