Хитринки за всякакъв случай - 23

  • 49 104
  • 742
# 225
Петна от плодове се махат чудесно като се полеят и малко престоят с водка.
Иначе добър прах за пране и пералня е напълно достатъчно.
Виж целия пост
# 226
Аз си мисля, че ползвам хубави прахове, висок клас,  купувам от чужбина,но е имало петна, които не са се изпирали. Вечене рискувам дрешки  каквото ми е съмнително пръскам със спот, вкл. И кал.
Виж целия пост
# 227
Петна от плодове се махат чудесно като се полеят и малко престоят с водка.
Иначе добър прах за пране и пералня е напълно достатъчно.
На пресни петна от малини, вишни и други такива, ако ги минеш с едно сапунче, после забрави да се изперат.
Виж целия пост
# 228
Петна от плодове се махат чудесно като се полеят и малко престоят с водка.
Иначе добър прах за пране и пералня е напълно достатъчно.
На пресни петна от малини, вишни и други такива, ако ги минеш с едно сапунче, после забрави да се изперат.

И бебе гледах, вече порасна и пак се мърля - петна от нищо никога не съм имала. Много рядко ми се е налагало да третирам предварително с нещо за петна. Явно талант някакъв имам Grinning.
Виж целия пост
# 229
Видях в Гугъл за този Спот. Откъде го купувате? Видях много обяви в Базар.бг, в магазини не го ли продават?
Виж целия пост
# 230
В магазин тип "левче" го взимам аз, цена 2,20 лв.
Виж целия пост
# 231
Спот се предлага в хранителни магазини, в магазини за препарати, квартални дрогерии...
Виж целия пост
# 232
И при нас го има в кварталното хранително магазинче.
Виж целия пост
# 233
Видях в Гугъл за този Спот. Откъде го купувате? Видях много обяви в Базар.бг, в магазини не го ли продават?
Има го в Практикер, случайно го открих там (конкретно в София, Дружба) 😊
Виж целия пост
# 234
Спот има и в Елитис.
Виж целия пост
# 235
Но вече е с нова цена, 2.80 от последното зареждане на кварталния ни магазин.
Виж целия пост
# 236
В Елитис има само големи опаковки и джобният вариант, на който му се разваля много бързо помпичката.

Аз си го намирам в малки квартални магазинчета. После го взех от пазара от магазин за почистващи препарати.
Виж целия пост
# 237
Петното е старо, мое дело. Мазане с мазнина и препарат за лакирани повърхности помага за няколко дни - после пак се появява. Приемам съвети.
Виж целия пост
# 238
Шкурка и нов лак.
Виж целия пост
# 239
Наскоро, някой писа, че е оправил подобно петно с ютия. Трябвало упоритост, но се е получило. Не помня обаче, дали се слагаше, някакво парче плат?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия