Лидл 139 - Майски вълнения

  • 123 282
  • 2 071
# 225
Flowers Hibiscus
Значи не слагаш ориз?

Аз лично не слагам, но не е проблем да се добави. Въпрос на въображение... и вкус Hug
Виж целия пост
# 226
Аз пък наготвих от големите скариди от испанската седмица. Хубави, сладички Simple Smile
Виж целия пост
# 227
Ходих за агнешко, покрай него попаднах на био-щанда на интересн сок от ябълка, джинджифил и лимон, на мен много ми допадна, но е лютичък. Видях единичните чаршафи с ластик- не ми харесаха на мен.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 228
И аз го загледах този сок, ама скъп ми се видя и не взех да пробвам.
Виж целия пост
# 229
Не съм взела цяла каса, едно да пробвам все пак. Който реши да опита- предупреждавам пак, лютичко е!
Виж целия пост
# 230
Не разбирам какво общо има количеството с единичната цена. И не ме интересува кой как си харчи парите и какви количества купува.
За МЕН 150-200 мл сок в кенче на цена около 5 лв., ако не се лъжа, е неоправдана.
Виж целия пост
# 231
Не ми се снима касовата бележка, но е1.79 лв- 150 мл. Всеки да си прави сметка.
Виж целия пост
# 232
Не мога да разбера защо прие моя коментар като заяждане, но и не държа да знам. (не)Снимай, каквото прецениш. Миналата седмица го гледах на цената, която написах. Направи ми впечатление, за това и запомних приблизително, цени не помня и ми е все едно.
Никога не съм поставяла под съмнение написаното в темата.
Виж целия пост
# 233
Това сокче е идейно, обаче. Но за домашно приготвен, пресен. И трите плода ги харесвам, на люто мога да си го наглася по мой вкус. Не ме кефи и да е в алуминий, тези био неща не ги ли слагат в картон или стъкло принципно.🤔Цената отделно.

За утре ще правя агнешкия комплект. Мие ли се предварително 😳 или направо се слага да се вари?
Виж целия пост
# 234
По учебниците в ТОХ-а - не. Ама з не мога да не измия месото
Виж целия пост
# 235
Не се мие месо.
Виж целия пост
# 236
Месо не мога да не измия, че го държа и в студена вода определено време.
Виж целия пост
# 237
Агнешкото, което аз взех - ребра, си е за миене. Има разни дребни боклучета.
Виж целия пост
# 238
За утре ще правя агнешкия комплект. Мие ли се предварително 😳 или направо се слага да се вари?
Ако под компект имаш впредвид дреболии някои части- да.Аз червата ги обръщам,защото вътре има гадости и ако не го направиш може да мирише яденето.Стомаха се попарва с вряла вода и с опакото на ножа се остъргва.
Виж целия пост
# 239
Комплекта са вътрешностите, аз ги мия, то си излиза кръв, ала бала.
Обръщах преди малко черва и аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия