СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 19

  • 28 366
  • 757
# 105
Добро утро, и аз при вас.
Знаем ли къде със сигурност ще го излъчват министъра?
Аз гледам на няколко места, но не все още няма нищо.
Виж целия пост
# 106
Много ви се възхищавам за тренировките. Така съм се обездвижила, че чак се плаша. Но и нещо съм се позатрупала с работа, която я върша доста по-бавно заради появилата се и повече домашна работа и много време губя в монски страсти, та чертая предимно нощем.
Надявам се всичко да ни се изясни днес.
Виж целия пост
# 107
Започва.
Виж целия пост
# 108
Айде почна се...
Виж целия пост
# 109
Този министър много лелеян Simple Smile ! Привет от мен! Не ви следих до сега, но от тук нататък смятам да съм по-активна! Успех на всички!
Виж целия пост
# 110
Гледам.
Виж целия пост
# 111
Доста материал пада. Особено по литература.
Виж целия пост
# 112
Бая орязват БЕЛ.
Без неравенства и успоредници.
А теория на вероятностите?
Без втори дати, но явно някак решават казуса с болни деца и досега.
Виж целия пост
# 113
https://btvnovinite.bg/
Виж целия пост
# 114
По математика - без неравенства и успоредници, По БЕЛ - без сложно съставно изречение и от "Бай Ганьо" натам. Дати - 15 и 17 юни, от  9 ч..
Виж целия пост
# 115
И без втора дата ...
Виж целия пост
# 116
Ехеее. Орязаха половината литература Stuck Out Tongue Winking Eye .
Виж целия пост
# 117
Доста материал по БЕЛ пада, да. Ще започваме сериозен преговор на материала от 6-клас Sad
Виж целия пост
# 118
Къде четете за материала?
Виж целия пост
# 119
Не разбрах сложно смесено ще се включва ли по БЕЛ?
Аз разбрах без Бай Ганьо.
Явно до еднаквости, вкл., според мен без вероятности по мат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия