Магията на изтока - тема 61

  • 19 572
  • 740
# 30
Петък ...

Скрит текст:


Виж целия пост
# 31
JJ Lin "The Sound of Falling Snow" - The Story of Yanxi Palace ending

Виж целия пост
# 32

Дане, ти с какви субове го гледаш?


https://www.youtube.com/watch?v=tr_R9s7gMgk&list=PLkvG4EWPDB … -9Gm&index=70

Здравейте, Simple Smile
 включвам се ,  да споделя ,че  с настройките  в youtube  може да включите  субовете с  автоматичен превод на български език Hands Thumbsup на повечето филми.
Виж целия пост
# 33
Почерпете се всички за рождения ми ден!
Скрит текст:
Виж целия пост
# 34
Бел Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus
Честит рожден ден! Balloon

Такеши

Виж целия пост
# 35
Благодаря, подаръкът е супер!
Виж целия пост
# 36
Честит да си, Бел. Много здрава и щастлива бъди, а живота ти да е пълен с любов и късмет Flowers Tulip.
Виж целия пост
# 37
Бел, честит рожден ден! Здрава и щастлива, много късмет.  baloni

Тортата направо ме    eat, ама точно по поръчка за мен -кафява с малинки. Сори на компанията но отмъквам 2 парчета Blush
Виж целия пост
# 38
Бел, честит празник! Жива и здрава да си.

Случайно пападнах на много сладък лайф, James Jirayu Tangsrisuk бил голям джентълмен бе, сладур. Мацката ми е позната, но не се сещам от къде Grin


Шон и Камила не харесвам поотделно(особено Камила), но заедно са такава сладка двойка Heart
Виж целия пост
# 39
Честит рожден ден Бел.
И аз да Ви почерпя,преди 5 год.казах 'да ' официално .
Виж целия пост
# 40
Лили, честито!        Момичета, благодаря ви!        Шо, радвам се, че тортата ти харесва. И аз предпочитам кафявите.
Виж целия пост
# 41
Честито, Лили. Още много по 5 да празнувате в любов и разбирателство Gift Heart.

Ругал подхванах. Не е нещо изумително, но става като за загуба на времето. Ако не друго поне каста плакне окото, а и повечето са от тези, които могат да играят.
Виж целия пост
# 42
Честити празници на Бел и Лили, бъдете здрави, щастливи, обичайте и бъдете обичани! Flowers Hibiscus Balloon
Виж целия пост
# 43
Честито на празнуващите и от мен.
Скрит текст:
 
Виж целия пост
# 44
Отново благодаря на всички за пожеланията! Вие наистина направихте деня ми по-светъл и усмихнат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия