Ти какво сготви? Снимай, покажи! 133-та тема

  • 105 251
  • 751
# 360
Свинско с тиквички на тиган, леко хрупкави 🙃



Още една порция с картофи печени с масло
Виж целия пост
# 361
Не знам защо си го причинявам,но редовно ви ''проверявам'' и само преглъщам.Браво на вас!
Цитат
Първата ми двуетажна торта... 😍
Не е идеална, но пък стана хубава.
Напротив.Освен,че е хубава,според теб,изглежда си  идеално!Не е като да не съм виждала доста торти.Аз си знам,че няма да я докарам така.
Виж целия пост
# 362
Бюрек/баница с картофи и кайма. За първи път правя с тази комбинация от продукти и ще повторя. Много се хареса вкъщи /ама това е май защото имам добри прасенца/. 😁
Виж целия пост
# 363
Зелена пица

Виж целия пост
# 364
Манджички сготвени за мама😘
Супа топчета

Прясно зеле с кайма

Грах с пилешко

За мен- печени пилешки кожички с глътка пелин Blush
Скрит текст:
Виж целия пост
# 365
Пикантни пилешки бутчета на фурна
Виж целия пост
# 366
Палачинки в неделя, но и ден за спане до късно и станаха за обяд. Класическата рецепта с мляко и яйца, но замених бялото брашно с такова от овесени ядки.



Любимата ми за сезона пица от тиквички   Simple Smile
Виж целия пост
# 367

Качамак с лютеница и кайма
Виж целия пост
# 368
От вчера - лесен сладкиш без яйца и мляко (тип негърче)

Виж целия пост
# 369
Бъркани яйца с масло и трюфел

Баница с козе сирене
Виж целия пост
# 370

Овесен сладкиш с кайсии и стафиди (без никакъв подсладител, но кайсиите бяха сладки като мед и го направиха чуден), една успешна импровизация



Мусака, в която добавих и гъбки. А слънчогледите са от мама за цвят. Blush
Виж целия пост
# 371
Деспикабъл, не киселее ли от кайсиите кекса?
Виж целия пост
# 372
Изобщо. Случих на страшно сладки и сочни кайсии, направо като мед бяха.
Виж целия пост
# 373
Скрит текст:
Палачинки в неделя, но и ден за спане до късно и станаха за обяд. Класическата рецепта с мляко и яйца, но замених бялото брашно с такова от овесени ядки.



Любимата ми за сезона пица от тиквички   Simple Smile


Как точно правите пицата от тиквички и как е вкуса на палачинките с такова брашно?
Виж целия пост
# 374
И пак. Този път с авокадо и босилек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия