Бебчо в коремчето ни шава, ЯНУАРИ с усмивка то ще ни дарява.

  • 14 966
  • 295
# 150
Здравейте мамчета. Отдавна не съм писала, но от прочетенето дотук подразбрах че сте с малки коремчета, а моето изведнъж като изхвръкна та няма стигане. Наистина доста си хапвам, а и работата ми е такава че цял ден никакво мърдане от стола и после прибиране с кола, но това ми се отразява на корема, а другаде да съм качила съвсем малко.
Виж целия пост
# 151
Да се намеся и аз за цигарите - преди пушех по кутия на два-три дни, като  разбрах, че съм бременна ги спрях на мига, от само себе си. Ставаше ми лошо даже и сега ме дразни дима, но признавам, че като съм с моите дружки изпушвам по половин цигара  Rolling Eyes Само с тях като съм ми се пуши, може би си припомням за безгрижните ученически години като съм с тях та затова  Blush Не че е оправдание, ама  Rolling Eyes

Нещо да питам - при последните ми изследвания на кръвта се оказа, че хемоглобина ми е много нисък и трябва да приемам повече желязо. Има ли някоя от вас този проблем, доколкото разбрах, повечето бременни били с нисък хемоглобин. Изписаха ми някакви червени грозни хапчета Ferro-Gradumet и ми казаха да ям много свинско месо  Sick, което обаче меко казано мразя  #Crazy Обаче май по-добре месото от хапчетата newsm78
Виж целия пост
# 152
Да се намеся и аз за цигарите - преди пушех по кутия на два-три дни, като  разбрах, че съм бременна ги спрях на мига, от само себе си. Ставаше ми лошо даже и сега ме дразни дима, но признавам, че като съм с моите дружки изпушвам по половин цигара  Rolling Eyes Само с тях като съм ми се пуши, може би си припомням за безгрижните ученически години като съм с тях та затова  Blush Не че е оправдание, ама  Rolling Eyes

Нещо да питам - при последните ми изследвания на кръвта се оказа, че хемоглобина ми е много нисък и трябва да приемам повече желязо. Има ли някоя от вас този проблем, доколкото разбрах, повечето бременни били с нисък хемоглобин. Изписаха ми някакви червени грозни хапчета Ferro-Gradumet и ми казаха да ям много свинско месо  Sick, което обаче меко казано мразя  #Crazy Обаче май по-добре месото от хапчетата newsm78
О-о този проблем с хемоглобина съм го имала в тинейджърските години. И то доста сериозен. Пий ги тези грозните хапчета (Ferro-Gradumet), че много ще ти помогнат. Аз се оправих с тях и с едни други на име Гемофер, които бяха по-скъпи, но на практика си бяха също желязо. Е тогава ядях и мед с лимон и орехи и пийвах червено винце.
Сега мога да се похваля, че хемоглобина ми е като на летец, макар и бременна.
Наскоро бях в болницата и действително някои жени имаха нисък хемоглобин, но някои от тях бяха с кръвозагуба.
Така че, ПИЙ ХАПЧЕТАТА И СЕ ОПРАВЯЙ, ЧЕ НЕ ШЕГА РАБОТА. Naughty
Виж целия пост
# 153
Нещо да питам - при последните ми изследвания на кръвта се оказа, че хемоглобина ми е много нисък и трябва да приемам повече желязо. Има ли някоя от вас този проблем, доколкото разбрах, повечето бременни били с нисък хемоглобин. Изписаха ми някакви червени грозни хапчета Ferro-Gradumet и ми казаха да ям много свинско месо  Sick, което обаче меко казано мразя  #Crazy Обаче май по-добре месото от хапчетата newsm78
[/quote]
Ами и аз имам проблем с хемоглобина и ми изписаха малтофер или нещо подобно -ужасни са едни за дъвчене и са толкова сладки Blush  Аз по принцип не съм почитател на месото, но сега се налага да ям и то наистина свинско-казаха ,че и дроб е много добре-това е по-приянто поне за мен!!! Сега пак ще ми изследват кръвта и ако е много под нормата ще ми бият някви инжекции В12 или нещо такова -но от тях мнооого се пънеело!!! Thinking  но какво да се прави Wink
Виж целия пост
# 154
Rositsa Ivanova- Praga/Yambol-23g.
Виж целия пост
# 155
Добро утро,на всички!Относно цигарите....Аз изобщо не пуша,нито мъжа ми пуши.Но работя на място,където се пуши много.Това ме дразни страхотно!Всеки идва изпушва по 1-2-3 цигари и си тръгва.И аз,по този начин, съм принудена да вдишвам дима на стотици цигари. CryЖалко,че законите в България,както този за непушенето на общественни места,не се спазват изобщо.Никой пушач,за съжаление,не разбира, колко вреда носи на околните. ooooh!
     Много се притеснявах за бебчето  особено през първите месеци на бременноста.Но не можах и да напусна работата,защото няма кой да ме издържа и да ми помага финансово.
  Дано бебето възприема цигарения дим не по шокиращо,отколкото останалите вреди от околната среда,както замърсения градски въздух,нитратите от плодове и зеленчуци и така нататък.
 
Виж целия пост
# 156
За хемоглобина срахотно помага червеното цвекло!Правете си салати с него.Слагайте го в супи.Много е вкусно и в суров вид,и готвено!И е естествен продукт!
Виж целия пост
# 157
Забравих нещо.Цвеклото помага и при запек.Много помага!!!
Виж целия пост
# 158
за цигарите - аз ги спрях два месеца и половина преди да забременея и сега не смятам да ги започвам отново
Изследванията ще ми ги пускат следващата седмица и за мен доктора се съмняваше нещо за желязото, така, че дано и там да нямам проблем
На новите бременни, добре дошли  Hug Весел ден на всички!
Виж целия пост
# 159
Аз цигари никога не съм пушила сериозно, от келешлък в гимназията съм имала по няколко месеца, дето съм ходила с кутия в чантата. Така че този въпрос не седи пред мене.
Иначе на мен винаги хемоглобинът ми е безбожно висок, даже предния път се бъзикаха с мене, че не бил на бременна жена, а на плувкиня, моя хемогобин. Последния път беше 147, ли нещо такова.  Rolling Eyes Та за лекарствата за анемия не мога нищо да кажа. Пийте си ги, каквото каже док, това е.
Ама колко е гадно да си болен.  #Cussing out УжасТ.
И ми е едно криво без малката...гледаме се в Скайпа, ама още по-криво ми става... Cry
Виж целия пост
# 160
Момичета, вчера официално станахме семейство! Така де, оженихме се! Черпя всички ви виртуално!
Виж целия пост
# 161
Честито!!!   bouquet
желая ви дълъг семеен живот, много разбирателство и любов!!!
Имаш и снимки? Качва да ви видим!
Виж целия пост
# 162
Честито Деси.   bouquet ДЪлги години да се радвате на семейно щастие и разбирателство. И на много малки човечета Wink
Виж целия пост
# 163
Добро утро!Момичета, пийте си лекарствата, които са ви предписали, че липсата на желязо е сериозна работа.Аз съм на изследвания и понеделник и тогава ще споделям. Надявам се и нашето бебе вече да се пресрами и да се покаже, та да го видим.
Klemy, оправяйте се бързо вкъщи и сега използвай времето за почивка, докато малката я няма.Знам, че ти липсва, но като дойде бебето няма да имаш много почивка.
ЧЕСТИТО на Desi_cover. ДА сте живи и здрави, много да се обичате и уважавате. Голяма тръпка беше сватбата поне при мен.Нашата беше преди почти 4 седмици.
Виж целия пост
# 164
Честито омъжване,мила Деси!Нека отношенията ви се запазват много свежи за дълги години.Нека има хармония между душите ви!И обич!Много-много обич в сърцата ви!Завинаги!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия